Dom ProduktySterydy wzrostu mięśni

Biały krystaliczny nandrolon fenpropionian Cas 62-90-8 klasy farmaceutycznej

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Biały krystaliczny nandrolon fenpropionian Cas 62-90-8 klasy farmaceutycznej

Chiny Biały krystaliczny nandrolon fenpropionian Cas 62-90-8 klasy farmaceutycznej dostawca
Biały krystaliczny nandrolon fenpropionian Cas 62-90-8 klasy farmaceutycznej dostawca Biały krystaliczny nandrolon fenpropionian Cas 62-90-8 klasy farmaceutycznej dostawca Biały krystaliczny nandrolon fenpropionian Cas 62-90-8 klasy farmaceutycznej dostawca

Duży Obraz :  Biały krystaliczny nandrolon fenpropionian Cas 62-90-8 klasy farmaceutycznej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 62-90-8

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Worek foliowy lub inny dyskretny pakiet, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Fenpropionian nandrolonu Inne nazwy: NPP
CAS: cas62-90-8 Czystość: 99%
Użycie: Sterydy wzrostu mięśni Funkcja: Naturalne i zdrowe

Nandrolon Phenpropionate cas62-90-8 Bezpieczne sterydy z białego proszku krystalicznego do kulturystyki

Szybkie Szczegóły:

Nazwa produktu: cypionian nandrolonu
Inna nazwa: NANDROLONE PHENPROPIONATE;
Numer rejestru CAS: 601-63-8
EINECS: 210-006-7
Wzór cząsteczkowy: C26H38O3
Masa cząsteczkowa: 398,57812
Specyfikacja: 200 mg / ml

2. Opis:

Nandrolon fenylopropionian może być stosowany w leczeniu osteoporozy; Do leczenia paliatywnego wybranych przypadków rozsianego raka sutka u kobiet oraz jako uzupełnienie określonych terapii i środków dietetycznych w stanach patologicznych charakteryzujących się ujemnym bilansem azotowym.

3. Aplikacje:

Wstrzyknięcie Nandrolonu 200 USP zapewnia nandrolon fenylopropionian, steryd anaboliczny, który ma zwiększoną aktywność anaboliczną i zmniejszoną aktywność androgenną w porównaniu do testosteronu. W badaniach na ludziach wykazano, że nandrolon pozytywnie wpływa na metabolizm wapnia i zwiększa masę kości w osteoporozie. Estryfikacja grupy 17-beta-hydroksylowej wydłuża czas działania nandrolonu. Estry nandrolonu w oleju wstrzykniętym domięśniowo są powoli wchłaniane z fazy lipidowej, dlatego Nandrolon 200 można podawać w odstępach 3–4 dni.

Nandrolon 200 zawiera nandrolon fenylopropionian w 10 ml roztworu do wstrzykiwań (200 mg nandrolonu fenylopropionian / ml).
Nandrolon 200 jest żółtawym oleistym roztworem do wstrzykiwań domięśniowych.

4. Przepisy kulinarne:
Nandrolon fenylopropionian (NPP) - 200 mg / ml - 20 ml
Proszek NPP - 4 gramy
200% EO - 12,6 ml
2% BA - 0,4 ml
20% BB - 4 ml

COA

Pakowanie i dostawa

Więcej produktów:

Nazwa produktów

Identyfikacja WYNIKI
Izotretynoina Widmo IR / HPLC PRZECHODZIĆ
Letrozol Widmo IR / HPLC PRZECHODZIĆ
Metylotestosteron (17-metylotestosteron) Widmo IR / HPLC PRZECHODZIĆ
Methy1-testosteron (M1T) Widmo IR / HPLC PRZECHODZIĆ
Methandienone (dianabol) Widmo IR / HPLC PRZECHODZIĆ
Octan metenolonu (Primobolan) Widmo IR / HPLC PRZECHODZIĆ
Enanthate methenolonu Widmo IR / HPLC PRZECHODZIĆ
Metribolon (Metylotrienolon) Widmo IR / HPLC PRZECHODZIĆ
Nandrolon ( 19-nortestosteron) Widmo IR / HPLC PRZECHODZIĆ
Dekanian nandrolonu Widmo IR / HPLC PRZECHODZIĆ
Fenpropionian nandrolonu Widmo IR / HPLC PRZECHODZIĆ
Oxandrolone (anavar) Widmo IR / HPLC PRZECHODZIĆ

Porady fitness ~~

Nie masz czasu na ćwiczenia, tylko 4 minuty dziennie, pozwalasz osiągnąć efekt tłuszczu Rao Shao?
Ze względu na intensywny, wybuchowy trening, mikrouszkodzenie mięśni, z których oba będą wytwarzać EPOC po wysiłku, tak zwany efekt dopalenia, ciało będzie nadal spożywać tlen w ciągu 24 godzin po wysiłku i naprawi uszkodzone mięśnie, to proces pozwoli ci nadal spalać kalorie i osiągnąć efekt redukcji tłuszczu?


Jak powiedziałem wcześniej, intensywność, która Twoim zdaniem może nie osiągnąć standardu i tylko cztery minuty długości, ile pozytywnego efektu może przynieść ciału dopalenie?


Każde ćwiczenie o wysokiej intensywności zaczyna się od niskiej intensywności podkładu! Jeśli nie ćwiczysz przez długi czas, będziesz dyszał, nawet jeśli wejdziesz po kilku schodach. Zaleca się również, aby zacząć od budowania podstawowej wydolności tlenowej i dodać trochę treningu siłowego, aby powoli budować mięśnie. Następnie jest to trochę podstawowe ćwiczenie na początku ćwiczenia przerywanego, i na koniec poczekaj, aż będziesz mieć wystarczająco dużo energii fizycznej, aby rozważyć trening tabata o wysokiej sile!
Tylko kilka kombinacji działań to tabata?


W Internecie można zobaczyć różne filmy demonstracyjne z tabatą, ale większość działań w środku to wszelkiego rodzaju małe ruchy odręczne, takie jak puste dłonie, przysiady, płaskie wsparcie, brzuch, nogi i tak dalej! Nacisk kładziony jest na pokaz wideo, w którym ludzie nie będą w ogóle fitness! !


Czy te działania naprawdę dają ci siłę do sprintu? Odpowiedź jest niemożliwa!


Nie wszystkie sporty, które potrzebują 20 sekund na odpoczynek przez 10 sekund, można nazwać tabata. Tabata to nie tylko szukanie kilku kombinacji akcji! Nie myśl o rzeczach zbyt prostych!


Aby osiągnąć siłę tabata, musi to być systemowy ruch złożony i wymagające obciążenie! Wiele pustych ruchów ręki, pojedyncze ruchy stawów nie mogą osiągnąć intensywności!


Wykazano, że badania Tabata zwiększają wydolność krążeniowo-oddechową, jednocześnie zwiększając siłę mięśni.


Tak, lepiej jest projektować w tym samym czasie, ale dla tych, którzy chcą zwiększyć masę mięśniową lub siłę mięśni, planowany startowy trening siłowy będzie bardziej skuteczny niż interwał o wysokiej intensywności! Więc zadaj sobie pytanie, jaki jest twój cel?
Co jeśli nie mogę osiągnąć siły 170%?


W rzeczywistości profesor TABATA wykorzystał do tego eksperymentu dziewięciu sportowców. Trzech graczy nie było w stanie ukończyć wszystkich harmonogramów i zmarło wcześnie (więc osiągnięcie intensywności efektu jest niezwyciężone).


Dlatego istnieje obejście tego problemu. Według literatury opublikowanej przez Klika i in. w 2013 r. większość ludzi nie jest w stanie ukończyć przerywanego stosowania o wysokiej intensywności z poborem tlenu większym niż 100%, więc sposobem obejścia tego problemu jest maksymalny pobór tlenu w granicach 90-100% (co odpowiada 90% maksymalnego tętna) i wydłużenie czasu przez co najmniej 20 minut i pociągnij intensywność tak wysoko, jak to możliwe!

Nazwa produktu: cypionian nandrolonu
Inna nazwa: fenandionian nandrolonu;
Numer rejestru CAS: 601-63-8
EINECS: 210-006-7
Wzór cząsteczkowy: C26H38O3
Masa cząsteczkowa: 398,57812
Specyfikacja: 200 mg / ml
Funkcja produktu
Cypionian nandrolonu jest zalecany jako pomoc w leczeniu osłabionych koni, gdy pożądana jest poprawa wagi, sierści lub ogólnej kondycji fizycznej. Osłabienie często następuje po chorobie lub może wystąpić po przepracowaniu i nadmiernym wysiłku.

Nandrolon poprawia ogólny stan osłabionych koni, pomagając w ten sposób skorygować odchudzanie i poprawić apetyt. Nie zastąpi dobrze zbilansowanej diety. Optymalnych rezultatów można się spodziewać tylko przy zastosowaniu dobrych praktyk zarządzania i żywienia.

Nandrolon należy traktować jedynie jako terapię wspomagającą w stosunku do innych specyficznych i wspomagających terapii chorób, przypadków chirurgicznych i urazów pourazowych.

Wstrzyknięcie Nandrolonu 200 USP zapewnia cypionian nandrolonu, steryd anaboliczny, który w porównaniu do testosteronu ma zwiększoną aktywność anaboliczną i zmniejszoną aktywność androgenną. W badaniach na zwierzętach wykazano, że nandrolon pozytywnie wpływa na metabolizm wapnia i zwiększa masę kostną w osteoporozie. Estryfikacja grupy 17 - beta - hydroksylowej wydłuża czas działania nandrolonu. Estry nandrolonu w oleju wstrzykniętym domięśniowo są powoli wchłaniane z fazy lipidowej, dlatego Nandrolon 200 można podawać w odstępach 2-3 tygodniowych.

Nandrolon 200 zawiera cypionian nandrolonu w 10 ml roztworu do wstrzykiwań (200 mg cypionianu nandrolonu / ml).

Nandrolon 200 jest żółtawym oleistym roztworem do wstrzykiwań domięśniowych.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)