Dom ProduktyProszek trenbolonowy

99,5% czystości Steroid octanu trenbolonu dla fitness Żółty krystaliczny proszek

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

99,5% czystości Steroid octanu trenbolonu dla fitness Żółty krystaliczny proszek

Chiny 99,5% czystości Steroid octanu trenbolonu dla fitness Żółty krystaliczny proszek dostawca
99,5% czystości Steroid octanu trenbolonu dla fitness Żółty krystaliczny proszek dostawca 99,5% czystości Steroid octanu trenbolonu dla fitness Żółty krystaliczny proszek dostawca 99,5% czystości Steroid octanu trenbolonu dla fitness Żółty krystaliczny proszek dostawca 99,5% czystości Steroid octanu trenbolonu dla fitness Żółty krystaliczny proszek dostawca 99,5% czystości Steroid octanu trenbolonu dla fitness Żółty krystaliczny proszek dostawca

Duży Obraz :  99,5% czystości Steroid octanu trenbolonu dla fitness Żółty krystaliczny proszek

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 10161-34-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inny dyskretny pakiet, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju.
Czas dostawy: 1000kg/miesiąc
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Octan trenbolonu Inne nazwy: Octan trenu
Czystość: 99,5% Kolor: Żółty lub żółty krystaliczny proszek
Użycie: mięśnie w celu redukcji tłuszczu MOQ: 10g

Cena fabryczna 99,5% jakości octan trenbolonu / octan trenu cas10161-34-9

Szczegóły produktu :
Główne informacje o produkcie:
Nazwa produktu: Octan trenbolonu
CAS: 10161–34–9
Test: 99,5%
Wygląd: jasnożółty krystaliczny proszek
EINECS: 233–432–5
Wzór cząsteczkowy: C20H24O3
Masa cząsteczkowa: 312,4
Strata przy suszeniu: ≤0,5%
Wyginięcie: ≤1,0
Obrót optyczny: + 39 ° ~ + 43 °
Pozostałość po zapłonie: ≤0,1%
Klasa: klasa farmaceutyczna
Opakowanie: w foliowej torbie lub bębnie.
MOQ (minimalna ilość zamówienia): 10 gramów.
Produkcja: RongXin
Zastosowanie : materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, anabolik. Jako męski hormon i hormony anaboliczne.


COA:Opis produktu:
Octan trenbolonu c as10161-34-9 jest niezwykle silnym sterydem anabolicznym i jest uważany za największy steryd anaboliczny przez wielu sportowców poprawiających wydajność, octan trenbolonu jest znacznie łatwiej utrzymać wysokie i stabilne poziomy we krwi w tej wersji. Jest to jeden z najbardziej wszechstronne sterydy anaboliczne na rynku i mogą zapewniać korzyści zupełnie inne niż jakikolwiek inny steryd. octan trebolonu wykazuje ciekawe zachowanie podczas układania w stosy. Połączenie z Dianabolem lub Anadrolem daje bardzo silny efekt synergiczny.
Jest to również fenomenalny poza sezonem steryd objętościowy. Istnieje bardzo niewiele sterydów anabolicznych, które mogą promować masę, taką jak octan trenbolonu. Co ważniejsze, działanie octanu trenbolonu w tym względzie jest nie tylko silne, ale o wiele czystsze niż w przypadku większości tradycyjnych sterydów pęczniejących. Ten hormon nie będzie i nie może promować zatrzymywania wody, co oznacza, że ​​każdy funt masy przybranej w wyniku użycia będzie beztłuszczową masą mięśniową. Równie ważna będzie zdolność tego sterydu do indywidualnej kontroli przyrostu tłuszczu w okresie wzrostu, który przez wielu był uważany za jeden z najsilniejszych i najskuteczniejszych sterydów, które szybko zmieniają sylwetkę.


Aplikacje:
Hormon asymilacji białka. steryd stosowany przez weterynarzy w hodowli zwierząt w celu zwiększenia wzrostu mięśni i apetytu, w celu zwiększenia czasu połowicznego, nie jest stosowany w nierafinowanej formie, ale jest raczej podawany jako pochodne estrowe, takie jak octan trenbolonu, enanthate trenbolonu lub cykloheksylometylowęglanu trenrenonu, normalna dawka w kulturystyce może zakres od 200 mg / tydzień do 1400 mg / tydzień. Octan trenbolonu można wstrzykiwać raz w tygodniu, również octan trenbolonu jest często udoskonalany przez użytkownika jako „Fina”, związki trenbolonu mają pięciokrotnie powinowactwo wiązania z receptorem androgenowym.
Trenbolon jest sterydem stosowanym przez weterynarzy w hodowli zwierząt w celu zwiększenia wzrostu mięśni i apetytu. Aby zwiększyć efektywny okres półtrwania, trenbolon nie jest stosowany w nierafinowanej postaci, ale jest raczej podawany jako pochodne estrowe, takie jak octan trenbolonu, enantan trenbolonu lub cykloheksylometylowęglan trenbolonu (Parabolan).

Więcej gorących produktów sprzedaży:

RX 707 Estradiol
RX 708 Estriol
RX 709Estrone
RX 710 Etynyloestradiol
Inne półprodukty farmaceutyczne
RX 711 4-acetamidofenol RX 718 Paracetamol
RX 7012 Pregabalin RX 719Lyrica
RX 7013 Kwas tauroursodeoksycholowy RX 720TUDCA
RX 7014 Bromowodorek dekstrometorfanu RX 721DXM
RX 7015Sunifiram RX 722DM-235
RX 716 Tretynoina RX 723 Kwas retinowy
RX 717 Minoksydyl RX 724 Alopexil
RX 725 Flibanserin
RX 726 Melatonina
RX 727 Octan chlorormadinonu
RX 728 Propionian klobetazolu
RX 729 Maleinian chlorfeniraminy
RX 730 Betametazon
RX 731 Dipropionian beklometazonu
RX 732 Betametazon 17-walerianian
RX 733 Betametazon 21-octan
RX 734Dekametazon-17-octan
Palmitynian RX 735 deksametazonu
RX 736 Hydrokortyzon
RX 737 Octan hydrokortyzonu
RX 738 Epinefryna


Połącz informacje:
Yiyi Lee
E-mail: salemanagers@yeah.net
WhatsApp: +8618220537895
skype: lee.kevin92

Porady fitness ~~

Zgięcie i przedłużenie bioder liny!
Jedną z głównych funkcji pośladków jest przedłużenie bioder! Dziś chcę przynieść Ci świetne ćwiczenie bioder: przedłużanie bioder linowych!
Zgięcie bioder jest podstawową techniką, którą należy opanować na siłowni. Podstawową podstawą różnych wariantów ciężkiego ściągania jest zgięcie i wyprost bioder.
Podczas pochylania się naucz się stabilizować kręgosłup i miednicę pod obciążeniem. Jest to najbardziej podstawowa pozycja spośród wielu ćwiczeń siłowych, takich jak kłanianie się, kucanie, martwy ciąg, huśtawka Kettlebell, zginanie ciała, wiosłowanie w kształcie litery T, spłaszczanie boku hantli i tak dalej.
W najbardziej podstawowym życiu, bez względu na to, czy podnosisz przedmioty z ziemi, a nawet pochylasz się, aby podnieść hantle na ziemi, czy wyciągasz sztangę z baru, musisz odpowiednio zgiąć biodra.
a więc! Szczególnie ważne jest nauczenie się prawidłowego zgięcia i wyprostu bioder! Poniższy trening jest dla nas dobrym krokiem do nauki zgięcia bioder! Jest to również szkolenie pomocnicze, które należy opanować przed nauczeniem się martwego ciągu!
Docelowe miejsce ćwiczeń: biodra, tył nóg
Chociaż ta akcja wygląda trochę niedorzecznie. Rozciąganie kabla i ściskanie mięśni pośladków jest bardzo pomocne, abyś mógł opanować siłę ciągnięcia.
Amplituda tego ruchu jest niewielka, a on ciągnie ciężar z tyłu i przodu, bardzo wygodnie jest użyć siły biodra, aby rozciągnąć biodro.
Nauczanie akcji
Praktyka polega na tym, aby stać przy maszynie kablowej, wyciągając rękę do tyłu od pachy i chwytając uchwyt (lub uchwyt linowy) obiema rękami. Zrób kilka kroków do przodu, z dala od maszyny, z nogami nieco większymi niż szerokość ramion lub bioder.
Zgięcie bioder, biodra cofnięte. Trzymaj klatkę piersiową i plecy prosto podczas całego ruchu. Kiedy tylna część nogi odczuwa napięcie, biodro przesuwa się do przodu i ściska mięsień pośladkowy w wierzchołku.
Jeśli zwiększysz krzywiznę pleców lub rozciągniesz się na wierzchołku. To jest źle. Myśląc o tym, by stać prosto na szczycie, biodra przesunęły się do przodu.Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)