Dom ProduktyProszek do utraty wagi

Proszki odchudzające klasy farmaceutycznej 2 4- dinitrofenol rozpuszczalny w etanolu

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Proszki odchudzające klasy farmaceutycznej 2 4- dinitrofenol rozpuszczalny w etanolu

Chiny Proszki odchudzające klasy farmaceutycznej 2 4- dinitrofenol rozpuszczalny w etanolu dostawca
Proszki odchudzające klasy farmaceutycznej 2 4- dinitrofenol rozpuszczalny w etanolu dostawca Proszki odchudzające klasy farmaceutycznej 2 4- dinitrofenol rozpuszczalny w etanolu dostawca Proszki odchudzające klasy farmaceutycznej 2 4- dinitrofenol rozpuszczalny w etanolu dostawca Proszki odchudzające klasy farmaceutycznej 2 4- dinitrofenol rozpuszczalny w etanolu dostawca

Duży Obraz :  Proszki odchudzające klasy farmaceutycznej 2 4- dinitrofenol rozpuszczalny w etanolu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 21898–19–1

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inny dyskretny pakiet, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju.
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Możliwość Supply: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: 2 4-dinitrofenol Inne nazwy: DNP
Jakość: 99,5% Kolor: Żółty lub żółty krystaliczny proszek
Użycie: Materiał farmaceutyczny EINECS: 200–087–7

DNP (2 4-dinitrofenol) CAS 51-28-5 Surowce farmaceutyczne Sterydy odchudzające

Podstawowa informacja:

DNP / 2,4-dinitrofenol
CAS: 51–28–5
EINECS: 200-087-7
MF: C6H4N2O5
MW: 184,11
Wrażliwe: wrażliwe na światło
Wygląd: Jasnożółte do żółtych kryształów. Rozpuszczalny w etanolu, benzenie, chloroformie i eterze, rozpuszczony w ługu, słabo rozpuszczalny w zimnej wodzie.
Zastosowanie: Lek odchudzający.
Pakowanie: torebka foliowa lub puszka.
Płatność: przelew bankowy, Western Union, Money Gram
Express: EMS, DHL, FedEx itp. (Od drzwi do drzwi)
Dostawa: Bezpieczna i terminowa, około 1-3 dni po dokonaniu płatności


Opis produktu:

2,4-dinitrofenol (2,4-DNP lub po prostu DNP) jest związkiem organicznym o wzorze HOC6H3 (NO2) 2. Jest to żółte, krystaliczne ciało stałe o słodkim, stęchłym zapachu. Sublimuje, jest lotny z parą i jest rozpuszczalny w większości rozpuszczalników organicznych, a także w wodnych roztworach alkalicznych. Jest prekursorem innych chemikaliów i jest aktywny biochemicznie, hamując wytwarzanie energii (ATP) w komórkach z mitochondriami i kiedyś był używany jako pomoc dietetyczna. 2,4-dinitrofenol powstaje w wyniku hydrolizy 2,4-dinitrochlorobenzenu.

DNP przez niektórych kulturystów i sportowców w celu szybkiego zmniejszenia zawartości tkanki tłuszczowej. Chociaż wiele osób uważa, że ​​DNP jest niebezpieczny dla organizmu ludzkiego, która sama w sobie jest skuteczną zasadą działania, nadal uważa się ją za badaną w celu poszukiwania potencjalnego leczenia leków na otyłość. Obecnie badania koncentrują się na ludzkim ciele naturalnie występującym w białku rozprzęgającym.

COA:


Aplikacje:

DNP, jego rolą jest odsprzęganie utleniania i fosforylacji. Po podaniu do mitochondriów stężenia 10–4 M, następuje efekt odsprzęgania, zwiększa się absorpcja tlenu, spadek P: O, jeżeli dalsze wysokie stężenie utrudni absorpcję tlenu. DNP jako mechanizm odsprzęgacza działania jest taki: DNP nie hamował transferu elektronów, ale może wyeliminować siłę napędową protonów potrzebną do syntezy ATP. Ponieważ DNP jest związkiem lipofilowym, jest słabo kwaśny, przechodzi przez stan neutralny proton mitochondrialnej dwuwarstwowej błony wewnętrznej lipidów. Gdy na membranie występuje gradient protonu, zostaje on włączony w kwasową stronę protonu membranowego, aby uzyskać stan neutralny bez naładowania, przez dyfuzję przez membranę, oraz w alkalicznej stronie membrany, aby uwolnić proton, a tym samym zneutralizowany krzyż gradient protonu błonowego.

Opakowanie i przechowywanie

1. 25 kg / bęben, wewnętrzny przez podwójny worek foliowy, 1 ~ 20 kg przez worek próżniowy z folii aluminiowej.

2. Przechowywane w chłodnym i suchym, dobrze zamkniętym pojemniku, przechowywać z dala od wilgoci i silnego światła / ciepła.

3. Okres trwałości: trzy lata w dobrze przechowywanym miejscu.

Dostawa i płatność

1. Mała paczka wysyłana przez EMS, UPS, FedEx, DHL, e-express itp.

2. Wszystkie przesyłki wysyłane drogą lotniczą lub morską są dostępne.

3. Czas dostawy około 7 dni roboczych drogą lotniczą, 15 dni drogą morską.

4. Płatność dostępna dla Western Union, Moneygram, przelew bankowy lub TT z góry itp.

Porady fitness ~~

Mięśnie grzbietu nóg (mięśnie ścięgien) - zginanie piłki fitness
Cel ćwiczenia: wzmocnienie siły mięśni tylnej nogi (ścięgno podkolanowe) i pośladkowej (pośladek) i rozwój podstawowej grupy mięśni
Główną funkcją mięśni pleców nóg jest zginanie kolan! Zwykle używamy podatnej pozycji na nogi do ćwiczeń (jeden z najczęstszych instrumentów na siłowni)
Jednak stałych instrumentów nigdy nie można porównać do wolnej wagi! Zanim wprowadziliśmy użycie zjeżdżalni do przeprowadzania treningu zginania nóg na wznak, ale tarcza ślizgowa nie jest powszechna na siłowni!
Dziś mamy zamiar wprowadzić dobrą akcję: użyj piłki fitness, aby zgiąć nogę i ćwiczyć mięśnie pleców!
Gięcie nóg piłki fitness
Pokaz działania:

1. Usiądź na podłodze, ramionach, mocno na ziemi, stopach na piłce fitness, utrzymuj ramiona, kolana, pośladki w linii prostej, rdzeń napina się! Pozycją wyjściową jest podparcie piłki fitness do tyłu!
2. Ustabilizuj stopy, mięśnie z tyłu nogi zmuszają kolana do zgięcia i pociągają piłkę do tyłu, zginaj kolana do 90 stopni! Tułów jest zawsze w linii prostej!

Uwaga:
1. Kiedy akcja jest najwyższa, napnij mięśnie pośladkowe i tył ud, a następnie w kontrolowanych warunkach powróć do pozycji wyjściowej.
2. Cały proces przesuwa się, aby rdzeń był szczelny. Łącznie 8 razy, 3 grupy, grupa i grupa odpoczywają przez 60 sekund.
3. Trudność działania jest zbyt duża, szczególnie dla niektórych osób, które nie ćwiczą nóg i ćwiczą nogi przed ćwiczeniem. To niewątpliwie wyzwanie!

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)