Dom ProduktySteroid anaboliczny Nandrolon

CAS 360-70-3 White Legal Nandrolone Steroid, Nandrolone Decanoate Powder For Bulding Muscle C28H44O3

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

CAS 360-70-3 White Legal Nandrolone Steroid, Nandrolone Decanoate Powder For Bulding Muscle C28H44O3

Chiny CAS 360-70-3 White Legal Nandrolone Steroid, Nandrolone Decanoate Powder For Bulding Muscle C28H44O3 dostawca

Duży Obraz :  CAS 360-70-3 White Legal Nandrolone Steroid, Nandrolone Decanoate Powder For Bulding Muscle C28H44O3

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: RX
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: 852

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: negotation
Szczegóły pakowania: opakowanie w opakowaniu foliowym lub jako punkt odniesienia.
Czas dostawy: w ciągu 2 dni po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, przelew bankowy i bitcoin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Nandrolon Decanoate Inne nazwy: ND
Czystość: 99% Kolor: Biały proszek
CAS: 360-70-3 Czas dostawy:: 15 dni

Nandrolon Steroid Nandrolon Decanoate CAS 360-70-3 o wysokiej czystości C28H44O3

CAS: 360-70-3 White Legal Nandrolone Steroid, Nandrolone Decanoate Powder For Bulding Muscles

Opis:
Dekanian nandrolonu jest wstrzykiwalnym rodzajem nandrolonu steroidów. Ester dekanianowy zapewnia powolne uwalnianie nandrolonu z miejsca wstrzyknięcia, kontynuacja przez okres do 3 tygodni.
Takie jak testosteron, nandrolon wykazuje stosunkowo silne cechy anaboliczne. Jednak w przeciwieństwie do testosteronu, jego działanie polegające na tworzeniu tkanek jest wspierane przez słabe androgenne urządzenia.
Skromne właściwości dekanianu nandrolonu sprawiły, że jest on jednym z najbardziej popularnych sterydów w formie wstrzykiwaczy w skali globalnej, wysoce pożądany przez sportowców ze względu na swoją siłę do promowania ważnej siły i beztłuszczowej masy mięśniowej bez silnych skutków ubocznych.
Dekanian nandrolonu jest najsilniejszym spośród naturalnie występujących androgenów. Androgeny powodują rozwój męskich cech płciowych, takich jak głęboki głos i broda; Wzmacniają również napięcie mięśniowe i masę kostną. Wysoki poziom testosteronu wydaje się promować dobre zdrowie u mężczyzn, na przykład obniżając ryzyko wysokiego ciśnienia krwi i zawału serca.
Dekanonian nandrolonu jest wskazany w leczeniu niedokrwistości niewydolności nerek i wykazano, że zwiększa stężenie hemoglobiny i czerwonych krwinek.
Szybkie Szczegóły:
Product Dame: Nandrolone Decanoate (Deca) Durabolin Durabol
Nr CAS: 360-70-3
Nr Einecs: 206-639-3
MF: C28H44O3
MW: 428,65
Wygląd: biały lub oyster blady do bladożółtego krystalicznego proszku
Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, anabolina. Jest męskim hormonem, hormonami anabolicznymi.
COA:
POZYCJE TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek biały proszek
Identyfikacja AB Pozytywny
Analiza 97,0 ~ 103,0% 99,3%
Dokładny obrót + 101 ° ~ + 105 ° + 102,6 °

Nasze zalety Straty podczas suszenia
1,0% maks 0,27%
Temperatura topnienia 153 ~ 157 ° C 153,0 ~ 155,0 ° C
Organiczne lotne zanieczyszczenia Spełnia wymagania. Zgodne
Substancje pokrewne Spełnia wymagania. Zgodne
Pozostałe rozpuszczalniki Spełnia wymagania. Zgodne
Rozmiar cząsteczki 100% ≤ 20 mikronów Zgodne
Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem USP30
Durabolin Cook Recipes:
Deca na 5 gramów 25 ml @ 200 mg / ml
5 gramów proszku
16,25 ml oleju sezamowego
1,25 ml BA 5%
3,75 ml BB 15%
Dawkowanie:
Deca: 100-200mg / tydzień zapewni poprawę, ulgę i wytrzymałość, wszystkie zostaną wzmocnione, a także zapewnią nieznaczny wzrost anaboliczny. W celu uzyskania prawdziwych korzyści anabolicznych, 300 mg na tydzień jest zwykle uważane za dolną dawkę. Wiele osób znajdzie 400 mg tygodniowo, aby być doskonałym poziomem dawkowania, a co ważniejsze, na poziomie kontrolowanym. Wielu mężczyzn może tolerować dawki nawet 600 mg na tydzień. Zwiększy to ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, a często 400 mg na tydzień to więcej niż wystarcza, ale różne okoliczności będą decydować o wyniku indywidualnym. Deca Durabolin nie jest toksyczny dla wątroby i nie będzie powodował stresu ani uszkodzenia zdrowego narządu
Aplikacje:
Dekanian nandrolonu jest wytwarzanym przez człowieka hormonem steroidowym o strukturze fizycznej podobnej do męskiego hormonu płciowego - testosteronu. Lek podaje się w postaci głębokiej iniekcji domięśniowej. Po wchłonięciu do krwiobiegu lek podróżuje do mięśni i innych tkanek ciała, wywierając działanie podobne do testosteronu. Ze względu na poważne i potencjalnie zagrażające życiu skutki uboczne, zastosowania medyczne dekanianu nandrolonu są ograniczone.
Stosuj po operacji na przewlekłą wyniszczającą chorobę, ciężką chorobę i słabe cienkie, niedołężne, osteoporozę, dziecinną dysplazję, niedokrwistość aplastyczną, itp.
Deca Durabolin (nandrolon) jest to, że związek ten jest stosunkowo łagodny pod względem niepożądanych skutków ubocznych na skórę głowy i skórę. Wynika to z faktu, że enzym redukujący 5-alfa działa w celu zmniejszenia siły działania nandrolonu, podczas gdy w przeciwieństwie do wielu innych sterydów anabolicznych ten enzym nie ma wpływu, a potencjał testosteronu jest w rzeczywistości zwiększany przez ten enzym.
Korzyści z dekanianu Nandrolonu:
Nandrolon-Decanoate jest 19-nor steryd anaboliczny, a Nandrolone jest sterydem przyłączonym do masywnego estru dekanianu. Zaprojektowany wyłącznie w celu zwiększenia masy, w dużej mierze funkcjonuje poprzez zwiększenie stężenia hemoglobiny i liczby czerwonych krwinek, jak również znaczny wzrost retencji azotu. Dzięki tym funkcjom poprawiamy ogólną aktywność anaboliczną i zdolności regeneracyjne, co prowadzi do bardziej muskularnej sylwetki.
Pierwotnie opracowany w celu leczenia osób, u których zdiagnozowano choroby wyniszczające mięśnie, Deca Durabolin ma potencjał, aby poprawić gęstość kości i wzrost mięśni. Stosowanie tego steroidu przez okres od sześciu do ośmiu tygodni wiąże się z dramatycznym wzrostem produkcji krwinek czerwonych i leczeniem problemów stawów doświadczanych przez niektórych sportowców podczas intensywnych treningów. Ten steryd jest zwykle stosowany w fazie przyrostu masy lub diety i jest jednym z niewielu steroidów, które można stosować zarówno poza sezonem, jak i przed zawodowym konkursem.
Deca może również służyć do radykalnej poprawy syntezy białek, retencji azotu, wydajności i wytrzymałości. Może być nawet stosowany przez niektórych jako środek antykoncepcyjny oparty na progesteronie. Ten związek anaboliczny jest łatwy w wątrobie i rzadko wiąże się z wypadaniem włosów, podrażnieniem skóry i trądzikiem. Deca jest również związkiem anabolicznym, który można skojarzyć ze znaczną poprawą w zakresie czasu regeneracji pomiędzy intensywnymi treningami i maskowaniem drobnych bólów stawów i starych dokuczliwych urazów.
Nazwa produktu: propionian testosteronu
Nr CAS: 57-85-2
Synonimy: Etylosekodion; Ethyldione; Testosteron-17-propionian; 17- (1-Oksopropoksy) - (17b) -androst-4-en-3-on; TESTOSTERON; PROPIONUJ; TESTOSTERON 17-PROPIONAT; TESTOSTERON 17-PROPIONAT; PROPIONIC (8R, 9S, 10R, 13S, 14S, 17S) -10,13-DIMETYL-3-OXO-2,3,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16 , 17-TETRADECAHYDRO-1H-CYCLOPENTA [A] PHENANTHREN-17-YL ESTER; 17- (1-oksopropoksy) - (17-beta) -androst-4-en-3-on;
Forma molekularna: C22H32O3
Waga molekularna: 344,49
Wygląd: Biały kryształ lub biały krystaliczny proszek, bezwonny
% Assay: 99%
Temperatura zapłonu:
temperatura wrzenia
Pakiet: 25 kg / bęben
Stosowanie: steryd. Androgen. Substancja kontrolowana.
Mp: 118-123 ° C
Rozpuszczalność w wodzie <0,1 g / 100 ml w 24,5 oC
Baza danych CAS DataBase 57-85-2 (CAS DataBase Reference)

Zaleta ceny, firmy i usług:
1 Najlepsza usługa, wysoka jakość i przystępna cena
2. Klient ma prawo wybrać pakiet (EMS, DHL, FedEx, UPS);
3. To prawo klientów do wyboru sposobu pakowania dla swoich produktów z wielu ostatnich skutecznych sposobów pakowania

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)