Dom ProduktyIniekcyjne steroidy anaboliczne

Surowe proszki Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 10418-03-8 Stanozolol Winstrol

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Surowe proszki Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 10418-03-8 Stanozolol Winstrol

Chiny Surowe proszki Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 10418-03-8 Stanozolol Winstrol dostawca
Surowe proszki Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 10418-03-8 Stanozolol Winstrol dostawca Surowe proszki Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 10418-03-8 Stanozolol Winstrol dostawca Surowe proszki Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 10418-03-8 Stanozolol Winstrol dostawca Surowe proszki Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 10418-03-8 Stanozolol Winstrol dostawca

Duży Obraz :  Surowe proszki Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 10418-03-8 Stanozolol Winstrol

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 10418-03-8

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Worek foliowy lub inny dyskretny pakiet, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Stanozolo Inne nazwy: Winstro
Czystość: 99,5% Kolor: Biały lub biały krystaliczny proszek
MOQ: 10g pakowania: torebce foliowej lub cyny

99% czystości Stanozolol (Winstrol) CAS10418-03-8 zastrzyki hurtowo

Szczegóły Produktu

Główne informacje o produkcie

Nazwa chemiczna : Stanozolol (Winstrol)
Inne nazwy : anaboliczny, anasyth, winstrol w proszku, Stanol, Stromba, Tevabolin, Winstrol, Winstrol
Wzór cząsteczkowy : C21H32N2O
Masa cząsteczkowa : 328,49
Nr CAS : 10418-03-8
EINECS: 233–894–8
Test: 99%

Klasa : klasa farmaceutyczna

Opakowanie : w woreczku foliowym lub bębnie.

MOQ (minimalna ilość zamówienia) : 10 gramów.

Produkcja : RongXin
Przechowywanie : Przechowywać pod zamknięciem w chłodnym i ciemnym miejscu
Wygląd : Biały lub prawie biały krystaliczny proszek, bezwonny. Prawie nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w alkoholu, chloroformie, słabo rozpuszczalny w acetonie
Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, anabolina. Jako męski hormon i hormony anaboliczne.

Opis produktu:

Winstrol - Stanozolol cas10418-03-8 to bardzo powszechnie stosowany steryd anaboliczny do cykli cięcia. Podczas gdy wiele osób będzie próbowało używać Dianabol, a nawet Anadrolu do cykli cięcia, nigdy tak naprawdę nie słyszałem o nikim, kto używałby Stanozololu do niczego poza cyklem cięcia. Pod tym względem jest to kucyk z jedną sztuczką. Powtórzę: Stanozolol to lek na cięcie. Niewiele osób będzie argumentować za jego zastosowaniem w cyklu łączenia. Z pewnością nie jest to bardzo skuteczny związek w leczeniu anemii (1), a zatem można słusznie założyć, że jego rola w cyklach łączenia jest bardzo ograniczona. Jednym z nowatorskich zastosowań Winstrola w dowolnym cyklu (być może nawet łączenia) byłoby użycie go w bardzo ograniczonej dawce, w celu obniżenia SHBG. (2) Jedną z właściwości Winstrolu jest jego głęboka zdolność do obniżania SHBG znacznie bardziej niż innych sterydów. Dawka 2 mg / kg znacznie obniżyła SHBG, co z kolei zwiększyłoby ilość wolnego testosteronu krążącego w organizmie. Podobnie jak w przypadku 99% sterydów, należy jednak pamiętać, że nastąpi zahamowanie naturalnych poziomów hormonów (choć być może nie w takim stopniu, jak w przypadku wielu innych sterydów). (3) Podobnie jak w przypadku stosowania praktycznie dowolnego związku, suplementacja testosteronu (tj. przeprowadzanie testu w cyklu zawierającym Winstrol) jest uzasadnione, aby uniknąć możliwych zaburzeń seksualnych.

Produkty powiązane:

Numer NAZWA Analiza
4033 Metandienon (DBOL) 9 8,0 ~ 10 2,0%
403 4 Cytrynian tamoksyfenu (TOMO) 97,0 ~ 103,0%
403 5 Cytrynian klomifenu (clomi) 9 8,0 ~ 10 2,0%
403 6 Anastrozol (ARIMIDEX) 9 8,0 ~ 10 2,0%
403 7 winstrol 9 8,0 ~ 10 2,0%
403 8 Oxan d / Anavar 9 8,0 ~ 10 2,0%
403 9 Oxyme / Anadrol 9 8,0 ~ 10 2,0%

Opakowanie:

Porady fitness ~~

W poprzednim artykule „Głębokie ćwiczenia bioder?” (1) Dlaczego nie mogę poczuć pośladków? Rozmawialiśmy o:
Wiele osób ma złe przeczucia w biodrach podczas kucania mostka biodrowego. Prawie wszyscy odczuwają siłę pośladków. Najważniejszym powodem jest to, że siedzący tryb życia i słaby trening spowodowały, że nasze biodra straciły swoją pierwotną siłę. Niektóre funkcje!
Siedzący tryb pozwala mięśniom bioder pozostać w ciasnym stanie, ograniczając funkcję wyprostu bioder.
Siedzące i złe ćwiczenia spowalniają funkcję pośladków, a połączenie nerwowe staje się wolne i słabe! Zmniejszona efektywność użytkowania
Dlatego, aby ćwiczenia pośladków były bardziej wydajne, nie ma już dylematu gry biodrowej, musisz poprawić te warunki!
1. Najpierw musisz poprawić napięte mięśnie bioder!
Aby stłumić obszar nadpobudliwy, jakim jest zginacz stawu biodrowego, tył uda i przywodziciel biodra. Głównie poprzez wałek do masażu Foam Roller oraz statyczne rozciąganie. Aby uzyskać szczegółowe informacje, patrz: „Poprawa sztywności bioder”
2. Aktywacja bioder (budowanie połączenia między mięśniami a umysłem)
Brak wyczucia bioder jest problemem siły mięśni, ale problemem „neuronowym”. Pośladki nie odbierały nerwów z ośrodkowego układu nerwowego, powodując uszkodzenie mięśni pośladkowych.
Celem tego etapu jest aktywacja mięśni snu (wyłączenie), skupienie całej uwagi na tyłku w tym momencie, zamknięcie oczu i poczucie tyłka w pracy! Idź, aby zbudować połączenie między mięśniami a umysłem!
Funkcje pośladków (pośladków maksymalnych, pośladków średnich i pośladków maksymalnych) to przede wszystkim rozciąganie, uprowadzanie i rotacja zewnętrzna stawu biodrowego!
Wybieramy ćwiczenia, które są łatwiejsze do wykonania, aby znaleźć obecność bioder!
Działanie 1: Most
To świetna robota, aby rozpocząć Gluteus maximus. Elastyczna taśma na rękawie kolanowym może zwiększyć początkowy trening zewnętrznej rotacji bioder.
Hip do góry! Trzymaj ramiona do kolan w górnej części ruchu. Należy pamiętać, że pośladki są napięte (uchwyty na pośladkach), a mięśnie z tyłu ud są rozluźnione. Podczas ćwiczeń zwróć uwagę na wykorzystanie mięśni rdzenia w celu utrzymania normalnej pozycji tułowia! Nie podnoś bioder zbyt wysoko i napnij brzuch, aby zapobiec nadmiernemu rozciągnięciu dolnej części pleców.
Działanie 2: Skłonne rozciąganie bioder
Trening pojedynczego stawu, którego celem jest odczuwanie siły wyprostu biodra, należy zwrócić uwagę na punkt napędowy zgięcia i wyprostu bioder, a nie kręgosłupa! Brzuch grzbietowy brzucha, kręgosłup zawsze utrzymuje neutralną pozycję
Kiedy wstajesz, skup się na biodrach. Wyobraź sobie siłę pośladków. Możesz trzymać biodra obiema rękami. Kiedy osiągniesz szczyt, spróbuj zacisnąć pośladki i poczuj się ciężko!
gluteus medius move!
Działanie 3: Kucanie: Uruchom mięśnie odwodzącego biodra (pośladek pośladkowy).
To proste i skuteczne działanie! Użyj leżącego boku! Rozciągnij biodra i aktywuj nasz gluteus medius! Możesz położyć elastyczną opaskę na kolanach!
Działanie 4: Klęczący wysięg bioder
Gluteus medius, zewnętrzny mankiet rotatora i pośladek maksymalny są aktywowane. Zwróć uwagę, aby zachować stabilność górnej części ciała podczas ruchu, nie pozwól kręgosłupa pojawiać się zgięcie, pozwól
5. Wzmocnienie (wzmocnienie)
Po powyższym treningu aktywacyjnym twoje biodra zaczną odczuwać egzystencję!
W tej chwili łatwiej będzie robić przysiady, martwe ciągi i powiązane czynności! ! Proces działania jest nadal taki sam, skup się na pośladkach, zawsze utrzymuj napięcie pośladków, ruch z niskiego do górnego etapu zawsze może skurczyć biodra
Weźmy za przykład rumuński martwy ciąg!
Kiedy zginasz biodra i spadasz: Odepchnij biodra do tyłu i poczuj, że mięśnie pośladków są powoli wydłużone, pełne napięcia, PRZYTRZYMAJ na najniższym końcu, skup się na pośladkach i napnij (nie wolno się rozluźniać)! Możesz lekko popchnąć kolana i wyobrazić sobie, jak twoje stopy wbijają się w ziemię jak spiralne wiertło!
Rozciąganie bioder w górę: napełnij dno napięciem, napnij biodra i szybko rozciągnij biodra w górę (biodra przesuwają się do przodu), czując, że biodra są jak łuk i strzała!
Początek akcji jest nadal taki sam, zaciskając pośladki, próbując zacisnąć, nie relaksując się!
To samo dotyczy przysiadów, szczególnie dolnego końca akcji (najniższy punkt dolnej szczęki), musisz spróbować go przytrzymać, pośladki są napięte i pełne napięcia, a kiedy podnosisz, czujesz, że ktoś trzyma biodra do góry! Poczuj napięcie bioder podczas całego procesu!
6. Zintegruj się z życiem!
Niech nawyk korzystania z bioder w swoim życiu. Idąc po schodach, wejdź po schodach, usiądź i weź rzeczy, poczuj, jak biodra się rozciągają, a biodra sprawiają, że biodra stają się coraz bardziej wydajne! Twoje życie również stanie się lepsze!

Cennik

Nazwa Jeden z naszych rynków Zniżka Czas realizacji
Rongxin - octan testosteronu Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin - testosteron cypionate Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin-Decanoate testosteronu Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin- Testosteron Enanthate Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin - testosteron Isocaproate Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin- fenylopropionian testosteronu Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin - propionian testosteronu Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin-Undekanian testosteronu Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin- Mesterone Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin- Testosterone Sustanon 250 Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin- Clostebol Acetate Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin- Metylandrostanolon Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin- Methenolone Enanthate Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin- octan metenolonu Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin- Anadrol Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin- Anavar Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin- Winstrol Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin- cytrynian klomifenu Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Cytrynian rongxiny- toremifenu Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin
Rongxin- Finasteride Hiszpania Rabat jest dostępny W ciągu 24 godzin

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)