Dom ProduktyPrawne doustne sterydy

Dianabol Pills 10 mg legalne doustne sterydy do budowy ciała 72-63-9

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Dianabol Pills 10 mg legalne doustne sterydy do budowy ciała 72-63-9

Chiny Dianabol Pills 10 mg legalne doustne sterydy do budowy ciała 72-63-9 dostawca
Dianabol Pills 10 mg legalne doustne sterydy do budowy ciała 72-63-9 dostawca Dianabol Pills 10 mg legalne doustne sterydy do budowy ciała 72-63-9 dostawca Dianabol Pills 10 mg legalne doustne sterydy do budowy ciała 72-63-9 dostawca Dianabol Pills 10 mg legalne doustne sterydy do budowy ciała 72-63-9 dostawca Dianabol Pills 10 mg legalne doustne sterydy do budowy ciała 72-63-9 dostawca

Duży Obraz :  Dianabol Pills 10 mg legalne doustne sterydy do budowy ciała 72-63-9

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 72-63-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inny dyskretny pakiet, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju.
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności.
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Tabletki Methandienone Inne nazwy: tabletki dianabol
Jakość: 99,5% CAS: 72-63-9
Funkcja: Naturalny, zdrowy Użycie: Farmaceutyczny

Doustne steriods Methandienone (dianabol) cas72-63-9 pigułki

Metionon jest odwodornioną pochodną metylotestosteronu, który jest wytwarzany z saponiny sizalowej, znanej również jako 17b-hydroksy-17a-metylo-1,4-androsten-3-on, a jego wzór cząsteczkowy to C20H28O2. : 1,12 g / cm3, temperatura topnienia: 165-166 ° C, jest krystalicznym proszkiem o barwie białej do białawej.

Szybkie Szczegóły:
Chińska nazwa: Meishenone
Chiński pseudonim: androstenon metylu; 17b-hydroksy-17a-metylo-1,4-androsteno-3-on; energicznie; dehydrotestosteron (hydanozolon);
Angielska nazwa: Metahandrostenolone
Angielski alias: Metandienone; 1-dehydro-17a-metylotestosteron;
Nr CAS: 72-63-9
Wzór cząsteczkowy: C20H28O2
Struktura:
Masa cząsteczkowa: 300,43500 [1]
Dokładna jakość: 300,20900
PSA: 37.30000
LogP: 4.04530Właściwości fizykochemiczne
Wygląd i cechy: biały lub prawie biały krystaliczny proszek
Gęstość: 1,12 g / cm3
Temperatura topnienia: 165-166 ° C
Temperatura wrzenia: 436,5oC przy 760 mmHg
Współczynnik załamania: 1,572 [1]
Warunki przechowywania: 2-8oC
Informacja bezpieczeństwa
Poziom pakowania: III
Kategoria zagrożenia: 6.1 (b)
Kod celny: 2942000000
Kod transportu towarów niebezpiecznych: 3249
WGK Niemcy: 3
Numer RTECS: BV8000000 [1
Metoda produkcji
Wykonane z saponiny sizalowej jako surowca [1]


Funkcja i zastosowanie
Może promować syntezę białek, hamować ekogenezę białka, utrzymywać dodatni bilans azotowy, zwiększać apetyt, wzrost mięśni i przyrost masy ciała. Wspomaga odkładanie się wapnia i fosforu w tkance kostnej, wspomaga tworzenie komórek śródmiąższowych, przyspiesza zwapnienie i wzrost kości. [1]
Wspomaga regenerację i granulację tkanek oraz przyspiesza naprawę ran i owrzodzeń. Obniż poziom cholesterolu we krwi i popraw metabolizm lipidów. Doustnie: 1 dzień, gdy dorośli
Substancja międzykomórkowa
Substancja międzykomórkowa
10-30 mg, 2-3 razy w podziale na usługi; stan jest kontrolowany w celu zmiany dawki podtrzymującej, 5-10 mg dziennie, przez 4-8 tygodni w trakcie leczenia, powtarzane leczenie powinno odbywać się między styczniem a lutym. Dawkowanie osób starszych należy zmniejszyć.
Niemowlę wynosi 0,05 mg / kg dziennie. Jest stosowany klinicznie w celu uzyskania ujemnego bilansu azotowego spowodowanego przewlekłymi chorobami wyniszczającymi, osteoporozą, ciężkimi infekcjami i traumatycznymi oparzeniami oraz promuje wzrost wcześniaków i niedojrzałych dzieci. Może być również stosowany w przypadku złamań, które nie są łatwe do wyleczenia, hipercholesterolemii, osłabienia poporodowego itp.

Farmakologia
Jest to odwodorniona pochodna metylotestosteronu, ale działanie androgenu jest niewielkie, a przyswajanie białka jest silniejsze. Jego przyswajalność białka jest taka sama jak testosteron C.
białko
białko
Aktywność androgenna wynosi około 1/100 tego ostatniego, a wskaźnik różnicowania wynosi 3. Może promować syntezę białka, hamować ekogenezę białka, utrzymywać dodatni bilans azotowy, zwiększać apetyt, wzrost mięśni i przyrost masy ciała.
Wspomaga odkładanie się wapnia i fosforu w tkance kostnej, wspomaga tworzenie komórek śródmiąższowych, przyspiesza zwapnienie i wzrost kości. Wspomaga regenerację i granulację tkanek oraz przyspiesza naprawę ran i owrzodzeń. Obniż poziom cholesterolu we krwi i popraw metabolizm lipidów.
Jest to odwodorniona pochodna metylotestosteronu, ale działanie androgenu jest niewielkie, a przyswajanie białka jest silniejsze. Jego asymilacja białka jest taka sama jak propionian testosteronu, aktywność androgenna wynosi około 1/100 tego ostatniego, a wskaźnik różnicowania wynosi 3. 1 może promować syntezę białka, hamować ekogenezę białka, utrzymywać dodatni bilans azotowy, zwiększać apetyt, wzrost mięśni, przybranie na wadze. 2 promują odkładanie się wapnia i fosforu w tkance kostnej, sprzyjają tworzeniu komórek śródmiąższowych, przyspieszają zwapnienie i wzrost kości. 3 promują regenerację i granulację tkanek, przyspieszają naprawę ran i wrzodów. 4 obniżają poziom cholesterolu we krwi i poprawiają metabolizm lipidów. Klinicznie stosowany do ujemnego bilansu azotu spowodowanego przewlekłymi chorobami wyniszczającymi, osteoporozą, ciężkimi infekcjami i oparzeniami pourazowymi.

Farmakokinetyka
Jest to odwodorniona pochodna metylotestosteronu, ale działanie androgenu jest niewielkie, a przyswajanie białka jest silniejsze. Może promować syntezę białek, hamować ekogenezę białka, utrzymywać dodatni bilans azotowy, zwiększać apetyt, wzrost mięśni i przyrost masy ciała. Wspomaga odkładanie się wapnia i fosforu w tkance kostnej, wspomaga tworzenie komórek śródmiąższowych, przyspiesza zwapnienie i wzrost kości. Wspomaga regenerację i granulację tkanek. Obniż poziom cholesterolu we krwi i popraw metabolizm lipidów.

Przepis na metandienon (Dianabol)
1) 20 ml przy 50 mg / ml
1 gram proszku Dianabol
1 zlewka odpowiednia do przechowywania objętości płynów
19 ml 190 Proof Grain Alcohol
2) 250 ml przy 80 mg / ml
20 gramów proszku Dianabol (1 ml = 1,12 g) 17,86 ml
40 ml BB
10 ml BA
182,14 ml oleju z pestek winogron


Wykorzystanie skuteczności
Wspomaga tworzenie, rozwój i dojrzewanie męskich narządów płciowych oraz walczy z estrogenem, hamuje wzrost endometrium i czynność przysadki jajnika. Promuj wiązania metylotestosteronu.
Metylotestosteron
Metabolizm, pobudzenie funkcji krwiotwórczej szpiku kostnego, stymuluje tworzenie komórek krwi. Stosowany klinicznie w przypadku hipogonadyzmu męskiego, bez jąder i wnętrostwa; choroby ginekologiczne, takie jak krwotok miesiączkowy, mięśniaki macicy, endometrioza, osteoporoza starcza i niedokrwistość aplastyczna u dzieci.

Zastosowanie kliniczne
Kobiety z androgenem lub hormonem anabolicznym mogą powodować męskie zjawiska, takie jak owłosiona, długa broda, gęsty głos i niski ton, hemoroidy
Hormon płciowy
Hormon płciowy
Itd., Objawy zwykle znikają po odstawieniu leku. Długotrwałe stosowanie tej klasy hormonów u mężczyzn, leki mogą być przekształcane w estrogen w organizmie i mogą hamować wydzielanie gonadotropiny, powodując zanik jąder i hamując wytwarzanie plemników; ze względu na hamowanie produkcji endogennego testosteronu może prowadzić do impotencji.
Dehydrotestosteron
Długotrwałe stosowanie androgenów u dzieci może poważnie wpłynąć na wzrost i rozwój. Na przykład przyspieszenie zamykania osteofitów może trwać kilka miesięcy po odstawieniu leku; stosowanie hormonu anabolicznego może prowadzić do otyłości. 17 androgenów z grupą α-metylową ma poważny wpływ na uszkodzenie wątroby, głównie zakłócając funkcję wydalniczą wewnątrzwątrobowego przewodu żółciowego włośniczkowego, powodując gromadzenie się cholestazy w centralnej kapilarnej zrazikach wątrobowych, powodując cholestazę hepatocytów, kliniczne objawy żółci Stagnacja zapalenie wątroby.
Może wystąpić długotrwałe stosowanie androgenów, raka wątroby, raka prostaty i raka nerki. Ponadto ze względu na retencję sodu może powodować obrzęki. Pacjentów z chorobami nerek i niewydolnością serca należy stosować ostrożnie, a kobiety w ciąży z rakiem prostaty należy zakazać. Doustnie: Dorośli rozpoczynają 10-30 mg / d, podzielone na 2-3 razy na służbę, po kontroli choroby w celu utrzymania ilości 5-10 mg / d, 4-8 tygodni w trakcie leczenia, powtarzane stosowanie należy oddzielić -2 miesiące. Niemowlęta i małe dzieci 0,05 mg / (kg? D). Tabletki: 1 mg, 2,5 mg, 5 mg.Porady fitness ~~

Usiądź i kolana i podnieś nogi (spadek bioder)
Docelowy obszar ćwiczeń: brzuch, talia
Rozpoczęcie działania: na wznak, nogi zgięte do łydki i równolegle do powierzchni maty, udo i powierzchnia maty prostopadłe, dwa ramiona z boku ciała, dłoń na powierzchni maty.
Niezbędne działania: odchyl nogi w prawo i obróć ciało w prawo, aby dotknąć powierzchni prawego kolana. Trzymaj ręce jak najdalej od powierzchni i przywróć. Nogi są następnie obracane w lewo, a ciało w lewo w lewe kolano. Powtórz lewy i prawy i powtórz ćwiczenie.
Wskazówka: Oddychanie powinno być naturalne, ramiona i ramiona nie powinny opuszczać powierzchni maty, ciało powinno być całkowicie obrócone, a umysł powinien koncentrować się na mięśniach talii i brzucha. Nie mogę polegać na huśtawce nóg

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)