Dom ProduktyLudzki hormon wzrostu

100IU HGH Rentropin Wzrost ludzkiego hormonu wzrostu 176-191 Certyfikat ISO

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

100IU HGH Rentropin Wzrost ludzkiego hormonu wzrostu 176-191 Certyfikat ISO

Chiny 100IU HGH Rentropin Wzrost ludzkiego hormonu wzrostu 176-191 Certyfikat ISO dostawca
100IU HGH Rentropin Wzrost ludzkiego hormonu wzrostu 176-191 Certyfikat ISO dostawca 100IU HGH Rentropin Wzrost ludzkiego hormonu wzrostu 176-191 Certyfikat ISO dostawca

Duży Obraz :  100IU HGH Rentropin Wzrost ludzkiego hormonu wzrostu 176-191 Certyfikat ISO

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 100iu

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1kit
Cena: compeptitive
Szczegóły pakowania: 10iu / fiolka, 100iu / kit
Czas dostawy: w ciągu 3 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, przelew bankowy i bitcoin
Możliwość Supply: 1000kit na tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Rentropin Inne nazwy: Hormon wzrostu człowieka Rentropin
Czystość: 99,5% CAS: Naturalny i zdrowy
Użycie: Do wzrostu mięśni Funkcja: Naturalny, zdrowy

100IU HGH Rentropin Human Growth Hormone 100iu / box dla profesjonalnych kulturystów

Szybkie Szczegóły


Nazwa: Rentropin hgh
Inne nazwy: Kentropin hgh / hgh / 191aa, 100% real hgh, somatropina
Specyfikacja: 10iu / fiolka, 100iu / kit
Wygląd: biały proszek
Czystość: 99,5%
MOQ: 1 KIT
Metody płatności: Western Union, Money Gram, Przelew bankowy
Dostawa, w ciągu 3 dni po otrzymaniu płatności.
Zastosowanie: do przeciwdziałania starzeniu, ogólnego stanu zdrowia i uzdrawiania, mobilizacji tłuszczu

Opis produktu

Fragment (176-191) jest peptydem utracającym tkankę tłuszczową pochodzącym z cząsteczki GH, który bezpośrednio inicjuje lipolizę i hamuje lipogenezę, ale aby lepiej zrozumieć ten peptyd, konieczne jest przynajmniej podstawowe zrozumienie jego macierzystego hormonu.

GH jest polipeptydem, który zawiera sekwencję aminokwasów o długości 191 aminokwasów. Frag (176-191) został opracowany przez izolowanie i modyfikowanie specyficznej części cząsteczki GH odpowiedzialnej za działanie lipolityczne i antylipogenne hormonu.

Część cząsteczki odpowiedzialna za te efekty to aminokwasy 176-191. W każdym znaczeniu Frag powinno być przede wszystkim uważane za peptyd utraty tkanki tłuszczowej, który wykonuje te funkcje za pośrednictwem tych samych ścieżek, co tradycyjny GH, ale bez narażania użytkownika na potencjalnie niepożądane skutki uboczne, które mogą pojawić się podczas podawania GH.

Aplikacje dla produktów

Fragment GH 176-191 stymuluje lipolizę i hamuje lipogenezę zarówno en vivo / en vitro.
Fragment 176-191 nie wykazuje żadnego wpływu na wzrost lub insulinooporność, w przeciwieństwie do pełnej cząsteczki GH. To najnowszy, najpotężniejszy fragment GH na rynku. Badania wykazały utrzymującą się utratę tłuszczu, skierowaną bezpośrednio na tkankę tłuszczową.

Wykazano, że działanie GH zmniejszające tłuszcz wydaje się być kontrolowane przez mały region analogowy końca C-końca cząsteczki GH. Ten region składa się z aminokwasów 176-191, stąd nazwa. Ten fragment peptydowy działa naśladując sposób, w jaki naturalny hGH reguluje metabolizm tłuszczów, ale bez negatywnego wpływu na poziom cukru we krwi obserwowanego przy niezmodyfikowanym hGH.


Nasza lista peptydów:

Teraz jest czas na Fitness:

Dziesięć prawidłowych praktyk w zakresie ćwiczeń mięśni klatki piersiowej przy pomocy pompek
Pompy i mięśnie

Wąskie push-upy wzmacniają ramiona. Szerokie funty pompki ćwiczą major piersiowy. Istnieje co najmniej 10 metod ćwiczeń dla pompek.

Ekspansja klatki piersiowej

Dłoń jest używana jako punkt podparcia. Ramiona są szeroko otwarte, szerokość ramion lub szersze niż ramiona. Plecy, talia i biodra są w linii prostej, a łokcie są zmuszone do zginania. Ta metoda głównie ćwiczy mięśnie klatki piersiowej, mięsień trójgłowy ramion i mięśnie brzucha.

ramię

Akcja jest taka sama, jak powyżej, ale odległość między rękami jest wąska, a podwójna pięść jest używana jako punkt podparcia, a uderzenie jest do przodu. Ten sposób ćwiczeń jest siłą ramienia i może zwiększyć siłę nadgarstka i twardość pięści. Podczas ćwiczeń należy zauważyć, że wybrane podłoże może być najpierw miękkie i twarde, a nadgarstek powinien być mocno podparty, aby uniknąć skręceń.

Żelazne bydło

Użyj pięści lub dłoni jako punktu podparcia. Obiema rękami na ziemi, ramiona otwarte i szerokość ramion. Stopy znajdują się na ziemi, a dłonie i stopy są równoległe. Głowa jest pochylona do przodu, przednia część, ręce, szyja i talia są razem, podczas gdy talia opada i przykleja się do podłoża. Następnie biodra są odwrócone, talia jest złożona, ciało zostaje odciągnięte, a cały ruch zostaje zakończony. Działanie po ukośnym przednim ukosie można powtórzyć. To ćwiczenie jest głównie na szyi i zwiększa siłę mięśni pleców, nadgarstków i kostek.

Ćwiczenia palców

Główne punkty podparcia to głównie dziesięć palców, a pozostałe ruchy są takie same jak dwie wyżej wymienione metody i powoli wraz ze wzrostem siły ciała palce ziemi mogą być stopniowo zmniejszane. Jest to głównie ćwiczenie siły palca, które poprawia przyczepność, chwyt i siłę ręki oraz wzmacnia czubki palców. Należy zauważyć, że jeśli siła palca nie osiąga wytrzymałości korpusu nośnego, można najpierw pozwolić, aby palce trenowały pod ścianą, a ciało będzie wspierać. Po powolnym zwiększaniu siły palca stopniowo umieszczaj ją na płaskiej powierzchni, aby zapobiec obrażeniom palca.

Kałamarnica leży w lotosie

Ciało leży na boku, z jedną ręką lub z jedną ręką na ziemi (zwykle pojedynczy bokser), pochylając ziemię, a nogi są skrzyżowane. Na przykład prawa pięść podtrzymuje podłoże, lewe ramię rozciąga się w górę, a ramiona są w kształcie krzyża, aby uchwycić równowagę ciała. Wnętrze lewej stopy i zewnętrznej strony prawej stopy są podparte na ziemi. Kiedy ręka jest zgięta, talia jest wymuszona, głowa i talia są pochylone, podobnie jak kałamarnica leżąca na talerzu, a następnie przywracany jest oryginalny styl, a następnie podtrzymuje się powtórkę.

Ta metoda głównie ćwiczy siłę mięśnia naramiennego (powszechnie znanego jako "mięsień głowy tygrysa"), ramię, talię i brzuch. Jeśli masz dość siły podczas treningu, możesz najpierw wybrać bardziej miękki grunt, a siła ramienia powinna być wystarczająca.

Odwrotny

Początkujący może stać odwrócony do ściany nogami na ścianie, ręce i ramiona szerokie, ręce zgięte, a on naciska pod ramieniem. Później stopy mogą opuścić ścianę, aby wykonać pompki. Ta metoda głównie trenuje siłę szyi i ramion. Zwróć uwagę na równowagę ciała podczas ćwiczeń.

Praktyka obciążeniowa

Ruch jest taki sam jak w klatce piersiowej i ramieniu, z wyjątkiem tego, że ciężkie przedmioty, takie jak hantle, są umieszczone z tyłu. Po zwiększeniu siły ramienia i skoordynowaniu ruchów ciała można z kolei zwiększyć ciężar.

Praktyka pojedynczej dłoni lub pojedynczego uderzenia

Ruch jest taki sam, jak w przypadku klatki piersiowej i typu ramienia, ale z pojedynczą dłonią lub pojedynczą pięścią dłonie naprzemiennie podpierają ziemię wykonując ruch. Metoda ta wykorzystuje głównie siłę pojedynczego ramienia. Jeśli siła ramienia jest niewystarczająca, możesz najpierw zacząć ćwiczyć na zboczu. Wraz ze wzrostem siły stopniowo podnosimy punkt podparcia stopy. Na koniec możesz podeprzeć dłoń lub pojedynczą pięść, a nawet jeden palec i stać do góry nogami. Ćwicz krok po kroku.

Podkolanówki

Pierwszym krokiem jest zwrócenie się twarzą do ziemi, zgięcie ramienia i zachowanie równowagi z łokciami i palcami. Szyja, plecy i nogi są proste i proste. Następnie ugnij prawe kolano, ale kolana nie dotykają ziemi.

W drugim kroku wyprostuj prawą nogę i zgnij lewe kolano. W ten sposób nogi są wygięte w normalnym tempie.

Wskazówki: Ta czynność jest taka sama jak zwykłe pompki, plecy są proste.

Iść do przodu

Połóż dłonie na pedałach, rozciągnij ramiona, dotknij palcami stóp i utrzymuj stopy w linii prostej. Zegnij łokcie i zamknij klatkę piersiową w kierunku pedału, aż ramiona znajdą się na poziomej linii z łokciami. Odpowiedz na początkową pozę i powtórz 8-10 razy. (Jeśli czujesz się zbyt trudny, możesz zmienić wyższy pedał).

Środki ostrożności

Zwróć uwagę na rytm oddychania. W normalnych warunkach można podzielić na dwa tryby oddychania: jeden to wdech za każdym razem, gdy leżysz (tylko z nosem), i możesz wydychać, gdy go trzymasz (możesz użyć nosa i ust). Drugim jest wykonywanie inhalacji i wydechu dwa lub trzy razy. Poczuć, że nie odczuwasz trudności z oddychaniem. Zauważ, że można użyć tylko jednej metody naraz.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)