Dom ProduktyPrawne doustne sterydy

Methandienone tabletki Dianabol tabletki Cas72-63-9 10 mg / Tab Dbol Masa mięśniowa steroidowa dla farmacji

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Methandienone tabletki Dianabol tabletki Cas72-63-9 10 mg / Tab Dbol Masa mięśniowa steroidowa dla farmacji

Chiny Methandienone tabletki Dianabol tabletki Cas72-63-9 10 mg / Tab Dbol Masa mięśniowa steroidowa dla farmacji dostawca
Methandienone tabletki Dianabol tabletki Cas72-63-9 10 mg / Tab Dbol Masa mięśniowa steroidowa dla farmacji dostawca Methandienone tabletki Dianabol tabletki Cas72-63-9 10 mg / Tab Dbol Masa mięśniowa steroidowa dla farmacji dostawca Methandienone tabletki Dianabol tabletki Cas72-63-9 10 mg / Tab Dbol Masa mięśniowa steroidowa dla farmacji dostawca Methandienone tabletki Dianabol tabletki Cas72-63-9 10 mg / Tab Dbol Masa mięśniowa steroidowa dla farmacji dostawca

Duży Obraz :  Methandienone tabletki Dianabol tabletki Cas72-63-9 10 mg / Tab Dbol Masa mięśniowa steroidowa dla farmacji

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 72-63-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Worek foliowy lub inny dyskretny pakiet, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju.
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności.
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Tabletki Methandienone Inne nazwy: tabletki dianabol
Jakość: 99,5% CAS: 72-63-9
Funkcja: Naturalny, zdrowy Użycie: Farmaceutyczny

Doustne steriods Methandienone (dianabol) cas72-63-9 masa mięśniowa 10mg / tab dbol

Metionon jest odwodornioną pochodną metylotestosteronu, który jest wytwarzany z saponiny sizalowej, znanej również jako 17b-hydroksy-17a-metylo-1,4-androsten-3-on, a jego wzór cząsteczkowy to C20H28O2. : 1,12 g / cm3, temperatura topnienia: 165-166 ° C, jest krystalicznym proszkiem o barwie białej do białawej.

Szybkie Szczegóły:
Chińska nazwa: Meishenone
Chiński pseudonim: androstenon metylu; 17b-hydroksy-17a-metylo-1,4-androsteno-3-on; energicznie; dehydrotestosteron (hydanozolon);
Angielska nazwa: Metahandrostenolone
Angielski alias: Metandienone; 1-dehydro-17a-metylotestosteron;
Nr CAS: 72-63-9
Wzór cząsteczkowy: C20H28O2
Struktura:
Masa cząsteczkowa: 300,43500 [1]
Dokładna jakość: 300,20900
PSA: 37.30000
LogP: 4.04530Właściwości fizykochemiczne
Wygląd i cechy: biały lub prawie biały krystaliczny proszek
Gęstość: 1,12 g / cm3
Temperatura topnienia: 165-166 ° C
Temperatura wrzenia: 436,5oC przy 760 mmHg
Współczynnik załamania: 1,572 [1]
Warunki przechowywania: 2-8oC
Informacja bezpieczeństwa
Poziom pakowania: III
Kategoria zagrożenia: 6.1 (b)
Kod celny: 2942000000
Kod transportu towarów niebezpiecznych: 3249
WGK Niemcy: 3
Numer RTECS: BV8000000 [1
Metoda produkcji
Wykonane z saponiny sizalowej jako surowca [1]


Funkcja i zastosowanie
Może promować syntezę białek, hamować ekogenezę białka, utrzymywać dodatni bilans azotowy, zwiększać apetyt, wzrost mięśni i przyrost masy ciała. Wspomaga odkładanie się wapnia i fosforu w tkance kostnej, wspomaga tworzenie komórek śródmiąższowych, przyspiesza zwapnienie i wzrost kości. [1]
Wspomaga regenerację i granulację tkanek oraz przyspiesza naprawę ran i owrzodzeń. Obniż poziom cholesterolu we krwi i popraw metabolizm lipidów. Doustnie: 1 dzień, kiedy dorośli zaczynają
Substancja międzykomórkowa
Substancja międzykomórkowa
10-30 mg, 2-3 razy w podziale na usługi; stan jest kontrolowany w celu zmiany dawki podtrzymującej, 5-10 mg dziennie, przez 4-8 tygodni w trakcie leczenia, powtarzane leczenie powinno odbywać się między styczniem a lutym. Dawkowanie osób starszych należy zmniejszyć.
Niemowlę wynosi 0,05 mg / kg dziennie. Jest stosowany klinicznie w celu uzyskania ujemnego bilansu azotowego spowodowanego przewlekłymi chorobami wyniszczającymi, osteoporozą, ciężkimi infekcjami i traumatycznymi oparzeniami oraz promuje wzrost wcześniaków i niedojrzałych dzieci. Może być również stosowany w przypadku złamań, które nie są łatwe do wyleczenia, hipercholesterolemii, osłabienia poporodowego itp.

Farmakologia
Jest to odwodorniona pochodna metylotestosteronu, ale działanie androgenu jest niewielkie, a przyswajanie białka jest silniejsze. Jego przyswajalność białka jest taka sama jak testosteron C.
białko
białko
Aktywność androgenna wynosi około 1/100 tego ostatniego, a wskaźnik różnicowania wynosi 3. Może promować syntezę białka, hamować ekogenezę białka, utrzymywać dodatni bilans azotowy, zwiększać apetyt, wzrost mięśni i przyrost masy ciała.
Wspomaga odkładanie się wapnia i fosforu w tkance kostnej, wspomaga tworzenie komórek śródmiąższowych, przyspiesza zwapnienie i wzrost kości. Wspomaga regenerację i granulację tkanek oraz przyspiesza naprawę ran i owrzodzeń. Obniż poziom cholesterolu we krwi i popraw metabolizm lipidów.
Jest to odwodorniona pochodna metylotestosteronu, ale działanie androgenu jest niewielkie, a przyswajanie białka jest silniejsze. Jego asymilacja białka jest taka sama jak propionian testosteronu, aktywność androgenna wynosi około 1/100 tego ostatniego, a wskaźnik różnicowania wynosi 3. 1 może promować syntezę białka, hamować ekogenezę białka, utrzymywać dodatni bilans azotowy, zwiększać apetyt, wzrost mięśni, przybranie na wadze. 2 promują odkładanie się wapnia i fosforu w tkance kostnej, sprzyjają tworzeniu komórek śródmiąższowych, przyspieszają zwapnienie i wzrost kości. 3 promują regenerację i granulację tkanek, przyspieszają naprawę ran i wrzodów. 4 obniżają poziom cholesterolu we krwi i poprawiają metabolizm lipidów. Klinicznie stosowany do ujemnego bilansu azotu spowodowanego przewlekłymi chorobami wyniszczającymi, osteoporozą, ciężkimi infekcjami i oparzeniami pourazowymi.

Farmakokinetyka
Jest to odwodorniona pochodna metylotestosteronu, ale działanie androgenu jest niewielkie, a przyswajanie białka jest silniejsze. Może promować syntezę białek, hamować ekogenezę białka, utrzymywać dodatni bilans azotowy, zwiększać apetyt, wzrost mięśni i przyrost masy ciała. Wspomaga odkładanie się wapnia i fosforu w tkance kostnej, wspomaga tworzenie komórek śródmiąższowych, przyspiesza zwapnienie i wzrost kości. Wspomaga regenerację i granulację tkanek. Obniż poziom cholesterolu we krwi i popraw metabolizm lipidów.

Przepis na metandienon (Dianabol)
1) 20 ml przy 50 mg / ml
1 gram proszku Dianabol
1 zlewka odpowiednia do przechowywania objętości płynów
19 ml 190 Proof Grain Alcohol
2) 250 ml przy 80 mg / ml
20 gramów proszku Dianabol (1 ml = 1,12 g) 17,86 ml
40 ml BB
10 ml BA
182,14 ml oleju z pestek winogron


Wykorzystanie skuteczności
Wspomaga tworzenie, rozwój i dojrzewanie męskich narządów płciowych oraz walczy z estrogenem, hamuje wzrost endometrium i czynność przysadki jajnika. Promuj wiązania metylotestosteronu.
Metylotestosteron
Metabolizm, pobudzenie funkcji krwiotwórczej szpiku kostnego, stymuluje tworzenie komórek krwi. Stosowany klinicznie w przypadku hipogonadyzmu męskiego, bez jąder i wnętrostwa; choroby ginekologiczne, takie jak krwotok miesiączkowy, mięśniaki macicy, endometrioza, osteoporoza starcza i niedokrwistość aplastyczna u dzieci.

Zastosowanie kliniczne
Kobiety z androgenem lub hormonem anabolicznym mogą powodować męskie zjawiska, takie jak owłosiona, długa broda, gęsty głos i niski ton, hemoroidy
Hormon płciowy
Hormon płciowy
Itd., Objawy zwykle znikają po odstawieniu leku. Długotrwałe stosowanie tej klasy hormonów u mężczyzn, leki mogą być przekształcane w estrogen w organizmie i mogą hamować wydzielanie gonadotropiny, powodując zanik jąder i hamując wytwarzanie plemników; ze względu na hamowanie produkcji endogennego testosteronu może prowadzić do impotencji.
Dehydrotestosteron
Długotrwałe stosowanie androgenów u dzieci może poważnie wpłynąć na wzrost i rozwój. Na przykład przyspieszenie zamykania osteofitów może trwać kilka miesięcy po odstawieniu leku; stosowanie hormonu anabolicznego może prowadzić do otyłości. 17 androgenów z grupą α-metylową ma poważny wpływ na uszkodzenie wątroby, głównie zakłócając funkcję wydalniczą wewnątrzwątrobowego przewodu żółciowego włośniczkowego, powodując gromadzenie się cholestazy w centralnej kapilarnej zrazikach wątrobowych, powodując cholestazę hepatocytów, kliniczne objawy żółci Stagnacja zapalenie wątroby.
Może wystąpić długotrwałe stosowanie androgenów, raka wątroby, raka prostaty i raka nerki. Ponadto ze względu na retencję sodu może powodować obrzęki. Pacjentów z chorobami nerek i niewydolnością serca należy stosować ostrożnie, a kobiety w ciąży z rakiem prostaty należy zakazać. Doustnie: Dorośli rozpoczynają 10-30 mg / d, podzielone na 2-3 razy na służbę, po kontroli choroby w celu utrzymania ilości 5-10 mg / d, 4-8 tygodni w trakcie leczenia, powtarzane stosowanie należy oddzielić -2 miesiące. Niemowlęta i małe dzieci 0,05 mg / (kg? D). Tabletki: 1 mg, 2,5 mg, 5 mg.Porady fitness ~~

Usiądź i kolana i podnieś nogi (spadek bioder)
Docelowy obszar ćwiczeń: brzuch, talia
Rozpoczęcie działania: na wznak, nogi zgięte do łydki i równolegle do powierzchni maty, udo i powierzchnia maty prostopadłe, dwa ramiona z boku ciała, dłoń na powierzchni maty.
Niezbędne działania: odchyl nogi w prawo i obróć ciało w prawo, aby dotknąć powierzchni prawego kolana. Trzymaj ręce jak najdalej od powierzchni i przywróć. Nogi są następnie obracane w lewo, a ciało w lewo w lewe kolano. Powtórz lewy i prawy i powtórz ćwiczenie.
Wskazówka: Oddychanie powinno być naturalne, ramiona i ramiona nie powinny opuszczać powierzchni maty, ciało powinno być całkowicie obrócone, a umysł powinien koncentrować się na mięśniach talii i brzucha. Nie mogę polegać na huśtawce nóg

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)