Dom ProduktyProszek do utraty wagi

DNP Surowy proszek 2 4-Dinitrofenol CAS 51-28-5 Do utraty wagi Żółty kolor

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

DNP Surowy proszek 2 4-Dinitrofenol CAS 51-28-5 Do utraty wagi Żółty kolor

Chiny DNP Surowy proszek 2 4-Dinitrofenol CAS 51-28-5 Do utraty wagi Żółty kolor dostawca
DNP Surowy proszek 2 4-Dinitrofenol CAS 51-28-5 Do utraty wagi Żółty kolor dostawca DNP Surowy proszek 2 4-Dinitrofenol CAS 51-28-5 Do utraty wagi Żółty kolor dostawca DNP Surowy proszek 2 4-Dinitrofenol CAS 51-28-5 Do utraty wagi Żółty kolor dostawca DNP Surowy proszek 2 4-Dinitrofenol CAS 51-28-5 Do utraty wagi Żółty kolor dostawca

Duży Obraz :  DNP Surowy proszek 2 4-Dinitrofenol CAS 51-28-5 Do utraty wagi Żółty kolor

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 21898-19-1

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Worek foliowy lub inny dyskretny pakiet, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju.
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Przelew bankowy, Bitcoin.
Możliwość Supply: 500kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: 2 4-Dinitrophenol Inne nazwy: DNP
Jakość: 99,5% Kolor: Żółty lub żółty krystaliczny proszek
Użycie: Materiał farmaceutyczny EINECS: 200-087-7

DNP (2 4-Dinitrofenol) CAS 51-28-5 Sterydy na utratę wagi farmaceutycznego surowca

Podstawowa informacja:

DNP / 2, 4-Dinitrofenol
CAS: 51-28-5
EINECS: 200-087-7
MF: C6H4N2O5
MW: 184,11
Wrażliwe: delikatne
Wygląd: Jasnożółte do żółtych kryształów. Rozpuszczalny w etanolu, benzenie, chloroformie i eterze, rozpuszczony w ługu, słabo rozpuszczalny w zimnej wodzie.
Zastosowanie: lek odchudzający.
Opakowanie: worek foliowy lub puszka.
Płatność: Przelew bankowy, Western Union, Money Gram
Express: EMS, DHL, FedEx itp. (Od drzwi do drzwi)
Dostawa: Bezpieczna i terminowa, około 1-3 dni po dokonaniu płatności


Opis produktu:

Opis:
2,4-Dinitrofenol jest stosowany w produkcji barwników, środków konserwujących do drewna i jako pestycyd. Ostre (krótkoterminowe) działanie 2,4-dinitrofenolu u ludzi poprzez ekspozycję doustną to nudności, wymioty, pocenie się, zawroty głowy, bóle głowy i utrata masy ciała. Przewlekła (długotrwała) ekspozycja doustna na 2,4-dinitrofenol u ludzi spowodowała powstanie zaćmy i zmian skórnych, utratę wagi i spowodowała wpływ na szpik kostny, ośrodkowy układ nerwowy (CNS) i układ sercowo-naczyniowy. Na temat rozwoju, reprodukcji lub rakotwórczego działania 2,4-dinitrofenolu u ludzi dostępne są ograniczone lub żadne informacje. EPA nie zaklasyfikowała 2,4-dinitrofenolu do działania rakotwórczego.
Aplikacje:
2,4-Dinitrofenol (2,4-DNP lub po prostu DNP) jest związkiem organicznym o wzorze HOC6H3 (NO2) 2. Jest to żółte, krystaliczne ciało stałe o słodkim, stęchłym zapachu. Sublimuje, jest lotny z parą wodną i jest rozpuszczalny w większości rozpuszczalników organicznych, a także w wodnych roztworach alkalicznych. [1] Jest prekursorem innych substancji chemicznych i jest biochemicznie aktywny, hamując produkcję energii (ATP) w komórkach z mitochondriami i był kiedyś używany jako pomoc dietetyczna. Jest wytwarzany przez hydrolizę 2,4-dinitrochlorobenzenu.
DNP był szeroko stosowany w tabletkach dietetycznych od 1933 do 1938 r. Po Cutting, a Tainter na Uniwersytecie Stanforda przedstawił swój pierwszy raport na temat zdolności leku do znacznego zwiększenia tempa metabolizmu. Już po pierwszym roku na rynku Tainter oszacował, że prawdopodobnie co najmniej 100 000 osób było leczonych DNP w Stanach Zjednoczonych, oprócz wielu innych za granicą. DNP działa jako protonofor, umożliwiając protonom przeciekanie przez wewnętrzną błonę mitochondrialną, a tym samym omijanie syntazy ATP. To sprawia, że ​​produkcja energii ATP jest mniej wydajna. W efekcie część energii, która jest normalnie wytwarzana z oddychania komórkowego, jest marnowana jako ciepło. Nieefektywność jest proporcjonalna do dawki przyjmowanego DNP. Gdy dawka wzrasta, a wytwarzanie energii staje się bardziej nieefektywne, wzrasta tempo przemiany materii (i więcej tłuszczu jest spalane), aby zrekompensować niewydolność i zaspokoić zapotrzebowanie na energię. DNP jest prawdopodobnie najlepiej znanym środkiem do rozprzęgania fosforylacji oksydacyjnej. Wytwarzanie lub „fosforylacja” ATP przez syntazę ATP zostaje odłączona lub „odłączona” od utleniania.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)