Wstrzykiwalny 100iu HGH Ludzki hormon wzrostu steroidowy Ansomone do spalania
10grams
MOQ
Negotable
Cena £
Injectable 100iu HGH Human Growth Hormone Steroid Ansomone For Burning
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: RX
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 589
High Light:

hormon wzrostu higetropiny

,

ludzka gonadotropina kosmówkowa hcg

Zapłata
Szczegóły pakowania: Opakowanie w torbie foliowej lub jako odniesienie
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, przelew bankowy i bitcoin
Możliwość Supply: Negotable
specyfikacje
Nazwa: Ansomone
Inne nazwy: Ansomone hgh
Czystość: 99%
Wygląd: biały proszek i woda
Specyfikacja:: 10iu / fiolka 10 fiolek / zestaw 100iu / zestaw
opis produktu

Wstrzykiwalny 100iu HGH Ludzki hormon wzrostu steroidowy Ansomone do spalania

Ansomone

Opublikowany pod: HGH (Human Growth Hormone)
Ansomone - popularny wysokiej jakości lek, którego główną substancją czynną jest rekombinowany hormon wzrostu (rHGH), którego struktura jest w pełni zgodna z ludzkim. Sekwencja aminokwasowa hormonu (191 aminokwasów) jest identyczna z ludzkim hormonem wzrostu. Produkcja Ansomone jest zlokalizowana w Chinach. Lek ten jest produkowany przez jedną z wiodących firm specjalizujących się w produkcji produktów farmaceutycznych i opieki zdrowotnej - AnkeBio (Anhui Anke Biotechology (Group) Co., Ltd.).

Lek ten ma bardzo wysoką częstość występowania, dzięki czemu jest popularny nie tylko w Chinach, ale na całym świecie.

Ansomone został wydany w postaci liofilizowanego produktu, przeznaczonego do dalszego rozcieńczania w specjalnym roztworze do wstrzykiwań. Uwalnianie postaci leku: 2 jm - fiolka, 4 jm - fiolka, 4,5 jm - fiolka, 6 jm - fiolka, 10 jm - fiolka, 16 jm - fiolka.

Interesującym faktem jest to, że w syntezie hormonu wzrostu dla Ansomone stosuje się techniki bioinżynierii: hormon wzrostu jest produkowany przez Escherichia coli o zmodyfikowanym genotypie. Choć brzmi to dość groźnie - ten tryb produkcji jest najbardziej bezpieczny ze wszystkich, jakie kiedykolwiek istniały.

Efekty Ansomone i wyniki

Wyraźny stopień hormonu wzrostu sprzyja wzrostowi tkanki kostnej i chrząstki, a także może wpływać na wzrost włókien mięśniowych, chociaż efekt jest mniej wyraźny. Nawiasem mówiąc, działanie hormonu wzrostu nie obejmuje całego ciała, ale tylko na polu, wyposażonym w receptory. Na przykład jest to wyraźnie widoczne u pacjentów z akromegalią: mogą nie mieć imponującej masy mięśniowej (choć odwrotnie jest bardziej powszechne), ale mają „silny” kręgosłup, szeroki nadgarstek i wyraźne brwi.

W odniesieniu do hormonu wzrostu przeprowadzono niezliczone badania, podczas których stwierdzono, co następuje: Najważniejszym odkryciem tego preparatu było jego skłonność do wzmacniania wzrostu u dzieci cierpiących z powodu jego opóźnienia. Na podstawie statystyk użycie Ansomone w tym polu zajmuje pierwszą pozycję.


Ansomone nieco zmienia metabolizm energetyczny, przesuwając zużycie energii z białek i węglowodanów na korzyść tłuszczu podskórnego, rozkładając się na kwasy tłuszczowe. Krótko mówiąc, hormon wzrostu jest w stanie spalić tłuszcz, nawet przy braku odpowiedniej diety.


Somatotropina znacznie zwiększa uwalnianie insuliny, wzmacniając w ten sposób trawienie wielu produktów białkowych i węglowodanowych.


Również Ansomone może wpływać na wzrost i regenerację chrząstki. Ta funkcja sprawia, że ​​jest popularna wśród sportowców, ponieważ pomaga zmniejszyć liczbę kontuzji podczas treningów i przyspiesza gojenie po kontuzji.
Hormon wzrostu do pewnego stopnia powoduje przerost mięśni, choć nie kosztem białek i komórek kolagenu. W rezultacie zdolność skurczowa mięśni nie rośnie, ale wzrasta tylko ich objętość. Jest to również odpowiedni przykład mężczyzny cierpiącego na akromegalię, jego mięśnie mają dużą objętość, ale ich siła jest równa średniej przeciętnej osoby.


Ansomone może nieco spowolnić proces starzenia, a także służyć jako profilaktyka chorób z nim związanych. Na przykład lek ten jest niezwykle skuteczny, gdy występuje zmniejszenie siły kości i osteoporozy.


Hormon bierze udział w regulacji lipenu lub tłuszczu Omena, zmniejszając w ten sposób poziom cholesterolu lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) i cholesterolu w surowicy.


Promuje rozwój przeciwciał i komórek, które „zjadają” i trawią obce cząsteczki (toksyny, martwe komórki itp.) Tak zwane makrofagi. Biorąc somatropinę, zwiększa układ odpornościowy i zdolność organizmu do zwalczania infekcji.


Ansomone z powodzeniem radzi sobie z leczeniem nienormalnie niskiego poziomu białka w organizmie człowieka - hipoproteinemii. Częstymi przyczynami choroby są zaburzenia wchłaniania, choroby nerek, marskość wątroby, niedostateczne spożycie białka.


Dochodząc do konkluzji, możemy stwierdzić, że hormon wzrostu wpływa na głębszy poziom ludzkiego metabolizmu, pozwalając sportowcowi budować mięśnie i jednocześnie pozbywać się rezerw tłuszczu. Od tego czasu hormon wzrostu trafił w ręce kulturystów i innych sportowców - stał się popularnym połączeniem ze steroidami anaboliczno-androgennymi. Głównym motywem tej strategii, sportowcy uważają zdolność hormonu wzrostu do wzmacniania stawów, więzadeł i tkanki mięśniowej, które cierpią z powodu gwałtownego wzrostu z powodu wskaźników mocy sterydów.

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Miss. Anne
Tel : +8613486829776
Pozostało znaków(20/3000)