Surowe proszki Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 10418-03-8 Stanozolol Winstrol
10grams
MOQ
negotiable
Cena £
Raw Powders Injectable Anabolic Steroids CAS 10418-03-8 Stanozolol Winstrol
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 10418-03-8
High Light:

doustne sterydy anaboliczne

,

sterydy anaboliczne oxandrolone

Zapłata
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inne opakowanie dyskretne, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
specyfikacje
Imię: Stanozolol
Inna nazwa: Winstrol
Czystość: 99,5%
kolor: Biały lub biały krystaliczny proszek
MOQ: 10g
uszczelka: Torba foliowa lub puszka
opis produktu

99% czystości Stanozolol (Winstrol) CAS10418-03-8 surowe proszki hurtowe

 

Szczegóły Produktu

 

Główne informacje o produkcie

 

Nazwa chemiczna: Stanozolol (Winstrol)
Inne nazwy: Anabolic, Anasyth, winstrol w proszku, Stanol, Stromba, Tevabolin, Winstrol, Winstrol
Formuła molekularna: C21H32N2O
Waga molekularna: 328,49
Nr CAS: 10418-03-8
Numer EINECS: 233-894-8
Analiza: 99%

Stopień : Klasa farmaceutyczna

Pakiet: W torebce foliowej lub bębnie.

MOQ (minimalna ilość zamówienia): 10 gramów.

Produkcja:KF-STEROID
Przechowywanie: Trzymaj go pod zamknięciem w chłodnym i ciemnym miejscu
Wygląd: Biały lub prawie biały krystaliczny proszek, bezwonny.Prawie nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w alkoholu, chloroformie, słabo rozpuszczalny w acetonie
Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, anabolina.Jako męski hormon i hormony anaboliczne.

 

Surowe proszki Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 10418-03-8 Stanozolol Winstrol 0

 

 

Opis produktu:

 

Winstrol - Stanozolol cas10418-03-8to bardzo powszechnie stosowany steryd anaboliczny do cykli cięcia.Podczas gdy wiele osób będzie próbowało używać Dianabolu lub nawet Anadrolu do cykli cięcia, tak naprawdę nigdy nie słyszałem, aby ktokolwiek stosował Stanozolol do czegokolwiek poza cyklem cięcia.Pod tym względem jest to trochę kucyk z jedną sztuczką.Powtórzę: Stanozolol to lek obniżający.Niewiele osób będzie argumentować za jego zastosowaniem w cyklu łączenia.Z pewnością nie jest to bardzo skuteczny związek w leczeniu anemii (1), a zatem można słusznie założyć, że jego rola w cyklach łączenia jest bardzo ograniczona.Jednym z nowatorskich zastosowań Winstrolu w dowolnym cyklu (być może nawet w łączeniu) byłoby użycie go w bardzo ograniczonej dawce, w celu obniżenia SHBG.(2) Jedną z właściwości Winstrolu jest jego głęboka zdolność do obniżania SHBG znacznie bardziej niż inne sterydy.Dawka 0,2 mg / kg znacząco obniżyła SHBG, co z kolei podniosłoby ilość wolnego testosteronu krążącego w organizmie.Jednak podobnie jak w przypadku 99% sterydów, ważne jest, aby pamiętać, że nastąpi zahamowanie naturalnego poziomu hormonów (choć być może nie w takim stopniu, jak w przypadku wielu innych sterydów). (3) Podobnie jak w przypadku praktycznie każdego związku, suplementacja testosteronem (tj. uruchomienie testu w cyklu zawierającym Winstrol) jest uzasadnione, aby uniknąć możliwych dysfunkcji seksualnych.

 

Produkty powiązane:

 

Numer NAZWA Analiza
4033 Metandienone(DBOL) 98.0 ~ 1020,0%
4034 Cytrynian tamoksyfenu(TOMO) 97,0 ~ 103,0%
4035 Cytrynian klomifenu(clomi) 98.0 ~ 1020,0%
4036 Anastrozol(ARIMIDEX) 98.0 ~ 1020,0%
4037 winstrol 98.0 ~ 1020,0%
4038 Oxanre/ Anavar 98.0 ~ 1020,0%
4039 Oxyme / Anadrol 98.0 ~ 1020,0%

 

 

Opakowanie:

 

 

 

 

Porady fitness ~~

 

W poprzednim artykule „Głębokie ćwiczenie bioder?”(1) Dlaczego nie mogę znaleźć uczucia pośladków?Rozmawialiśmy o:
 
Wiele osób ma złe samopoczucie w biodrach podczas kucania mostka biodrowego.Prawie wszystkie z nich czują siłę pośladków.Największym powodem jest to, że siedzący tryb życia i słaby trening spowodowały, że nasze biodra straciły pierwotną siłę.Niektóre funkcje!
 
Siedzący tryb życia pozwala mięśniom biodrowym pozostać w napiętym stanie, ograniczając funkcję prostowania bioder.
 
Siedzący tryb życia i złe ćwiczenia spowalniają funkcję pośladków, a połączenie nerwowe staje się powolne i słabe!Zmniejszona efektywność użytkowania
 
Dlatego, aby usprawnić ćwiczenie pośladków nie ma już dylematu zabawy biodrem, trzeba te warunki poprawić!
 
1. Najpierw musisz poprawić napięte mięśnie bioder!
 
 
 
Aby zahamować hiperaktywny obszar, którym jest zginacz biodra, tył uda i przywodziciel biodra.Głównie poprzez wałek do masażu Wałek do masażu oraz statyczne rozciąganie.Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz: „Poprawa sztywności biodra”
 
2. Aktywacja bioder (budowanie połączenia między mięśniami a umysłem)
 
Brak czucia w biodrach jest problemem siły mięśni, ale problemem „nerwowym”.Pośladki nie otrzymywały nerwów z ośrodkowego układu nerwowego, co powodowało niewydolność mięśni pośladkowych.
 
Celem tego etapu jest pobudzenie śpiących (zamknięcie) mięśni, skupienie całej uwagi na pośladku w punkcie, zamknięcie oczu i wyczucie pracy tyłka!Idź, aby zbudować połączenie między mięśniami a umysłem!
 
Funkcje pośladków (gluteus maximus, gluteus medius i gluteus maximus) to głównie rozciąganie, odwodzenie i rotacja zewnętrzna stawu biodrowego!
 
Wybierzemy kilka ćwiczeń treningowych, które będą łatwiejsze do wykonania, aby wykryć obecność bioder!
 
Działanie 1: Most
 
 
 
To świetna praca, aby rozpocząć gluteus maximus.Elastyczna taśma na rękawie kolanowym może zwiększyć początkowy trening rotacji zewnętrznej biodra.
 
Hip do góry!Trzymaj ramiona na kolanach w górnej części ruchu.Należy pamiętać, że pośladki są napięte (uchwyty pośladków), podczas gdy mięśnie z tyłu ud są rozluźnione.Podczas ćwiczeń zwróć uwagę na wykorzystanie mięśni tułowia do utrzymania normalnej pozycji tułowia!Nie podnoś bioder zbyt wysoko i napinaj brzuch, aby zapobiec nadmiernemu rozciągnięciu dolnej części pleców.
 
Działanie 2: wyprost biodra na brzuchu
 
 
 
Trening na pojedynczy staw, którego celem jest odczucie siły wyprostu biodra, należy zwracać uwagę na punkt napędowy od zgięcia i wyprostu biodra, a nie kręgosłupa!Brzuch grzbietowy, brzuch grzbietowy, kręgosłup zawsze utrzymuje neutralną pozycję
 
Kiedy wstajesz, skup się na biodrach.Wyobraź sobie, że używasz siły pośladków.Możesz trzymać biodra obiema rękami.Kiedy dotrzesz na szczyt, spróbuj zacisnąć pośladki i poczuj się mocno!
gluteus medius move!
 
Działanie 3: Kucanie: Rozpocznij mięśnie odwodzące biodra (gluteus medius).
 
 
 
To prosta i skuteczna akcja!Użyj leżenia na boku!Rozciągnij biodra i aktywuj gluteus medius!Możesz założyć elastyczną opaskę na kolana!
 
Działanie 4: Klęczący wyciąg biodra
 
Gluteus medius, zewnętrzny mankiet rotatorów i gluteus maximus są aktywowane.Zwróć uwagę na utrzymanie stabilności górnej części ciała podczas ruchu, nie pozwól, aby kręgosłup pojawił się zgięty, pozwól, aby
 
5. Wzmocnij (Wzmocnij)
 
Po powyższym treningu aktywacyjnym Twoje biodra zaczną odczuwać istnienie!
 
W tej chwili łatwiej będzie wykonywać przysiady, martwy ciąg i podobne czynności!!Proces działania wciąż ten sam, skupienie się na pośladkach, zawsze utrzymuj napięcie pośladków, ruch od niskiego do górnego stopnia zawsze może skurczyć biodra
 
Weźmy jako przykład rumuński martwy ciąg!
 
Kiedy zginasz biodra i opadasz: Odepchnij biodra do tyłu i poczuj, jak mięśnie pośladków powoli wydłużają się, są pełne napięcia, PRZYTRZYMAJ na najniższym końcu, skup się na pośladkach i napnij (nie może się rozluźniać)!Możesz lekko popchnąć kolana i wyobrazić sobie, jak Twoje stopy wbijają się w ziemię jak spiralne wiertło!
 
 
Rozciąganie bioder w górę: Napnij dolną część ciała, napnij biodra i szybko rozciągnij biodra w górę (biodra wypychają do przodu), czując, że twoje biodra są jak łuk i strzała!
 
 
Szczyt akcji jest nadal taki sam, zaciskanie pośladków, próba zaciśnięcia, a nie relaks!
 
 
To samo dotyczy przysiadów, zwłaszcza dolnego końca akcji (najniższy punkt dolnej szczęki), musisz spróbować go utrzymać, pośladki są napięte i pełne napięcia, a kiedy się podnosisz, czujesz, że ktoś trzyma twoje biodra!Poczuj napięcie bioder podczas całego procesu!
 
6. Zintegruj się z życiem!
 
Niech nawyk używania bioder w Twoim życiu.Podczas chodzenia wejdź po schodach, usiądź i weź rzeczy i poczuj, jak biodra się rozciągają, a biodra czują, sprawiając, że twoje biodra są coraz bardziej wydajne!Twoje życie również stanie się lepsze!

Surowe proszki Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 10418-03-8 Stanozolol Winstrol 1

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Anne
Tel : +8613486829776
Pozostało znaków(20/3000)