Dom ProduktySurowy testosteron w proszku

99,4% Czystość Surowy testosteron Octan w proszku Cas 1045-69-8 C21H30O3 Anabolina

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

99,4% Czystość Surowy testosteron Octan w proszku Cas 1045-69-8 C21H30O3 Anabolina

Chiny 99,4% Czystość Surowy testosteron Octan w proszku Cas 1045-69-8 C21H30O3 Anabolina dostawca
99,4% Czystość Surowy testosteron Octan w proszku Cas 1045-69-8 C21H30O3 Anabolina dostawca 99,4% Czystość Surowy testosteron Octan w proszku Cas 1045-69-8 C21H30O3 Anabolina dostawca 99,4% Czystość Surowy testosteron Octan w proszku Cas 1045-69-8 C21H30O3 Anabolina dostawca 99,4% Czystość Surowy testosteron Octan w proszku Cas 1045-69-8 C21H30O3 Anabolina dostawca

Duży Obraz :  99,4% Czystość Surowy testosteron Octan w proszku Cas 1045-69-8 C21H30O3 Anabolina

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 1045-69-8

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inny dyskretny pakiet, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: octan testosteronu Inne nazwy: Testować octan
CAS nie.: 1045-69-8 Czystość: 99,4%
Użycie: surowce farmaceutyczne Funkcja: Naturalne i zdrowe

Proszki testosteronu klasy medycznej Octan testosteronu cas1045-69-8 schudnąć

Szybkie Szczegóły:

Nazwa produktu: Octan testosteronu
Inne nazwy: Inne nazwy: 17 - [(1-oksoacetylo) oksy] androst-4-en-3-on; 17-beta- (acetyloksy) androst-4-en-3-on; 17beta-acetoksy-DELTA4- androstan-3-on; 17beta-acetoksy-delta4-androsten-3-on; octan 17beta-hydroksyandrost-4-en-3-onu; octan 3-oksoandrost-4-en-17beta-ylu; 3-oksoandrost-4- octan en-17-ylu; Aceto-sterandryl
Nr CAS: 1045–69–8
Nr EINECS: 213-876-6
Czystość: 99,5%.
MF: C21H30O3
MW: 330,46
Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu i chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Wygląd: Lekki biały krystaliczny proszek
Klasa: klasa farmaceutyczna
Opakowanie: w woreczku foliowym lub bębnie.
MOQ (minimalna ilość zamówienia): 10 gramów.
Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, anabolina

Opis:


Octan testosteronu jest znacznie szybszy niż aktywność Enathate lub Cypionate, a zatem wymaga częstszego harmonogramu wstrzyknięć, takiego jak codziennie lub co drugi dzień, aby utrzymać możliwie stabilny poziom we krwi. Jednak ta korzyść polega na tym, że po sterylizacji steryd można szybciej usunąć z organizmu, co czyni go bardziej preferowaną opcją dla sportowca testowego.

Octan testosteronu w połączeniu z testosteronem i octanem, octan testosteronu ma działanie androgenne i znaczący efekt anaboliczny. Większość dzieci dość szybko przetworzyła produkty do ciała. Octan testosteronu ma bardzo niskie ryzyko zatrzymywania wody. Osoby, które używają tej formy testosteronu również twierdzą, że można powiedzieć, że jest to najbardziej bezbolesna forma testosteronu. Testosteron działa przyjemnie i dlatego wymaga częstszego harmonogramu, aby utrzymać poziom krwi tak stabilny, jak to możliwe.

Sposób nakładania produktu

Octan testosteronu i testosteron i kwas octowy połączenie testosteronu octan androgeny i znaczące efekty metaboliczne. Większość zabiegów octanowych dostarcza leki stosunkowo szybko do organizmu. Octan testosteronu ma bardzo niskie ryzyko zatrzymywania wody. Osoby, które używają tej formy testosteronu, twierdzą również, że można powiedzieć, że jest to najbardziej bezbolesna forma testosteronu. Octan testosteronu jest znacznie szybszy i dlatego wymaga częstszego harmonogramu, aby utrzymać możliwie stabilny poziom we krwi.

Jednak ta korzyść polega na tym, że po sterylizacji sterydy można szybciej usunąć z organizmu, co czyni je bardziej preferowaną opcją do testowania sportowców. Sportowcy używają octanu testosteronu, aby zobaczyć znaczny wzrost wielkości i siły mięśni, a także ogólne odczucia zdrowotne oraz zwiększone libido i libido.

Aplikacje:

Octan testosteronu jest androgenem, również stosowany w sterydach anabolicznych, kulturystyce, octan testosteronu może poprawić apetyt, poprawić energię. Octan testosteronu jest najsilniejszy na mg i najlepszy dla zysków / stron.

Octan testosteronu, stosowanie octanu testosteronu szybko zatrzyma naturalną produkcję hormonu w organizmie, dzięki czemu właściwy plan PCT będzie niezbędny do przywrócenia naturalnej funkcji organizmu i utrzymania jak najlepszych zysków po zaprzestaniu stosowania sterydów. Pod koniec cyklu sportowcy często wybierają kombinację Clomid, Nolvadex i HCG przez okres 3-4 tygodni, aby szybko i skutecznie przywrócić pracę przysadki mózgowej i jąder.

COA:

Porady fitness ~~

Gdy obwód triceps jest w zasadzie zadowalający, konieczne jest wykonywanie ćwiczeń linii mięśni. Użycie Carter Pushdown na klatce piersiowej stojących ramion to klasyczny ruch, który przedstawia linie triceps. Wzmacniając wytrzymałość triceps, wyraźnie rozróżnia się włókna mięśniowe, osiągając w ten sposób cel polegający na przedstawieniu linii mięśniowych triceps.

Docelowy obszar ćwiczeń: przedstawiający linie triceps

Niezbędne działania:


1. W obliczu maszyny do ćwiczeń siłowych dwie nogi stoją osobno, ciało ma klatkę piersiową i jest ściśle przylegające, a oba ramiona są chwytane za dwa końce drążka oporowego (pręt prosty, w kształcie litery V, tuleja linowa i inne różne formy, jak pokazano poniżej), Odległość między dwiema rękami jest mniejsza niż szerokość ramion, a staw łokciowy jest blisko boku ciała.

Prosty pręt:

V-bar:

Mocowanie liny z uchwytem liny:


2. Wdychaj ramię jest dociskane, aby podeprzeć pasek oporu, tak aby ramię było proste, zatrzymaj się na 2 do 3 sekund; następnie zrób wydech, powoli przywróć, poczuj to samo, co triceps; powtórz ćwiczenie.

Środki ostrożności:

1. Zwróć uwagę na prędkość: czas prasowania akcji powinien wynosić 1 sekundę, a jednocześnie wymagana jest pewna siła wybuchowa; czas redukcji akcji wynosi 2-3 sekundy, a siła kontroli tricepsa jest w pełni wyczuwalna.

2. Zwróć uwagę na położenie ramienia: unieruchom ramiona w pozycji pionowej, nie wychylaj się w górę iw dół ramieniem, w przeciwnym razie triceps nie będzie się zmuszał, więc użyj swojej świadomości, aby przypomnieć sobie, że ramię powinno być prostopadle do ziemi.

3. Zwróć uwagę na zablokowany nadgarstek. Nie zginaj ani nie rozciągaj stawu nadgarstkowego, przesuwając ramię w górę i w dół. Spowoduje to, że nadgarstek będzie wywierać duży nacisk i spowoduje uszkodzenie stawu nadgarstkowego.

4. Kiedy dolny koniec jest wciśnięty, wielu podstawowych ćwiczących może w pełni stymulować triceps przez ramię wyciągające nadgarstek.

5. Przed ćwiczeniem wyciągania ramienia pod ramieniem zginania najlepiej wykonać zgięcie i wyprost ramienia leżącego na plecach oraz zgięcie i wyprost ramienia siedzącego. Po przećwiczeniu siły wybuchowej i siły bezwzględnej mięśni zostaną przeprowadzone ćwiczenia wytrzymałościowe mięśni, a jakość mięśni będzie postępować szybciej.

6. Inne formy prasowania napinacza:

Tylne wsparcie

Forma jednoręczna

Naprzemienna forma

7. Maszyna kablowa Inne formy tricepsa ćwiczeń:

(1) Przedłużenie tricepsa na kolanach:

(2) Przedłużenie tricepsa kabla:

(3) Jednoramienne przedłużenie triceps do przodu:

(4) Ściągacz jednoramienny (przedłużenie tricepsa z jednym ramieniem):

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)