Dom ProduktyPure Research Chemicals

CAS 1165910-22-4 Hormony steroidowe Powder Sarm Lgd4033 Ligandrol Zatwierdzenie ISO9001

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

CAS 1165910-22-4 Hormony steroidowe Powder Sarm Lgd4033 Ligandrol Zatwierdzenie ISO9001

Chiny CAS 1165910-22-4 Hormony steroidowe Powder Sarm Lgd4033 Ligandrol Zatwierdzenie ISO9001 dostawca

Duży Obraz :  CAS 1165910-22-4 Hormony steroidowe Powder Sarm Lgd4033 Ligandrol Zatwierdzenie ISO9001

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: RX
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 585

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: negotable
Szczegóły pakowania: opakowanie w torebce foliowej lub jako punkt odniesienia.
Czas dostawy: w ciągu 2 dni roboczych po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, przelew bankowy i bitcoin
Możliwość Supply: 1000 kg / tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Ligandrol Inne nazwy: Proszek Ligandrol
Czystość: 99% CAS: 1165910-22-4
Gatunek: Farmaceutycznej Appearence: Biały proszek

CAS 1165910-22-4 Hormony steroidowe Powder Sarm Lgd4033 Ligandrol Zatwierdzenie ISO9001

Szczegół:

Nazwa produktu: LGD-4033
Alias: VK5211, Anabolicum
NR CAS: 1165910-22-4
Wzór cząsteczkowy: C14H12F6N2O
Masa cząsteczkowa: 338,25
Czystość: 99%
Wygląd: biały proszek
Ocena: klasa farmaceutyczna

Co to jest LGD-4033?

Anablicum (LGD-4033) jest selektywnym modulatorem receptora androgenowego (SARM), odkrytym przez Ligand Pharmaceuticals Inc i udoskonalonym przez SARMS1. LGD-4033 wiąże się selektywnie z receptorem androgennym mięśni i kości, wykazując podobne działanie, jak testosteron, tylko z częściową aktywnością agonistyczną prostaty. Został opracowany jako sposób leczenia chorób lub stanów związanych z pogorszeniem stanu mięśni i kości. Zaletą SARM, takiego jak LGD, nad testosteronem jest różnica w aktywności, jaką ma na ciele poza mięśniem i kością.

Anabolicum (LGD-4033) jest bezsprzecznie najsilniejszym obecnie SARM na rynku pod względem mocy anabolicznej. Dodaje dodatkowej mocy budującej mięśnie do cyklu cięcia, siły i rozmiaru do cyklu łączenia i odporności dla sportowca wytrzymałościowego. Używany samodzielnie lub w połączeniu z jednym lub więcej niż jednym związkiem, LGD wymaga uznania w świecie zdrowia, fitness i kulturystyki.

Jak to działa?

LGD-4033, nowy niesteroidowy, doustny selektywny modulator receptora androgenowego, wiąże się z receptorem androgennym z wysokim powinowactwem i selektywnością. Wykazuje aktywność anaboliczną w mięśniach, aktywność antyresorpcyjną i anaboliczną w kościach oraz silną selektywność w stosunku do mięśni i kości w porównaniu z prostatą i gruczołami łojowymi. LGD-4033 ukończył niedawno badanie fazy I wielokrotnego wzrastania u zdrowych ochotników. To randomizowane, podwójnie ślepe, kontrolowane placebo badanie I fazy ustalało bezpieczeństwo i tolerancję do dawek 22 mg na dobę.

Zalety LGD-4033

Anabolicum (LGD), podobnie jak inne popularne SARMS, jest bardzo wszechstronny i ma listę korzyści bez względu na cel użytkownika. Niezależnie od tego, czy chodzi o beztłuszczową masę mięśniową, utrzymanie swoich ciężko wypracowanych zysków podczas cyklu cięcia, czy też pokonanie luki między cyklami steroidowymi, LGD-4033 może być bardzo korzystnym narzędziem. Badania sugerują, że ten SARM przyniesie korzyści terapeutyczne wielu stanom niedoboru testosteronu. W rzeczywistości, nie słyszy się o polepszeniu bólu stawów lub dokuczliwych obrażeń po rozpoczęciu kursu Anabolicum (LGD), podobnie jak jego kuzyn Ostarine (MK-2866). Ponadto, LGD może zwiększać siłę, unaczynienie i utratę tłuszczu podczas spiętrzania, i może pomóc podczas "rekompozycji" (rekomp).

Ligandrol i Will Grier


W ostatnich tygodniach Ligandrol stał się na pierwszych stronach gazet o tym, że niektórzy piłkarze mają kłopoty. Rozgrywka Florida Gatory Will Grier został niedawno zawieszony na użytek PED. W rutynowym teście stwierdzono, że Grier miał Ligandrol w swoim systemie.

Ligandrol nie jest oficjalnie klasyfikowany jako steryd, ale jest zabroniony jako lek zwiększający wydajność. W rezultacie Grier będzie obsługiwał zawieszenie na okres jednego roku. Quarterback jest obecnie w trakcie procesu odwoławczego, a pełne szczegóły dochodzenia nie zostały ujawnione. Większość raportów na temat narkotyków pochodzi ze źródeł informacji poufnych NFL - więc nadal musimy się wiele nauczyć.

Jedno źródło opublikowane na TheBigLead.com twierdzi, że Grier wziął Ligandrol, aby zyskać 43 funty. W pierwszym roku studiów Grier ważył 172 funty. Na drugim roku życia miał masę do 215 funtów.

Grier może być najbardziej znanym użytkownikiem Ligandrolu (o którym wiemy). Jednak narkotyk jest podobno popularny wśród szerokiego grona sportowców i profesjonalistów, w tym:

- Powerlifters
- Kulturyści
- Modele
- Silny mężczyzna
- Crossfitters
- Sportowcy we wszystkich dyscyplinach sportowych

Jak działa Ligandrol?


Ligandrol działa jako selektywny modulator receptora androgenowego (SARM). Oznacza to, że ma wysokie powinowactwo do wiązania z receptorami androgenowymi. "Selektywna" część nazwy pochodzi od faktu, że wiąże się ona tylko z receptorami androgennymi w mięśniach (nie w kościach lub innych obszarach ciała, w których znajdują się receptory androgenowe).

Lek ma uzasadnione medyczne zastosowania, oprócz tego, że jest używany jako lek zwiększający wydajność. Lek LGD-4033 został pierwotnie opracowany w celu leczenia stanów wyniszczenia mięśni (takich jak dystrofia mięśniowa). Te stany są powiązane z chorobami takimi jak rak, choroba i starość.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)