Dom ProduktyProszek do utraty wagi

Liothyronine Weight Loss Powder T3 Liothyronine Cas 6893-02-3 Dla kobiet

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Liothyronine Weight Loss Powder T3 Liothyronine Cas 6893-02-3 Dla kobiet

Chiny Liothyronine Weight Loss Powder T3 Liothyronine Cas 6893-02-3 Dla kobiet dostawca
Liothyronine Weight Loss Powder T3 Liothyronine Cas 6893-02-3 Dla kobiet dostawca Liothyronine Weight Loss Powder T3 Liothyronine Cas 6893-02-3 Dla kobiet dostawca Liothyronine Weight Loss Powder T3 Liothyronine Cas 6893-02-3 Dla kobiet dostawca Liothyronine Weight Loss Powder T3 Liothyronine Cas 6893-02-3 Dla kobiet dostawca

Duży Obraz :  Liothyronine Weight Loss Powder T3 Liothyronine Cas 6893-02-3 Dla kobiet

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 6893–02–3

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inny dyskretny pakiet, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: T3 Inne nazwy: L-trijodotyronina T3
CAS nie.: 6893–02–3 Czystość: 99,5%
Użycie: Farmaceutyczny Funkcja: Naturalne i zdrowe

T3 Liothyronine sodium Tablets / T3 Liothyronine Powdercas6893-02-3 naturalne sterydy do budowy mięśni

Opis:

T3, L-trijodotyronina
Tetrafenylotyronina:
Są to grupy tyrozyn zawierających jod, które są syntetyzowane w komórkach tarczycy przy użyciu jodu i tyrozyny jako surowców.
Gdy TSH wpływa na tarczycę i uwalnia hormon tarczycy, komórki nabłonkowe gruczołu najpierw połykają tyroglobulinę w jamie pęcherzykowej do komórek gruczołowych przez połykanie i rozkładają tyroglobulinę pod wpływem lizosomalnego enzymu proteolitycznego. Uwolnione T4 i T3 są odporne na dejodynazę, a cząsteczki są małe i mogą wchodzić do krążenia krwi przez naczynia włosowate. Liczba T4 w cząsteczce tyroglobuliny znacznie przewyższa T3, więc T4 stanowi około 90% całkowitego wydzielanego hormonu, a wydzielanie T3 jest mniejsze, ale jego aktywność jest 5 razy większa niż T4. Całkowite dzienne wydzielanie T4 wynosi około 96 μg, a T3 około 30 μg. Po uwolnieniu T4 do krwi jego część wiąże się z białkami osocza, a druga część jest transportowana w stanie wolnym we krwi. Obaj mogą się zmieniać, aby zachować dynamiczną równowagę T4 i T3 we krwi. Ponieważ tylko wolny typ może wejść do komórki. Odegrać rolę. Po uwolnieniu T3 do krwi ma głównie postać wolną z powodu niskiego powinowactwa do białek osocza. Około 50% deiodinacji T4 jest konwertowane na T3 każdego dnia, więc roli T3 nie można zignorować.


Co to jest trijodotyronina?

standard
Oznaczenia T3 i T4 w surowicy są powszechnie stosowane w diagnostyce chorób tarczycy, w tym do oznaczania całkowitego T3 w surowicy (T T3), całkowitego T4 (T T4) i wolnego T3 (F T3), wolnego T4 (F T4) i odczynników badanie tarczycy. Różnica jest inna, wartość odniesienia jest inna. Spójrzmy na kliniczne znaczenie T3 i T4:
1. Jeśli wzrost T T3, T T4, FT3, FT4 w surowicy, szczególnie wzrost T T3 jest bardziej oczywisty, oznacza to nadczynność tarczycy. U niewielkiej liczby pacjentów tylko T T3 w surowicy jest podwyższona, a T T4 w surowicy nadal znajduje się w prawidłowym zakresie. U bardzo małej liczby pacjentów T T4 w surowicy jest zwiększone, podczas gdy T T3 nie jest znacząco zwiększone.
2. Jeśli stężenie T T3, T T4, FT3, FT4 w surowicy jest zmniejszone, szczególnie zmniejszenie T T4 jest bardziej oczywiste, oznacza to niedoczynność tarczycy. U niewielkiej liczby pacjentów z niedoczynnością tarczycy T T4 w surowicy jest zmniejszona, podczas gdy T3 w surowicy może znajdować się w prawidłowym zakresie.
3, należy zmierzyć następujące warunki w surowicy F T3, F T4, aby odzwierciedlić stan funkcji tarczycy pacjenta, a określenie surowicy TT3, TT4 nie może wyjaśnić jej stanu funkcjonalnego.
(1) ciąża; (2) przyjmowanie środków antykoncepcyjnych; (3) nieprawidłowe stężenie wrodzonego białka nośnikowego hormonu tarczycy; (4) leczenie hormonem kory nadnerczy; (5) przewlekła choroba wątroby i nerek.

T3 Triiodothyronine Użyj jako suplementu utrata tłuszczu:

3,5-dijodo-L-tyronina i 3,3'-dijodo-L-tyronina są stosowane jako składniki niektórych dostępnych bez recepty suplementów odchudzających, przeznaczonych do kulturystyki. Kilka badań wykazało, że związki te zwiększają metabolizm kwasów tłuszczowych i spalanie tkanki tłuszczowej u szczurów.

Funkcjonować:


1) Promuj wzrost i rozwój
2) Wpływ na metabolizm
3) Inne aspekty, takie jak hormony tarczycy, również odgrywają ważną rolę w aktywności niektórych narządów. Jest to ważne dla utrzymania pobudliwości układu nerwowego. Hormon tarczycy może bezpośrednio oddziaływać na mięsień sercowy, promować uwalnianie Ca2 + z retikulum sarkoplazmatycznego, zwiększać kurczliwość mięśnia sercowego i przyspieszać bicie serca.
T3T4 jest również ważną podstawą do identyfikacji obecności lub braku choroby funkcji tarczycy

COA

Wybierz nas z następujących powodów:
Produkty wysokiej jakości
Najbardziej konkurencyjna cena bezpośrednio z fabryki
Profesjonalne wsparcie
Najbardziej efektywna praca zespołowa
Wiarygodna współpraca
Dobra obsługa posprzedażna

Porady fitness ~~

Zginanie nóg TRX - wzmocnienie tylnej części uda


Mięśnie za nogami (mięśnie ścięgna podkolanowego) najłatwiej przeoczyć w naszych częściach ciała! Ponieważ z tyłu ciała mięśnie twarzy bez mięśni klatki piersiowej przyciągają wzrok!
Na siłowni jest duża grupa ludzi, którzy nie lubią ćwiczyć nóg! Oprócz tej grupy ludzi, którzy nie lubią ćwiczyć nóg, istnieje jeszcze jedna grupa osób, która ćwiczy swoje nogi, ale ćwiczy tylko przednią stronę nóg! Te wyobrażenia są dobrą ilustracją problemu!
Z tyłu nogi? Chociaż nie przyciąga wzrok, nie oznacza to, że można go zignorować!
Mięśnie ścięgien są bardzo ważne!


1 Mięśnie z tyłu nogi są silnikiem! Wszystkie zawiasy biodrowe (wszelkiego rodzaju martwe ciągi, mostki biodrowe) są bohaterami! Jest bardzo ważną „stabilną” i „mocną” grupą mięśni
2. Po drugie, tylna strona nogi i przedni mięsień czworogłowy nogi należą do „grupy mięśniowej”. Jeśli tylna część nogi jest zbyt słaba, a siła mięśni jest niezrównoważona, z pewnością spowoduje to ryzyko obrażeń!
Dzisiaj przedstawię ci wspaniałe ćwiczenie wzmacniające plecy twoich słabych nóg!
Użyj TRX, aby zgiąć nogi! (Głównie za pomocą funkcji zgięcia kolana mięśni tylnej części nogi!)
Oprócz ćwiczenia tylnej części nogi, będzie ona również stanowić wyzwanie dla twojej siły rdzenia, która jest bardziej praktyczna i trudniejsza niż trening zwijania nóg na instrumencie!

Jak zrobić?


1. Użyj liny zawieszenia TRX! Usiądź na plecach i połóż nogi na TRX! Im niższy jest TRX od ziemi, tym trudniej jest!
2. Górna część pleców znajduje się blisko ziemi, nogi są proste, a mięśnie rdzenia napinają ciało tułowia w linii prostej!
3. Odchyl kolana i pociągnij pięty do bioder! Poczuj silny skurcz tylnej części uda! Pozostań przez sekundę, a następnie powoli odtwarzaj nogi i wróć do pozycji wyjściowej

Uwaga:
1. Kiedy akcja jest najwyższa, napnij mięśnie pośladkowe i tył ud, a następnie powoli odtwarzaj w kontrolowanych warunkach!
2. Cały proces przesuwa się, aby rdzeń był szczelny. Łącznie 8 razy, 3 grupy, grupa i grupa odpoczywają przez 60 sekund.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)