Dom ProduktyProszek do utraty wagi

99% Czystość Surowe materiały farmaceutyczne Orlistat Steroidy spalające tłuszcz CAS 96829-58-2

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

99% Czystość Surowe materiały farmaceutyczne Orlistat Steroidy spalające tłuszcz CAS 96829-58-2

Chiny 99% Czystość Surowe materiały farmaceutyczne Orlistat Steroidy spalające tłuszcz CAS 96829-58-2 dostawca

Duży Obraz :  99% Czystość Surowe materiały farmaceutyczne Orlistat Steroidy spalające tłuszcz CAS 96829-58-2

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: RX
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 458

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: negotable
Szczegóły pakowania: pakować w foliową torbę lub jako żądanie
Czas dostawy: w ciągu 2 dni roboczych po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, przelew bankowy i bitcoin
Możliwość Supply: 1000 kg / tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Orlistat Inne nazwy: Orlistat
Czystość: 99% CAS: 96829-58-2
Wygląd: Biały lub biały proszek MF: C29H53NO5

99% Czystość Surowe materiały farmaceutyczne Orlistat Steroidy spalające tłuszcz CAS 96829-58-2

Opis:

Orlistat (znany również jako tetrahydrolipstatyna) jest lekiem przeznaczonym do leczenia otyłości. Jest sprzedawany jako lek na receptę pod nazwą handlową Roche w większości krajów i jest sprzedawany bez recepty przez GlaxoSmithKline w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Jego podstawową funkcją jest zapobieganie wchłanianiu tłuszczów z ludzkiej diety działając jako inhibitor lipazy, zmniejszając tym samym spożycie kalorii. Jest przeznaczony do stosowania w połączeniu z dietą pod kontrolą kalorii o obniżonej wartości.

Skuteczność orlistatu w promowaniu utraty wagi jest określona, ​​choć skromna. Zbiorcze dane z badań klinicznych sugerują, że ludzie otrzymujący orlistat oprócz modyfikacji stylu życia, takich jak dieta i ćwiczenia fizyczne, tracą o 2-3 kg więcej (4,4-6,6 lb) niż ci, którzy nie przyjmują leku w ciągu roku. skromnie obniża ciśnienie krwi i wydaje się zapobiegać wystąpieniu cukrzycy typu 2, czy to z powodu samej utraty wagi, czy innych skutków; w dużym randomizowanym kontrolowanym badaniu stwierdzono, że orlistat zmniejsza częstość występowania cukrzycy o prawie 40% u osób otyłych.

Orlistat jest półsyntetyczną pochodną lipstatyny, metabolitu wyizolowanego ze Streptomyces toxytricini. Orlistat działa jako silny, nieodwracalny inhibitor lipazy trzustkowej. In vivo blokuje wchłanianie triglicerydów, jednocześnie umożliwiając wchłanianie kwasów tłuszczowych.

Orlistat jest szeroko stosowany w leczeniu otyłości jako sterydy odchudzające. Aktywność biologiczna Hipolipemiczny inhibitor lipazy trzustkowej, żołądkowej i karboksylowej. Nie wykazuje aktywności wobec fosfolipazy A2, esterazy wątrobowej, trypsyny i chymotrypsyny. Hamuje domenę tioesterazy syntazy kwasów tłuszczowych, prowadząc do zatrzymania cyklu komórkowego na granicy G1 / S in vitro. Zapobiega wchłanianiu około jednej trzeciej tłuszczu z pożywienia i wykazuje działanie pro gastrokinetyczne, przeciw otyłości i przeciwhipercholesterolemiczne in vivo.

Podanie:

Orlistat (znany również jako tetrahydrolipstatyna) jest lekiem przeznaczonym do leczenia otyłości. Skuteczność orlistatu w promowaniu odchudzania jest zdecydowana, Orlistat również umiarkowanie obniża ciśnienie krwi i wydaje się zapobiegać wystąpieniu cukrzycy typu 2. Jego podstawową funkcją jest zapobieganie wchłanianiu tłuszczów z diety człowieka poprzez działanie jako inhibitor lipazy, zmniejszając tym samym spożycie kalorii. Jest przeznaczony do stosowania w połączeniu z dietą pod kontrolą kalorii o obniżonej wartości.

Skuteczność orlistatu w promowaniu utraty wagi jest oczywista, choć umiarkowana. Zbiorcze dane z badań klinicznych pokazują, że ludzie, którzy dają oliwid, mają mniej niż 2-3 kilogramy (4,4-6,6 funta) leków niż rok, z wyjątkiem zmian w stylu życia, takich jak dieta i ćwiczenia. Jest także umiarkowanym obniżeniem ciśnienia krwi, wydaje się, że jest w stanie zapobiec wystąpieniu cukrzycy typu 2, czy to z powodu samej utraty wagi czy innych efektów; w dużym randomizowanym kontrolowanym badaniu orlistat, który znaleziono u osób otyłych, zmniejszy częstość występowania cukrzycy o prawie 40%

Orlistat stosuje się w leczeniu otyłości. Wielkość utraty masy ciała osiągnięta dzięki orlistat jest różna. W rocznych badaniach klinicznych od 35,5% do 54,8% badanych osiągnęło 5% lub większy spadek masy ciała, chociaż nie wszystkie z tej masy były koniecznie tłuszczowe. Między 16,4% a 24,8% osiągnęło co najmniej 10% spadek tkanki tłuszczowej. Po zaprzestaniu stosowania orlistatu znaczna liczba osób odzyskała wagę do 35% masy ciała, którą utraciła. Częstość występowania cukrzycy typu 2 w otyłej populacji w ciągu czterech lat zmniejsza się w przypadku orlistatu (6,2%) w porównaniu z placebo (9,0%). Długotrwałe stosowanie orlistatu prowadzi również do umiarkowanego obniżenia ciśnienia krwi (średnie zmniejszenie o 2,5 i 1,9 mmHg odpowiednio ciśnienia skurczowego i rozkurczowego).

Orlistat to lek, który wspomaga utratę wagi, zapobiegając trawieniu i wchłanianiu tłuszczu w żywności. W jelicie enzym zwany lipazą (produkowany głównie przez trzustkę) rozbija tłuszcz w pożywieniu, dzięki czemu może być wchłaniany do organizmu. Orlistat blokuje działanie lipazy i tym samym zapobiega rozpadowi i wchłanianiu tłuszczu. Orlistat blokuje wchłanianie około 25% tłuszczu w posiłku. Niewchłonięty tłuszcz jest wydalany w stolcu. Lek ten jest stosowany wraz z zatwierdzoną przez lekarza dietą o obniżonej kaloryczności, ćwiczeniami i programem modyfikacji zachowania, aby pomóc osobom z nadwagą (otyłym) schudnąć. Przyjmowanie orlistatu może również pomóc w odzyskaniu utraconej wagi. Utrata wagi i utrzymywanie jej może zmniejszyć wiele zagrożeń dla zdrowia, które powodują otyłość, w tym choroby serca, cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, niektóre formy raka, pewne problemy z oddychaniem i krótszy okres życia. Tłuszcze dietetyczne muszą zostać rozbite na mniejsze kawałki, zanim organizm będzie mógł je wchłonąć. Orlistat działa poprzez blokowanie enzymu, który rozkłada tłuszcze w diecie. Ten niestrawiony tłuszcz następnie wydostaje się z organizmu podczas wypróżniania. Orlistat nie blokuje wchłaniania kalorii z cukru i innych produktów beztłuszczowych, więc nadal musisz ograniczyć całkowite spożycie kalorii.

COA:

Przedmiotów

Standard Wyniki

Opis

Biały do ​​rodzaju białego proszku rodzaj białego proszku

Temperatura topnienia

193,0-200 196,0-198,9

woda

5-6,5% 5,6%

Rozpuszczalność

Rozpuszczalny w metanolu Zgodność

PH

4.0-6.0 5

Metale ciężkie

<10ppm Zgodność

Analiza

> 96% 99,2%

Pozostałość po zapłonie

<0,1% 0,03%

Pojedyncze zanieczyszczenie

<0,2% 0,19%
Wniosek

Do standardowego USP 32.

Dawkowanie:

1) Zwykła dawka dla dorosłych na otyłość:

120 mg doustnie trzy razy dziennie z każdym głównym posiłkiem zawierającym tłuszcz. Dawka może być przyjmowana podczas posiłku lub w ciągu 1 godziny od zakończenia posiłku.

Twoje dzienne spożycie tłuszczu, węglowodanów i białka powinno być rozłożone na trzy posiłki. Oznacza to, że zazwyczaj bierzesz jedną kapsułkę na śniadanie, jedną na lunch, a drugą na obiad. Aby uzyskać optymalne korzyści, unikaj spożywania pokarmów zawierających tłuszcze między posiłkami, takich jak herbatniki, czekolada i słone przekąski.

2) Zwykła dawka pediatryczna dla otyłości:

12 lat lub więcej: 120 mg doustnie trzy razy dziennie z każdym głównym posiłkiem zawierającym tłuszcz.

Dawka może być przyjmowana podczas posiłku lub w ciągu 1 godziny od zakończenia posiłku.

Zalety naszej firmy:

1, Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:

1) Standard: US Standard
2) Wszystkie czystości> 99,8%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty w cenie fabrycznej.


2, Szybka i bezpieczna dostawa
1) Paczka może zostać wysłana w ciągu 8 godzin po dokonaniu płatności. Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna przesyłka. Różne metody transportu do wyboru.
3) Wskaźnik przepustowości celnej ≥99,8%
4) Zapewniamy politykę ponownego wysyłania.
5) Posiadamy magazyn w Australii, Kanadzie i Anglii, mamy duże ilości zapasów w magazynie, możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio z naszego zagranicznego magazynu!
3, Mamy klientów na całym świecie.
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich oczekiwania.
2) Spełnianie wymagań klientów jest naszą odpowiedzialnością.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędna obsługa zyskują zaufanie i pochwałę klientów.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)