Dom ProduktyLudzki hormon wzrostu

Cas 96827-07-5 Dodatki do suplementów budujących masę Kigtropin Hgh 100iu Biały proszek

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Cas 96827-07-5 Dodatki do suplementów budujących masę Kigtropin Hgh 100iu Biały proszek

Chiny Cas 96827-07-5 Dodatki do suplementów budujących masę Kigtropin Hgh 100iu Biały proszek dostawca
Cas 96827-07-5 Dodatki do suplementów budujących masę Kigtropin Hgh 100iu Biały proszek dostawca Cas 96827-07-5 Dodatki do suplementów budujących masę Kigtropin Hgh 100iu Biały proszek dostawca

Duży Obraz :  Cas 96827-07-5 Dodatki do suplementów budujących masę Kigtropin Hgh 100iu Biały proszek

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 100iu

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1kit
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inne opakowanie dyskretne, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju.
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, przelew bankowy i bitcoin
Możliwość Supply: 1000kits na tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Kigtropin Inne nazwy: Kigtropin Hgh
Czystość: 99,5% Użycie: Wzrost mięśni
CAS: 96827-07-5 Specyfikacja: 10iu / fiolka, 100iu / kit

Suplementy do budowli masowych Kigtropin Hgh 100iu oryginalne hgh

Szybkie Szczegóły:

Nazwa produktu: kigtropin hgh
Inne nazwy: kigtropin hgh / hgh / 191aa
Specyfikacja: 10iu / fiolka, 100iu / kit
Wygląd: biały proszek
Czystość: 99%
MOQ: 1 KIT
Metody płatności: Western Union, Money Gram, Przelew bankowy
Dostawa, w ciągu 3 dni po otrzymaniu płatności.
Zastosowanie: do przeciwdziałania starzeniu, ogólnego stanu zdrowia i uzdrawiania, mobilizacji tłuszczu

Kigtropin opisać

Rekombinowany ludzki hormon wzrostu Kigtropin z 191 reszt aminokwasowych. Pochodzenie KIGTROPIN jest rekombinowanym ludzkim hormonem wzrostu. KIGTROPIN jest wytwarzany za pomocą technologii rekombinacji DNA w układzie ekspresyjnym sekrecji E. coli. KIGTROPIN ma tę samą sekwencję aminokwasów z 191 resztami, co natywny ludzki hormon wzrostu wytwarzany w ludzkim ciele.


Niewydolność rozwojowa dzieci z powodu endogennego niedoboru hormonu wzrostu (GHD). U dorosłych z niedoborem hormonu wzrostu, KIGTROPIN zmniejsza masę tłuszczu, zwiększa masę mięśniową i poprawia energię, witalność i subiektywne samopoczucie. U pacjentów cierpiących na ciężkie oparzenia, wyniszczające mięśnie AIDS lub poddawane poważnym operacjom, KIGTROPIN wspomaga gojenie się ran, łagodzi odpowiedź białko-katabolizm i poprawia stan azotowy całego ciała po operacji.


Sugerowana dawka:


standardowy schemat dawkowania na początku programu HGH wygląda następująco.
- 4IU dziennie (2 IU rano i 2 IU późnym popołudniem) dla celów kulturystycznych
- 2IU dziennie w celach przeciwstarzeniowych
- 8IU dziennie w celu leczenia ciężkich oparzeń, skaleczeń, uszkodzeń kości (okres bezwzględny)
- badania lekarskie i badania krwi określają dawkę w jakimkolwiek innym celu

Mieszanie:


Zawsze powoli wypuszczaj wodę z boku szkła, dodając wodę do proszku. Zapewnia to, że związek pozostaje nienaruszony. Hormon wzrostu z natury jest dość kruchy. Gdy woda znajdzie się w wodzie, delikatnie obracaj roztworem. NIE WSTRZĄSZ. Kontynuuj wirowanie powoli, aż wszystko się rozpuści.

Gdzie wstrzyknąć:
Wewnętrzne udo jest najłatwiej absorbowanym obszarem. Należy to zrobić, ostrożnie zaciskając niewielką fałdę i wstrzykując ją w środku. Brzuch nie jest zalecany, ponieważ tłuszcz ma tendencję do spowalniania procesu wchłaniania. Hormon wzrostu można jednak wstrzykiwać wszędzie.

Kiedy wziąć:


Co możemy dla ciebie zrobić?

Jest tak wielu klientów, którzy pytali nas o wskazówki dotyczące fitnessu, chcielibyśmy podzielić się nimi w następujący sposób:

Ile grup treningu siłowego (trening mięśni)?
Najpierw wybierz odpowiednią wagę, wykonaj odpowiednią liczbę razy

Co to jest "waga, która Ci odpowiada"? Jaką wagę powinienem wykonać? I posłuchaj mnie powoli.

Entuzjaści fitness, zwłaszcza kobiety, właśnie zaczęli ćwiczyć, ponieważ nie są zaznajomieni z podstawowymi działaniami, siła jest również słaba, więc nie jest właściwe stosowanie zbyt dużej wagi do wykonania działania. Jakie liczne hantle to paski OR?

Na przykład, jeśli używasz hantli o wadze 10 funtów (≈ 4,5 kg) do naciśnięcia na ramieniu, możesz wykonać do 5 razy (aby zrobić to ponownie), a waga 10 funtów jest dla ciebie ciężka. Jeśli używasz 3 funtów hantli do wyciskania ramion, możesz bez wysiłku zrobić 20 do 30 bez wysiłku, wtedy 3 funty wagi są lekkie. Wreszcie, podnieś hantle o wadze 6 funtów i odszukaj 15 lub 6 działań, OK! Znalazłeś odpowiednią wagę dla siebie!

Ciężar wyboru jest zbyt duży (na przykład tylko 5 lub 6 razy waga): ponieważ ciężar jest zbyt duży, nie jest łatwo kontrolować ruch, który może spowodować odkształcenie ruchu, a także podatne na urazy sportowe.

Ciężar selekcji jest zbyt mały (na przykład może być 20 do 30 razy): chociaż waga jest niewielka i bezpieczniejsza, stymulacja mięśni jest stosunkowo niewielka, a ze względu na niewielką masę ruchy są bardzo swobodne . Może również powodować zniekształcenie ruchu.

Dlatego też, w przypadku kobiet, które dopiero co miały styczność ze szkoleniem siłowym, lepiej jest wybrać wagę 10 ~ 20RM (co najmniej 15 RMM), zrobić 10 ~ 20 razy, nie lekki lub ciężki, w sam raz.
(Waga 10 ~ 20RM to waga, którą można zrobić 10 ~ 20 razy, wyjaśnię, co jest "RM" po artykule).

Po drugie, ile razy mam robić bez hantli LUB brzana?

Wiele osób zapyta, ile razy powinienem się obejść bez użycia hantli czy sztangi? Takich jak pompki, przysiady, zginanie i wyprostowanie w ławce.


Liczba powtórzeń takiego działania odręcznego zależy od Twojej sprawności fizycznej i określonego harmonogramu treningu.

Działania, które są dla Ciebie trudne: na przykład pompki, większość dziewczyn może zrobić 2 lub 3 razy, a nawet niektóre dziewczyny nie mogą ich wesprzeć. Trudno jest jej zrobić 10 ~ 20, i tylko Nie nadaje się do 2 ~ 3 ruchów odręcznych. Możesz wybrać prostą wersję akcji, np. Push-upy, możesz wybrać jej prostą wersję: "push-up", "wysokie body push-up", "push Wall" i tak dalej.

Działania, które są dla Ciebie łatwe: Jeśli akcja jest dla ciebie łatwa, na przykład, możesz zrobić 30 za jednym razem, a twoim zadaniem szkoleniowym jest dzisiaj wykonanie 200 przysiadów. Następnie możesz zrobić tylko 20 razy w każdej grupie, zrobić 10 grup z rzędu i odpoczywać przez 1 minutę między grupami. Możesz również wybrać wyczerpanie każdej grupy, niezależnie od liczby grup, aż liczba bramek zostanie zakończona, obie opcje są akceptowalne. (Pojęcie liczby grup i czasów zostanie omówione później)

Po trzecie, ważna jednostka do pomiaru obciążenia treningowego - "RM"

Siła każdej osoby, części każdego ciała i wagi każdego ruchu są różne (na przykład, mogę zrobić przysiady mogą ważyć 160 kg, ale wyciskanie może ważyć tylko 120 kg), jeśli używasz określonej wagi do ekspresji Programy treningowe mogą łatwo wywoływać zaburzenia ekspresji, dlatego stosowanie określonych wartości ciężaru do wyrażania programów treningowych nie ma uniwersalnego przewodniego znaczenia. W tym przypadku powstała jednostka "RM": skrót "RM", "Repetition-Maximum" (lub RepeatMax), język chiński nazywany jest "maksymalną liczbą powtórzeń", "wagą maksymalnej liczby powtórzeń", "maksymalną liczbą powtórzeń". powtórzenia o określonej masie ", itp., co oznacza użycie jednej wagi do wykonania działania, mogę co najwyżej Liczba uzupełnień, na przykład, używam 100 kg dla przysiadów obciążonych, mogę zrobić tylko do 15 Maksymalnie najwyżej 100 kg to moja waga o masie 15RM.

Wiele programów szkoleniowych używa RM do reprezentowania ujemnej wagi, takiej jak poniższy plan:

Sztanga wyciskanie: 12RM 4 grupy, każda grupa 8 ~ 12 razy (użyj sztanga wyciskaniu 12 razy po prostu wyczerpany wagi)
Hantle wyciskanie: 12RM 4 grupy, każda grupa 8 ~ 12 razy (użyj ławki wagi hantle 12 razy po prostu wyczerpana waga)
Przesuwne klamry zaciskowe kabla: 20RM 4 grupy, każda grupa 15 ~ 20 razy (użyj ciężaru klatki piersiowej zawiesia 20 razy po prostu wyczerpane)

Po czwarte, liczba grup, liczba razy i czas odpoczynku między grupami

W nowoczesnej fitness i kulturystyce, liczba grup, liczba razy i czas odpoczynku ćwiczeń siłowych to podstawowe elementy, które stanowią program szkoleniowy.

Na przykład plan przysiadu:

Moim celem jest posiadanie wystarczającej liczby 100, planuję zrobić 20 w każdej grupie, zrobić 5 grup i odpocząć przez 1 minutę między grupami.
Znaczenie tego planu polega na tym, że zakończę 20 przerw na jedną minutę, następnie zrobię 20 kolejnych, odpocznę przez kolejną minutę, a następnie zrobię to do momentu, gdy docelowy numer zostanie zakończony.

Prawie wszystkie tradycyjne programy treningu siłowego są wyrażane przez nazwę akcji, liczbę grup, liczbę razy i czas przerwy pomiędzy grupami.

Przykład wyrażenia programu treningowego klatki piersiowej:

(O ile instrukcje specjalne, przerwy między grupami i przerwy między akcjami są zawsze kontrolowane w ciągu 1 minuty)
Sztanga wyciskanie: 12RM 4 grupy, 8 ~ 12 razy w każdej grupie
Hantle wyciskanie: 12RM 4 grupy, 8 ~ 12 razy w każdej grupie
Push-upy: 4 grupy, każda grupa jest wyczerpana
Przesuwne klamry kablowe: 20RM 4 grupy, każda grupa 15 ~ 20 razy

Rolą odpoczynku między grupami jest przywrócenie siły fizycznej następnej grupie treningu siłowego. Jeśli jest to trening siłowy podczas okresu utraty tkanki tłuszczowej, zaleca się, aby czas odpoczynku pomiędzy grupami i czas odpoczynku między kolejnymi działaniami nie przekraczał 1 minuty, 30 sekund do 60 sekund. To jest lepsze. Zasadniczo wybiera się 2 do 4 ruchów dla każdej części, a każdy ruch jest podzielony na 3 do 5 grup. W sumie można zorganizować od 10 do 20 grup. Duże grupy mięśni (klatka piersiowa, ramię, plecy, nogi) są bardziej ułożone, a małe grupy mięśni są ustawione. (Ramię, ramię, pośladki) ułożone mniej.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)