MK2866 Ostarine Bodybuilding Supplement Powder 841205-47-8
10g
MOQ
$1
Cena £
MK2866 Ostarine Bodybuilding Supplement Powder 841205-47-8
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: KungFu Steroid
Orzecznictwo: ISO9001, BP,USP,GMP
Numer modelu: 841205–47–8
High Light:

Ostarine Bodybuilding Supplement Powder

,

MK2866 Bodybuilding Supplement Powder

,

841205-47-8

Zapłata
Szczegóły pakowania: Idealne opakowanie
Czas dostawy: dostarczyć towar tego samego dnia, w którym płacisz
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T , bitcoin, worldremit i PayPal
Możliwość Supply: wystarczająco
specyfikacje
CAS: 841205–47–8
Czystość: 99% min
Wygląd: biały proszek
Okres ważności: 3 lata
Pakiet: 25 kg / worek
Słowa kluczowe: fitness, wzrost mięśni, kulturystyka, utrata wagi
opis produktu

MK2866 Ostarine Sarms Suplement do kulturystyki w proszku CAS 841205-47-8

 

Szczegóły Ostarine:

 

Nazwa produktu: Ostarine, MK2866
Nr CAS: 841205-47-8
MF: C19H14F3N3O3
MW: 389,3279696
Czystość: ponad 99%
Wygląd: biały proszek
Zastosowanie: suplement budujący mięśnie
Dostarczamy wszystkie półprodukty SARMS: Ostarine; Enobosarm; GW501516; AICAR; LGD4033; MK0677; Andarine; s4;
BMS-564,929, niska cena i duży zapas

 

Co to jest Ostarine?

 

Ostarine to rodzaj SARM (Selective Androgen Receptor Modulator), opracowany pierwotnie przez Merck Inc., a obecnie należący do GTx Inc w leczeniu schorzeń, takich jak zanik mięśni i osteoporoza.

Ostarine nie jest pierwszym SARMem, który trafił na rynek suplementów kulturystycznych.Istnieją inne SARMy, takie jak acadesine / aicar, MK-677, kapromorelin, MK-2866, LGD4033, GW1516, andarine, SR9009, SR9011 itp.

Popularny numer CAS ostaryny to 841205-47-8, podczas gdy inni chińscy dostawcy używają 1202044-20-9 w odniesieniu do MK-2866.Jednak zdecydowanie najpopularniejszy jest ostaryna.Ostaryna ma wiele innych nazw, nazw handlowych znanych jako Enobasarm, GTx-024 i MK-2866, natomiast pod nazwą chemiczną ((2S) -3- (4-cyjanofenoksy) -N- [4-cyjano-3- (trifluorometylo) fenyl) ] -2-hydroksy-2-metylopropanoamid).MK2866 jest sprzedawany jako składnik suplementów diety przez wiele marek żywienia sportowego, takich jak Osta Rx firmy Iron Mag Labs, Ostabol firmy Celtic Labs, Ostanish firmy Elite Labs, CEL OstaMax i coraz więcej firm suplementów kulturystycznych używa go w żywieniu sportowców. formuły.

 

Prohormony VS Ostarine Dlaczego ostaryna jest najgorętszym SARMem i lepszym niż inne selektywne modulatory receptora androgenowego?Powody mogą nie być trudne.Użytkownicy końcowi wybierają produkt po prostu z wielu powodów, takich jak dobra jakość, niższy koszt, bezpieczeństwo i brak skutków ubocznych.Takim składnikiem jest ostaryna.Ostaryna nie jest prohormonem ani sterydem.Jest stosowany w przemyśle kulturystycznym jako alternatywa dla sterydów wolna od skutków ubocznych.

 

Chociaż pełni tę samą funkcję co steroidy, mechanizm działania jest inny.Ostaryna działa na określone tkanki, co oznacza, że ​​istnieje mniejsze ryzyko wystąpienia skutków ubocznych niż tradycyjne steroidy.Kulturyści nie dostaną progestagenowych, androgennych lub estrogenowych skutków ubocznych, tak jak robią to prohormony.Ostaryna jest również popularna, ponieważ nie jest substancją kontrolowaną ani nielegalną.
Ponadto, w przeciwieństwie do tradycyjnych hormonów, wpływ ostaryny na przerost tkanki mięśniowej nie prowadzi do niepożądanych cech SAA.


Kluczowe zalety przyjmowania leku Ostarine MK - 2866 w porównaniu ze sterydami podsumowano poniżej:


Tańszy
Nie jest drażniący dla wątroby
Nie zamierzam zmieniać ciśnienia krwi
Wyniki są widoczne szybko
Może pomóc w zapobieganiu problemom ze stawami i kośćmi spowodowanymi urazami
Brak ryzyka skutków ubocznych związanych z estrogenami
Brak ryzyka zatrzymywania wody

 

Oferuje wartości odżywcze podczas redukcji kalorii


Ostarine VS andarine Andarine to powszechny SARM często porównywany z ostaryną.Znany jako S-4, andaryna jest najbardziej androgennym SARMem, około 1/3 tak silnym jak testosteron na receptorach androgenowych w mięśniach Andaryna była pierwszym z dwóch, ale została porzucona po próbach fazy 1 na rzecz Ostarine.

 

Kolejną zaletą Ostarine w porównaniu z Andarine jest to, że działa przez ponad 24 godziny, w przeciwieństwie do 4 godzin w przypadku Andarine.Więc bierzesz to tylko raz dziennie, co znacznie upraszcza dozowanie!
Z drugiej strony Ostarine SARM znacznie lepiej promuje beztłuszczową masę ciała, który jest silniejszy, ma dłuższy okres półtrwania i nie wykazuje działania androgennego, ponadto jest całkowicie anaboliczny. Mechanizm działania Ostarine Jak działa Ostarine?Przede wszystkim należy wspomnieć o SARMach.Selektywne modulatory receptora androgenowego (SARM) wiążą się z receptorem androgenowym i wykazują aktywność anaboliczną kości (kości) i mięśni (mięśni).

 

Wiązanie i aktywacja receptora androgenowego modyfikuje ekspresję genów i zwiększa syntezę białek, a tym samym powoduje wzrost mięśni.Zasadniczo więc SARMy, takie jak Ostarine, powodują wzrost mięśni w bardzo podobny sposób jak sterydy anaboliczne, jednak w przeciwieństwie do testosteronu wraz z innymi lekami steroidowymi i prohormonami, SARM (jako środki niesteroidowe) nie wpływają na wzrost prostaty wraz z innymi wtórnymi narządami płciowymi. .


Ostarine szczególnie prawie wyłącznie wywiera działanie anaboliczne na tkanki mięśniowe.Tak więc nie tylko stanowi zupełnie nowy potencjalny wybór leczenia szerokiego spektrum schorzeń, od chorób wyniszczających mięśnie, ale może również stanowić ogromną możliwość budowania masy mięśniowej dla kulturystów, fitness, sportowców, a także środek zmniejszający atrofię przez cały okres rekonwalescencji po poważnych zabiegach chirurgicznych lub w tej samej sytuacji.


Korzyści z przyjmowania suplementów Ostarine: Ostarine & Lean Masy (masowanie)


Ostaryna jest niewątpliwie najbardziej anabolicznym typem SARMS, co czyni go głównym zastosowaniem dla osób, które dążą do uzyskania beztłuszczowej masy mięśniowej. Przyrost masy całkowitej nie będzie podobny do łączenia sterydów anabolicznych, niemniej jednak całkowite przyrosty będą prawie w całości związane z beztłuszczową masą mięśniową. .


Zyski, które są osiągane na ostarynie, są niezwykle łatwe w przechowywaniu, a klienci na ogół doświadczają wzrostu nawet do 7 funtów.beztłuszczowej masy mięśniowej w cyklu ośmiotygodniowym przy dawce 25 mg na dobę (w zależności od diety).Najbardziej typowa dawka to 25 mg przez 8 dni.

 

Ostaryna i utrata tkanki tłuszczowej (cięcie)


Ostarine pasowałaby głównie do protokołu cięcia w celu utrzymania tkanki mięśniowej przy jednoczesnej redukcji kalorii.Prawdopodobnie najbardziej przygnębiającym efektem końcowym cięcia może być utrata ciężko nabytej tkanki mięśniowej.Zatrzymanie się przez metabolizm i poziomy hormonów (T3, IGF, testosteron itp.) Z możliwym brakiem kalorii to idealna atmosfera kataboliczna dla braku tkanki mięśniowej.Ponieważ Ostarine ma działanie anaboliczne, osoba na diecie może zmniejszyć kalorie bez martwienia się o utratę mięśni lub siły.Ostaryna dodatkowo dowiodła zauważalnego efektu podziału składników odżywczych wśród klientów, jeszcze jeden powód, dla którego może to być duża pomoc przy cięciu. Jakie są skutki uboczne stosowania Ostarine? Ostarine jest naprawdę bezpiecznym związkiem, bez większych niepożądanych efektów i tak jest obecnie w trakcie testów klinicznych, a ostatnie wyniki dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności są niezwykle obiecujące.


Ostaryna nie jest metylowana, więc nie jest toksyczna dla wątroby i nie powinna mieć praktycznie żadnego wpływu na ciśnienie krwi.Odnotowano kilka zgłoszonych etapów rozwoju gyno podczas korzystania z Ostarine przez długi czas, co generalnie oznacza więcej niż 4 dni.W tym celu zalecamy, aby podczas stosowania leku Ostarine brać razem z nim bloker estrogenu / inhibitor aromatazy. Jaką dawkę leku Ostarine należy stosować? Zalecana dawka ostaryny to 25 mg (1 ml) dziennie, przyjmowana przed treningiem lub ćwiczeniami w celu budowania masy mięśniowej.Sugerowany cykl to 6 tygodni rozpoczęcia, 2 tygodnie przerwy Jeśli zażywasz Ostarine wyłącznie w celu poprawy zdrowia kości i stawów, optymalna dawka to 10-15 mg na dobę.Gdzie kupić selektywne modulatory receptora androgenowego i ostarynę? O Ostarine często pytają nasi klienci w Stanach Zjednoczonych i Europie.Jeśli potrzebujesz informacji, takich jak certyfikat analizy (COA), wycena w celu uzyskania najlepszej ceny, nie wahaj się zapytać nas o ostarine za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu na stronie kontaktowej.


Powiązane SARM i zastosowanie:

Nazwa Stosowanie
AICAR działa poprzez wchodzenie do puli nukleozydów, znacząco zwiększając poziom adenozyny w okresach rozpadu ATP
MK2866 recepta lekarska na zapobieganie kacheksji, atrofii i sarkopenii oraz na hormonalną lub testoseronową terapię zastępczą.
MK-677 Środek pobudzający wydzielanie hormonu wzrostu, leczenie otyłości, obiecująca terapia w leczeniu osłabienia u osób starszych
LGD-4033 profil farmakologiczny podobny do profilu enobosarm, Ostarine, MK-2866
GW1516 Przy otyłości, cukrzycy, dyslipidemii i chorobach układu krążenia
Andarine (S4) częściowy agonista, przeznaczony głównie do leczenia łagodnego przerostu gruczołu krokowego
SR9009 w trakcie opracowywania w The Scripps Research Institute (TSRI), zwiększa poziom aktywności metabolicznej w mięśniach szkieletowych myszy
RAD140 Nowa generacja do uzyskiwania masy i krawędzi skrawających
YK11 SARM i inhibitor miostatyny w jednym

 

MK2866 Ostarine Bodybuilding Supplement Powder 841205-47-8 0

 

Nazwa produktu Nr CAS (steryd kungfu)
Inteligentne leki
alpha-GPC CAS 28319-77-9
Aniracetam CAS 72432-10-1
CDP-Cholina CAS 987-78-0
Centrophenoxine CAS 3685-84-5
Cholina CAS 123-41-1
Dwuwinian choliny CAS 87-67-2
Chlorek choliny CAS 67-48-1
Cytykolina sodowa CAS 33818-15-4
Coluracetam (MKC 231) CAS 135463-81-9
DMAE CAS 5988-51-2
Donepezil CAS 120014-06-4
Fasoracetam CAS 110958-19-5
Fladrafinil CAS 90212-80-9
GABA CAS 56-12-2
Galantamina CAS 357-70-0
Hordenina HCl CAS 6027-23-2
Huperzine A CAS 120786-18-7
Hydrafinil CAS 1689-64-1
Idebenone CAS 58186-27-9
IDRA 21 CAS 22503-72-6
L-treonian magnezu CAS 778571-57-6
Memantine HCL CAS 41100-52-1
Mexidol CAS 127464-43-1
Noopept CAS 157115-85-0
Oksyracetam CAS 62613-82-5
Fenylopiracetam CAS 77472-70-9
Fosfatydyloseryna CAS 51446-62-9
Pikamilon CAS 34562-97-5
Picamilon Sodium CAS 62936-56-5
Piracetam CAS 7491-74-9
Pramiracetam CAS 68497-62-1
PRL-8-53 CAS 51352-87-5
Winian rywastygminy CAS 129101-54-8
Semax CAS 80714-61-0
Spongourydyna CAS 3083-77-0
Sulbutiamina CAS 3286-46-2
Sunifiram CAS 314728-85-3
Urydyna CAS 58-96-8
Wincamine CAS 1617-90-9
Winpocetyna CAS 42971-09-5
Pomoc w zasypianiu
Melatonina CAS 73-31-4
Phenibut CAS 1078-21-3
Suvorexant (MK-4305) CAS 1030377-33-3
Tasimelteon CAS 609799-22-6
Środek przeciwdepresyjny
5-HTP CAS 56-69-9
Agomelatyna CAS 138112-76-2
Szczawian escitalopramu CAS 219861-08-2
NSI-189 CAS 1270138-40-3
Fosforan NSI-189 CAS 1270138-41-4
Sertraline HCL CAS 79559-97-0
Tianeptyna CAS 66981-73-5
Sód tianeptyny CAS 30123-17-2
Siarczan tianeptyny CAS 1224690-84-9
Trazodone HCL CAS 25332-39-2
Długość życia
Siarczan agmatyny CAS 2482-00-0
Beta-NMN CAS 1094-61-7
Siarczan chondroityny CAS 9007-28-7
CLA CAS 121250-47-3
koenzym Q10 CAS 303-98-0
Kurkumina CAS 458-37-7
Glukozamina CAS 3416-24-8
Glutation CAS 70-18-8
L-DOPA CAS 59-92-7
Piperyna CAS 94-62-2
PQQ CAS 72909-34-3
Kwercetyna CAS 117-39-5
Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Anne
Tel : +8613486829776
Pozostało znaków(20/3000)