Dianabol Pills Methandienone 10mg Prawne doustne sterydy do budowy ciała 72-63-9
10grams
MOQ
wholesale prices,negotiable
Cena £
Dianabol Pills Methandienone 10mg Legal Oral Steroids For Body Building 72-63-9
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 72-63-9
High Light:

steroid masy mięśniowej

,

cytrynian tamoksyfenu nolvadex

Zapłata
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inny dyskretny pakiet, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju.
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności.
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
specyfikacje
Imię: Pigułki Methandienone
Inna nazwa: tabletki dianabol
Jakość: 99,5%
CAS: 72–63–9
Funkcja: Naturalne, zdrowe
Stosowanie: Farmaceutyczny
opis produktu

Doustne steroidy Methandienone (dianabol) cas72-63-9 pigułki

Metionon jest odwodnioną pochodną metylotestosteronu, która jest otrzymywana z sizalu saponiny, znanej również jako 17b-hydroksy-17a-metylo-1,4-androsten-3-on, a jej wzór cząsteczkowy to C20H28O2.: 1,12 g / cm3, temperatura topnienia: 165-166 ° C, jest krystalicznym proszkiem o barwie od białej do białawej.
 Dianabol Pills Methandienone 10mg Prawne doustne sterydy do budowy ciała 72-63-9 0
Szybkie Szczegóły:
Chińska nazwa: Meishenone
Chiński alias: metyl androstenon;17b-hydroksy-17a-metylo-1,4-androsten-3-on;energicznie;dehydrotestosteron (hydanozolon);
Angielska nazwa: Metahandrostenolone
Angielski alias: Metandienone;1-dehydro-17a-metylotestosteron;
Nr CAS: 72-63-9
Wzór cząsteczkowy: C20H28O2
Struktura:
Masa cząsteczkowa: 300,43500 [1]
Dokładna jakość: 300,20900
PSA: 37.30000
LogP: 4.04530
 
Dianabol Pills Methandienone 10mg Prawne doustne sterydy do budowy ciała 72-63-9 1
 
Właściwości fizykochemiczne
Wygląd i cechy: biały lub prawie biały krystaliczny proszek
Gęstość: 1,12 g / cm3
Temperatura topnienia: 165-166 ° C
Temperatura wrzenia: 436,5oC przy 760 mmHg
Współczynnik załamania światła: 1,572 [1]
Warunki przechowywania: 2-8oC
Informacja bezpieczeństwa
Poziom pakowania: III
Kategoria zagrożenia: 6.1 (b)
Kod celny: 2942000000
Kod transportu towarów niebezpiecznych: 3249
WGK Niemcy: 3
Numer RTECS: BV8000000 [1
Metoda produkcji
Wykonane z sizalowej saponiny jako surowca [1]
Dianabol Pills Methandienone 10mg Prawne doustne sterydy do budowy ciała 72-63-9 2
 
Funkcja i zastosowanie
Może promować syntezę białek, hamować ekogenezę białek, utrzymywać dodatni bilans azotowy, zwiększać apetyt, wzrost mięśni i przyrost masy ciała.Wspomaga odkładanie się wapnia i fosforu w tkance kostnej, wspomaga tworzenie komórek śródmiąższowych, przyspiesza zwapnienie kości i wzrost kości.[1]
Wspomaga regenerację i ziarninowanie tkanek oraz przyspiesza gojenie się ran i wrzodów.Obniż poziom cholesterolu we krwi i popraw metabolizm lipidów.Doustnie: 1 dzień, gdy zaczynają dorośli
Substancja międzykomórkowa
Substancja międzykomórkowa
10-30 mg, 2-3 razy podzielone na usługę;stan jest kontrolowany, aby zmienić dawkę podtrzymującą, 5-10 mg dziennie, przez 4-8 tygodni na cykl leczenia, powtórne leczenie powinno być między styczniem a lutym.Dawkowanie u osób starszych należy zmniejszyć.
Niemowlę ma 0,05 mg / kg dziennie.Jest stosowany klinicznie w celu zmniejszenia ujemnego bilansu azotowego spowodowanego przewlekłymi chorobami wyniszczającymi, osteoporozą, ciężkimi infekcjami i pourazowymi oparzeniami oraz wspomaga rozwój wcześniaków i niedojrzałych dzieci.Może być również stosowany w przypadku złamań, które nie są łatwe do wyleczenia, hipercholesterolemii, osłabienia poporodowego itp.
 
Farmakologia
Jest odwodnioną pochodną metylotestosteronu, ale działanie androgenów jest niewielkie, a przyswajalność białek silniejsza.Jego asymilacja białek jest taka sama jak testosteronu C.
białko
białko
Aktywność androgenna wynosi około 1/100 tej ostatniej, a wskaźnik różnicowania wynosi 3. Może promować syntezę białek, hamować ekogenezę białek, utrzymywać dodatni bilans azotowy, zwiększać apetyt, wzrost mięśni i przyrost masy ciała.
Wspomaga odkładanie się wapnia i fosforu w tkance kostnej, wspomaga tworzenie komórek śródmiąższowych, przyspiesza zwapnienie kości i wzrost kości.Wspomaga regenerację i ziarninowanie tkanek oraz przyspiesza gojenie się ran i wrzodów.Obniż poziom cholesterolu we krwi i popraw metabolizm lipidów.
Jest odwodnioną pochodną metylotestosteronu, ale działanie androgenów jest niewielkie, a przyswajalność białek silniejsza.Jego asymilacja białek jest taka sama jak propionianu testosteronu, aktywność androgenna to około 1/100 tego ostatniego, a wskaźnik różnicowania wynosi 3. 1 może promować syntezę białek, hamować ekogenezę białek, utrzymywać dodatni bilans azotowy, zwiększać apetyt, wzrost mięśni, przybranie na wadze.2 sprzyjają odkładaniu się wapnia i fosforu w tkance kostnej, sprzyjają tworzeniu się komórek śródmiąższowych, przyspieszają zwapnienie kości i wzrost kości.3 sprzyjają regeneracji i ziarninowaniu tkanek, przyspieszają gojenie się ran i wrzodów.4 obniżają poziom cholesterolu we krwi i poprawiają metabolizm lipidów.Klinicznie stosowany przy ujemnym bilansie azotowym spowodowanym przewlekłymi chorobami wyniszczającymi, osteoporozą, ciężkimi infekcjami i urazowymi oparzeniami.
 
Farmakokinetyka
Jest odwodnioną pochodną metylotestosteronu, ale działanie androgenów jest niewielkie, a przyswajalność białek silniejsza.Może promować syntezę białek, hamować ekogenezę białek, utrzymywać dodatni bilans azotowy, zwiększać apetyt, wzrost mięśni i przyrost masy ciała.Wspomaga odkładanie się wapnia i fosforu w tkance kostnej, wspomaga tworzenie komórek śródmiąższowych, przyspiesza zwapnienie kości i wzrost kości.Wspomaga regenerację i ziarninowanie tkanek.Obniż poziom cholesterolu we krwi i popraw metabolizm lipidów.
 
 

Przepis na Metandienone (Dianabol)
1) 20 ml przy 50 mg / ml
1 gram proszku Dianabol
1 zlewka odpowiednia do przechowywania płynów
19 ml 190 Proof Grain Alcohol
2) 250 ml przy 80 mg / ml
20 gramów proszku Dianabol (1 ml = 1,12 g) 17,86 ml
40ml BB
10 ml BA
182,14 ml oleju z pestek winogron
 

 
Wykorzystanie skuteczności
Wspomaga tworzenie, rozwój i dojrzewanie męskich narządów płciowych, zwalcza estrogen, hamuje wzrost endometrium i funkcję przysadki jajnikowej.Promuj wiązanie białek Metylotestosteron.
Metylotestosteron
Metabolizm, pobudzenie czynności hematopoetycznej szpiku kostnego, stymuluje tworzenie się krwinek.Klinicznie stosowany w przypadku hipogonadyzmu u mężczyzn, braku jąder i wnętrostwa;choroby ginekologiczne, takie jak krwotoki miesiączkowe, włókniaki macicy, endometrioza, osteoporoza starcza i niedokrwistość aplastyczna u dzieci.
 
Zastosowanie kliniczne
Pacjentki z androgenami lub hormonem anabolicznym mogą powodować męskie zjawiska, takie jak owłosienie, długa broda, gruby głos i niski ton, hemoroidy
Hormon płciowy
Hormon płciowy
Itd. Objawy zwykle ustępują po odstawieniu leku.Długotrwałe stosowanie tej klasy hormonów u mężczyzn powoduje, że leki mogą być przekształcane w estrogen w organizmie i mogą hamować wydzielanie gonadotropiny, powodując atrofię jąder i hamując produkcję plemników;ze względu na hamowanie endogennej produkcji testosteronu może prowadzić do impotencji.
Dehydrotestosteron
Długotrwałe stosowanie androgenu u dzieci może poważnie wpłynąć na wzrost i rozwój.Na przykład przyspieszenie zamykania osteofitów może trwać kilka miesięcy po zaprzestaniu stosowania leku;stosowanie hormonu anabolicznego może prowadzić do otyłości.17 androgenów z grupą α-metylową ma poważny wpływ na uszkodzenie wątroby, głównie zaburzając funkcję wydalniczą wewnątrzwątrobowego przewodu żółciowego, powodując gromadzenie się cholestazy w środkowych naczyniach włosowatych zrazików wątrobowych, powodując cholestazę hepatocytów, kliniczne objawy żółci Zastój żółci zapalenie wątroby.
Może dojść do długotrwałego stosowania androgenów, raka wątroby, raka prostaty i raka nerkowokomórkowego.Ponadto ze względu na retencję sodu może powodować obrzęki.Pacjenci z chorobami nerek i niewydolnością serca powinni być ostrożni, a kobiety w ciąży z rakiem prostaty powinny być zakazane.Doustnie: Dorośli zaczynają od 10-30 mg / d, podzielone na 2-3 krotne porcje, po opanowaniu choroby w celu utrzymania ilości 5-10 mg / d, 4-8 tygodni na kurację, powtarzane stosowanie należy oddzielić l -2 miesiące.Niemowlęta i małe dzieci 0,05 mg / (kg? D).Tabletki: 1 mg, 2,5 mg, 5 mg.
 
Dianabol Pills Methandienone 10mg Prawne doustne sterydy do budowy ciała 72-63-9 3
 
Porady fitness ~~
 
Usiądź do tyłu i kolana i podnieś nogi (opadanie bioder)
Docelowy obszar ćwiczeń: brzuch, talia
Działanie wyjściowe: na wznak, nogi zgięte do łydki i powierzchnia maty równolegle, udo i powierzchnia maty prostopadłe, dwa ramiona z boku ciała, dłoń na powierzchni maty.
Podstawy działania: przesuń nogi w prawo i obróć ciało w prawo, aby dotknąć powierzchni prawego kolana.Trzymaj ręce jak najdalej od powierzchni i przywróć.Następnie nogi są obracane w lewo, a ciało w lewo do lewego kolana.Powtórz lewą i prawą stronę i powtórz ćwiczenie.
Wskazówka: Oddychanie powinno być naturalne, ramiona i barki nie powinny opuszczać powierzchni maty, ciało powinno być w pełni obrócone, a umysł powinien koncentrować się na mięśniach talii i brzucha.Nie można polegać na huśtawce nóg
 

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Anne
Tel : +8613486829776
Pozostało znaków(20/3000)