Dom ProduktyProszek do utraty wagi

96827-07-5 Rekombinowany ludzki hormon wzrostu interferonu Kigtropin, zestaw HGH Elisa

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

96827-07-5 Rekombinowany ludzki hormon wzrostu interferonu Kigtropin, zestaw HGH Elisa

Chiny 96827-07-5 Rekombinowany ludzki hormon wzrostu interferonu Kigtropin, zestaw HGH Elisa dostawca

Duży Obraz :  96827-07-5 Rekombinowany ludzki hormon wzrostu interferonu Kigtropin, zestaw HGH Elisa

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: RX
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: ISO, GMP

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: negotation
Szczegóły pakowania: pakować w foliową torbę lub jako żądanie
Czas dostawy: W ciągu 2 dni po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, przelew bankowy i bitcoin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Kigtropin Inne nazwy: kigtropin hgh
Czystość: 99% Kolor: Biały
Appearence: proszek zmrożony

Rekombinowany ludzki hormon wzrostu interferonu Kigtropin, zestaw HGH Elisa

Szczegół:
CAS: 96827-07-5
Specyfikacja: 10iu / fiolka 10 sztuk / zestaw
Nr EINECS: 96827-07-5
Magazyn: na składzie
Możliwość zasilania: luzem
Wygląd: Biały liofilizowany proszek / liofilizowany proszek

Spokojny sen (nawet dla bezsennych)
Poprawiony nastrój i poczucie dobrego samopoczucia
Odbudowa i wzrost koloru włosów
Powrót witalności, energii, wytrzymałości
Poprawiona pamięć, czujność i koncentracja
Znaczny wzrost gęstości kości
Poprawione widzenie, cholesterol i ciśnienie krwi
Szybszy powrót do zdrowia po urazach

DAWKOWANIE I SPOSÓB PODAWANIA


Przed podaniem dodać powoli 1 ml sterylnej wody do wstrzykiwań do fiolki rhGH z liofilizowanym proszkiem wzdłuż ścianki. Delikatnie wstrząśnij, aby całkowicie rozpuścić proszek, aby uzyskać klarowny roztwór. NIE wstrząsaj gwałtownie.
W przypadku przeciwstarzeniowego, ogólnego stanu zdrowia i leczenia, mobilizacji tłuszczu, dawka 2-3 jm na dzień będzie wystarczająca dla większości. Dawka 1,5 do 2,0 jm jest uważana za pełną dawkę zastępczą dla osób w wieku średnim i później.
Aby uzyskać beztłuszczową masę mięśniową i znacznie poprawić skład ciała, konieczna będzie dawka 4-8 jm na dzień. Większość ludzi zareaguje bardzo dobrze w dawce 4-5 IU dziennie. Aby uzyskać maksymalne korzyści pod tym względem, dodanie testosteronu, insuliny i niskiej dawki t3 byłoby poważnym problemem. Więcej na ten temat w naszym porównawczym przewodniku cyklu HGH / Insulina / IGF.
Zalecana dawka do wstrzykiwań wynosi 0,1-0,15 IU / kg / dobę, wstrzyknąć przed snem codziennie w tym samym czasie, a miejsce wstrzyknięcia należy często zmieniać, aby zapobiec lipoatrofii w miejscu lub postępować zgodnie z radą lekarza.

Te czynniki wzrostu są wtedy tymi, które powodują różne efekty na ciele. Problem polega jednak na tym, że wątroba może wytwarzać tylko ograniczoną ilość tych substancji, więc efekt jest ograniczony. Jeśli hormony wzrostu są wstrzykiwane, pobudzają one wątrobę do wytwarzania i uwalniania tych substancji, a zatem, jak już wspomniano, nie mają bezpośredniego działania. Zastosowanie tych związków hormonu somatotropowego STH daje sportowcowi trzy efekty poprawiające wydajność.

Zastosowanie tych związków hormonu somatotropowego STH daje sportowcowi trzy efekty poprawiające wydajność. STH (hormon somatotropowy) ma silne działanie anaboliczne i powoduje zwiększoną syntezę białek, która objawia się przerostem mięśni (powiększenie komórek mięśniowych) i hiperplazją mięśni (wzrost komórek mięśniowych). Ten ostatni jest bardzo interesujący, ponieważ ten wzrost nie może być uzyskane przez spożycie sterydów. Jest to prawdopodobnie również powodem, dla którego STH jest nazywany najsilniejszym hormonem anabolicznym. Drugim efektem STH jest jej wyraźny wpływ na spalanie tłuszczu. Zamienia więcej tłuszczu w energię, co prowadzi do drastycznego zmniejszenia ilości tłuszczu lub umożliwienia sportowcowi zwiększenia jego kalorycznego spożycia. Po trzecie, często pomijany jest fakt, że STH wzmacnia tkankę łączną, ścięgna i chrząstki, co może być jedną z głównych przyczyn znacznego wzrostu siły odczuwanego przez wielu sportowców. Kilku kulturystów i sportowców twierdzi, że dzięki jednoczesnemu przyjmowaniu sterydów STH chroni sportowca przed obrażeniami przy jednoczesnym zachowaniu jego siły.

Podanie :


Growhormone (Blue Top), znany również jako ludzki growhormon, zazwyczaj stosowany w leczeniu karłowatości. Ma działanie anaboliczne, może zwiększyć budowę mięśni, ale także dla osób w dzieciństwie i wieku dojrzewania, wzrost kości i wzmocnienie ścięgien i zwiększenie narządów wewnętrznych.
Sportowcy używający growhormonu przede wszystkim do budowania mięśni i zwiększania siły. Różne organy organizmu mogą walczyć ze starzeniem się, eliminować stan podżycia, dostarczać organizmowi energię łańcucha odzysku organów młodości, w celu poprawy wrażliwości na żywotność komórek obwodowych i ośrodkowego układu nerwowego , hamują starzenie się narządów ciała. Całe ciało może przystosować się do młodego stanu.
Ponieważ HGHcan poprawia fizjologiczny spadek spowodowany przez przedwczesne starzenie się, głęboką regulację snu, poprawia zmęczenie, wyglądając lśniąco, czerwono, wypadanie włosów, zmniejszoną redukcję tłuszczu w jamie brzusznej, poprawiony układ odpornościowy. Po kuracji z wykorzystaniem fizjologicznych funkcji organizmu tkanek i narządów powrócić do poziomu 5 lat temu, odegrał fundamentalne życie i zdrowie, doskonały efekt przeciw starzeniu.

Korzyści:


Utrata cellulitu i zmarszczek
Zyskujesz mięśnie / utratę tłuszczu / utratę wagi
Powrót potencji seksualnej, jazdy i przyjemności
Spokojny sen (nawet dla bezsennych)
Poprawiony nastrój i poczucie dobrego samopoczucia
Odbudowa i wzrost koloru włosów
Powrót witalności, energii, wytrzymałości
Poprawiona pamięć, czujność i koncentracja
Znaczny wzrost gęstości kości
Poprawione widzenie, cholesterol i ciśnienie krwi
Szybszy powrót do zdrowia po urazach

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)