Dom ProduktyProszek do utraty wagi

99,5% utrata masy ciała w proszku 2,4-dinitrofenol do środków do konserwacji drewna

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

99,5% utrata masy ciała w proszku 2,4-dinitrofenol do środków do konserwacji drewna

Chiny 99,5% utrata masy ciała w proszku 2,4-dinitrofenol do środków do konserwacji drewna dostawca
99,5% utrata masy ciała w proszku 2,4-dinitrofenol do środków do konserwacji drewna dostawca 99,5% utrata masy ciała w proszku 2,4-dinitrofenol do środków do konserwacji drewna dostawca 99,5% utrata masy ciała w proszku 2,4-dinitrofenol do środków do konserwacji drewna dostawca 99,5% utrata masy ciała w proszku 2,4-dinitrofenol do środków do konserwacji drewna dostawca

Duży Obraz :  99,5% utrata masy ciała w proszku 2,4-dinitrofenol do środków do konserwacji drewna

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 21898–19–1

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inny dyskretny pakiet, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju.
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Przelew bankowy, Bitcoin.
Możliwość Supply: 500kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: 2 4-dinitrofenol Inne nazwy: DNP
Jakość: 99,5% Kolor: Żółty lub żółty krystaliczny proszek
Użycie: Materiał farmaceutyczny EINECS: 200–087–7

DNP (2 4-dinitrofenol) CAS 51-28-5 Surowce farmaceutyczne Sterydy odchudzające

Podstawowa informacja:

DNP / 2,4-dinitrofenol
CAS: 51–28–5
EINECS: 200-087-7
MF: C6H4N2O5
MW: 184,11
Wrażliwe: wrażliwe na światło
Wygląd: Jasnożółte do żółtych kryształów. Rozpuszczalny w etanolu, benzenie, chloroformie i eterze, rozpuszczony w ługu, słabo rozpuszczalny w zimnej wodzie.
Zastosowanie: Lek odchudzający.
Pakowanie: torebka foliowa lub puszka.
Płatność: przelew bankowy, Western Union, Money Gram
Express: EMS, DHL, FedEx itp. (Od drzwi do drzwi)
Dostawa: Bezpieczna i terminowa, około 1-3 dni po dokonaniu płatności


Opis produktu:

Opis:
2,4-dinitrofenol jest stosowany do produkcji barwników, środków do konserwacji drewna i jako pestycyd. Ostre (krótkotrwałe) skutki 2,4-dinitrofenolu u ludzi poprzez doustne narażenie to nudności, wymioty, pocenie się, zawroty głowy, bóle głowy i utrata masy ciała. Przewlekłe (długotrwałe) narażenie doustne na 2,4-dinitrofenol u ludzi spowodowało zaćmę i zmiany skórne, utratę masy ciała oraz spowodowało wpływ na szpik kostny, ośrodkowy układ nerwowy (OUN) i układ sercowo-naczyniowy. Ograniczone lub brak dostępnych informacji na temat wpływu rozwojowego, reprodukcyjnego lub rakotwórczego 2,4-dinitrofenolu na ludzi. EPA nie sklasyfikowała 2,4-dinitrofenolu ze względu na działanie rakotwórcze.
Aplikacje:
2,4-dinitrofenol (2,4-DNP lub po prostu DNP) jest związkiem organicznym o wzorze HOC6H3 (NO2) 2. Jest to żółte, krystaliczne ciało stałe o słodkim, stęchłym zapachu. Sublimuje, jest lotny z parą i jest rozpuszczalny w większości rozpuszczalników organicznych, a także w wodnych roztworach alkalicznych. [1] Jest prekursorem innych chemikaliów i jest aktywny biochemicznie, hamując wytwarzanie energii (ATP) w komórkach z mitochondriami i kiedyś był stosowany jako pomoc dietetyczna. Powstaje w wyniku hydrolizy 2,4-dinitrochlorobenzenu.
DNP był szeroko stosowany w tabletkach dietetycznych od 1933 do 1938 roku po tym, jak Cutting and Tainter na Stanford University opublikowali swój pierwszy raport na temat zdolności leku do znacznego zwiększenia tempa metabolizmu. Po zaledwie pierwszym roku na rynku Tainter oszacował, że prawdopodobnie co najmniej 100 000 osób było leczonych DNP w Stanach Zjednoczonych, a także wiele innych za granicą. DNP działa jak protonofor, umożliwiając wyciek protonów przez wewnętrzną błonę mitochondrialną, a tym samym ominięcie syntazy ATP. To sprawia, że ​​produkcja energii ATP jest mniej wydajna. W efekcie część energii, która normalnie jest wytwarzana z oddychania komórkowego, jest marnowana jako ciepło. Nieefektywność jest proporcjonalna do przyjętej dawki DNP. Gdy dawka wzrasta, a wytwarzanie energii staje się coraz bardziej nieefektywne, zwiększa się tempo metabolizmu (i spalane jest więcej tłuszczu), aby zrekompensować nieefektywność i zaspokoić zapotrzebowanie na energię. DNP jest prawdopodobnie najbardziej znanym środkiem do oddzielania fosforylacji oksydacyjnej. Produkcja lub „fosforylacja” ATP przez syntazę ATP zostaje odłączona lub „odłączona” od utleniania.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)