Dom ProduktyLudzki hormon wzrostu

Oryginalny hormon wzrostu Jintropin 10iu / 10 fiolek / pudełko z certyfikatem ISO

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Oryginalny hormon wzrostu Jintropin 10iu / 10 fiolek / pudełko z certyfikatem ISO

Chiny Oryginalny hormon wzrostu Jintropin 10iu / 10 fiolek / pudełko z certyfikatem ISO dostawca
Oryginalny hormon wzrostu Jintropin 10iu / 10 fiolek / pudełko z certyfikatem ISO dostawca Oryginalny hormon wzrostu Jintropin 10iu / 10 fiolek / pudełko z certyfikatem ISO dostawca

Duży Obraz :  Oryginalny hormon wzrostu Jintropin 10iu / 10 fiolek / pudełko z certyfikatem ISO

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 100iu

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 pudełko
Cena: competitive
Szczegóły pakowania: 10iu / butelka, 100iu / pudełko
Czas dostawy: w ciągu 3 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitcoin
Możliwość Supply: 1000 pudeł na tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Jintropin Hgh Inne nazwy: Ludzki hormon wzrostu
Czystość: 99% CAS: 96827-07-5
Użycie: Ludzki hormon wzrostu Funkcja: Naturalny i zdrowy

Oryginalna Jintropin Hgh10iu / fiolka * 10 wstrzykiwań / box wstrzyknięć ludzkiego hormonu wzrostu dla kulturysty

Szybkie Szczegóły:

Nazwa produktu: jintropin hgh
Inne nazwy: jintropin hgh / hgh / 191aa, Genesci hgh, somatropin
Specyfikacja: 10iu / fiolka, 100iu / kit
Wygląd: biały proszek
Czystość: 99%
MOQ: 1 KIT
Metody płatności: Western Union, Money Gram, Przelew bankowy
Dostawa, w ciągu 3 dni po otrzymaniu płatności.
Zastosowanie: do przeciwdziałania starzeniu, ogólnego stanu zdrowia i uzdrawiania, mobilizacji tłuszczu

Jeśli jakieś żądania, prosimy o kontakt uprzejmie.

Co to jest hormon wzrostu Hgh?

HGH jest stosowany w leczeniu powolnego wzrostu i ciężkich oparzeń u dzieci z endogennym niedoborem hormonu wzrostu, przewlekłą niewydolnością nerek i zespołem Turnera.

Jak używać?


Podskórne lub domięśniowe zastrzyki mają taki sam efekt. Podskórne iniekcje zwykle powodują wyższe stężenia HGH w surowicy niż wstrzyknięcia domięśniowe, ale stężenie wytwarzanego IGF-1 jest zgodne.

Usunięcie absorpcji


Absorpcja HGH jest zwykle wolniejsza, stężenie HGH w osoczu zwykle osiąga wartości szczytowe po 3-5 godzinach podawania, a okres półtrwania eliminacji wynosi zazwyczaj 2-3 godziny; HGH jest usuwany przez wątrobę i nerki, a dorośli są szybsi niż dzieci i są wykluczani bezpośrednio z moczu. Metaboliczny HGH jest niezwykle mały.

4 efekty ludzkiego hormonu wzrostu (HGH):

Wcześniejsze

Historia R & D / hormon wzrostu


Leki hormonu wzrostu są stosowane w leczeniu niskiego wzrostu od ponad pół wieku.
1. Hormon wzrostu przysadkowy: W 1958 r. Został pobrany z przysadki ludzkiej i został wycofany z rynku w 1985 r., Ponieważ może być skażony innymi hormonami przysadkowymi i podatny na zakażenie wirusem dawcy.


2. Rekombinowany ludzki hormon wzrostu 192-AA: W 1985 roku 192 aminokwasy hormonu wzrostu zostały wyprodukowane przez technologię inkluzji ciała, a jego pierwotna struktura molekularna była niespójna z hormonem wzrostu wydzielanym przez organizm ludzki (wydzielany przez organizm hormon wzrostu 191). Aminokwas), o dużym działaniu ubocznym, został wycofany z rynku.


3. Rekombinowany ludzki hormon wzrostu 191-AA: W 1987 r. Rozwinęło się 191 aminokwasów hormonu wzrostu, a aktywność właściwa hormonu wzrostu wynosiła 2,5 IU / mg. Ze względu na zastosowanie modyfikacji chemicznej proces obsługi był skomplikowany i podatny na zanieczyszczenia. Udział ten stopniowo się skurczył i został wyeliminowany na rynkach europejskich i amerykańskich.


4. Specyficzny hormon wzrostu 3.0: W latach 90. XX wieku wprowadzono na skalę międzynarodową technologię ochrony białek, aby wprowadzić specyficzny dla tego hormonu wzrostu 3,0. Przestrzenna konformacja i sekwencja hormonu wzrostu są zgodne z hormonem wzrostu wydzielanym przez ludzki organizm i są obecnie głównymi produktami na świecie.


5. Długodziałający hormon wzrostu: za pomocą mikrokapsułek, mikrosfer, PEG i innych metod przygotowania do przedłużenia metabolizmu hormonu wzrostu w organizmie. Wady: nie spełnia zasad wydzielania pulsu ludzkiego hormonu wzrostu.

Wskazówki dotyczące fitness ~~

Siła i przyczepność przedramienia są najczęściej pomijanymi miejscami w naszym treningu! Te małe grupy mięśniowe nie są tak wybuchowe jak klatka piersiowa i tylne nogi! Często pracownik z tyłu! Ale jeśli je zignorujesz, zapobiegniesz ich postępowi!


Jak uzyskać mocne przedramię?


Odpowiedź brzmi: naśladuj ciężką pracę uchwytu przedramienia! Idź i ulepsz go!


Oto 4 ćwiczenia, których możesz nie spróbować! Wykonuj to szkolenie butów codziennie pod koniec treningu. Każde działanie jest grupą do wyczerpania, a przerwy pomiędzy grupami nie są wykonywane.


1. Kawałki sztangi są naprzemiennie rzucane

jak pokazuje zdjęcie! Trzymaj sztangę jedną ręką i podnieś ją, a następnie nagle wymień drugą rękę, aby złapać poprzeczkę!
Rytm to: wspomnij, chwyć, upuść i powtórz.


2. Hantle na przemian łapią!

Wybierz hantle o odpowiednim rozmiarze! Wystarczy chwycić bok hantli! Waga nie powinna być zbyt ciężka około 10 kg! Następnie naprzemiennie chwyć hantle, jak pokazano na zdjęciu! Do wyczerpania!


3. Zawieś naprzemienne paski!

Wybierz wielokierunkowy uchwyt do podciągania lub inny pasek! Następnie uchwyć obiema rękami, podobnie jak podciągnięcie wiszące na uchwycie! Następnie dokręć uchwyt i zegnij łokcie, aby przenieść napięcie ramion na przedramiona!
Następnie, jak pokazano na rysunku, naprzemiennie uchwyć uchwyty w różnych kierunkach i różnych uchwytach! Pamiętaj, aby poruszać się powoli! Powtarzaj, aż się wyczerpiesz!


4. Utrzymanie masy ciała w pozycji siedzącej!

Wybierz dwa hantle, na których możesz chwycić największą wagę! Usiądź na stołku, zachowaj idealnie swoją postawę (bagażnik jest stabilny), a następnie przytrzymaj go mocno i przytrzymaj, aż nie będziesz w stanie go utrzymać!

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)