Dom ProduktySteroid anaboliczny Nandrolon

Biały proszek do wstrzykiwania Steroidy anaboliczne NPP / Nandrolon Phenylpropionate Cas 62-90-8

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Biały proszek do wstrzykiwania Steroidy anaboliczne NPP / Nandrolon Phenylpropionate Cas 62-90-8

Chiny Biały proszek do wstrzykiwania Steroidy anaboliczne NPP / Nandrolon Phenylpropionate Cas 62-90-8 dostawca
Biały proszek do wstrzykiwania Steroidy anaboliczne NPP / Nandrolon Phenylpropionate Cas 62-90-8 dostawca Biały proszek do wstrzykiwania Steroidy anaboliczne NPP / Nandrolon Phenylpropionate Cas 62-90-8 dostawca

Duży Obraz :  Biały proszek do wstrzykiwania Steroidy anaboliczne NPP / Nandrolon Phenylpropionate Cas 62-90-8

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 62-90-8

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inne opakowanie dyskretne, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Pandropropionian nandrolonu Inne nazwy: NPP
Jakość: 99,5% Kolor: Biały lub biały krystaliczny proszek
Użycie: mięśni, aby zmniejszyć tłuszcz MOQ: 10g

200 mg / ml NPP / Nandrolon Phenpropionate cas62-90-8 surowe proszki do iniekcji

Fenylopropionian nandrolonu
Fenylopropionian nandrolonu jest białkowym hormonem anabolicznym o silnym efekcie syntezy białka, 12-krotnie większym od propionianu testosteronu. Aktywność androgenna jest niewielka, co stanowi 1/2 propionianu testosteronu. Może promować syntezę białek, hamować ksenobiotyki białkowe, sprzyjać odkładaniu wapnia i fosforu oraz wzrostowi tkanki kostnej. Po wstrzyknięciu domięśniowym w dawce 100 mg stężenie w osoczu osiąga maksimum w ciągu 1 do 2 godzin, a efekt można utrzymać przez 1 do 2 tygodni.

Aplikacje


Chroniczna choroba wyniszczająca, ciężkie oparzenia, przed i po operacji, złamania nie są łatwe do wyleczenia i osteoporoza, przedwcześnie urodzone niemowlęta, dzieci z zahamowaniem wzrostu. Nadal można go stosować w przypadku nieoperacyjnego raka piersi, krwawienia z czynnościowego macicy, mięśniaków macicy i tak dalej.

Kliniczny edytor aplikacji


Dorosła iniekcja domięśniowa 25mg / czas, raz na 1 ~ 2 tygodnie; dzieci, 10 mg za każdym razem; niemowlęta, za każdym razem 5 mg.

Edycja interakcji leków


W połączeniu z dikumaranami lub pochodnymi indandionu zwiększa się aktywność przeciwzakrzepową i należy je zmniejszać, gdy są stosowane razem; w połączeniu z doustnymi środkami hipoglikemizującymi lub insuliną, działanie hipoglikemiczne jest nasilone, a jeśli to konieczne, dostosowuje się środki hipoglikemizujące. I dawka insuliny; w połączeniu z hormonem korowo-korowym (zwłaszcza mineralokortykoidem) można zwiększyć częstość występowania obrzęków i trądziku; w połączeniu z lekami hepatotoksycznymi, może zwiększać uszkodzenie wątroby.

Przepisy na gotowanie

Cypionian nandrolonu - 200 mg / ml - 20 ml

Proszek NPP - 4 gramy

200% EO - 12,6 ml

2% BA - 0,4 ml

20% BB - 4ml


pakowanie i dostawa

  1. Wystarczające zapasy. Do natychmiastowej dostawy w dniu otrzymania płatności.
  2. Wyrafinowany i profesjonalny agent logistyczny. Ponosimy odpowiedzialność za zapewnienie naszym klientom szybkiej dostawy i bezpiecznej wysyłki.
  3. Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana, aby zagwarantować przepustkę celną.
  4. Pakowanie zdjęć i kodu śledzenia jest dostarczane w ciągu 12 godzin od otrzymania płatności. Zaktualizowane informacje o śledzeniu będą dostarczane co drugi dzień.

COA:

Przewagi konkurencyjne

  • Rongxin Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd jest renomowanym producentem farmaceutycznym, specjalizującym się w surowych proszkach steroidowych i sterydach iniekcyjnych w Chinach kontynentalnych. Wszystkie proszki są fabrycznie dostarczane bezpośrednio.
  • Nasze produkty zostały wywiezione do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Brazylii, Meksyku, Australii, Japonii, Korei, Tajlandii, Indonezji, Urugwaju i wielu innych krajach.
  • Nasze produkty są wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie. Darmowe próbki są dostępne.
  • Cóż dyskretne pakowanie. Szybka i bezpieczna dostawa przez DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS, itp.
  • Elastyczne i niemożliwe do określenia warunki płatności.
  • Ekskluzywna obsługa klienta i całodobowa pomoc online w czasie rzeczywistym i pomocna po sprzedaży.

Poruszanie Porady:

Łokieć neutralny?
W celu zmaksymalizowania wysiłku mięśni tułowia, wielu sportowców siłowych i kulturystów uważa, że ​​konieczne jest utrzymywanie łokci rozszerzonych podczas ćwiczeń. Zazwyczaj można to zobaczyć w prasie na plecach i na ramieniu, ale czasami można je zobaczyć w podciągach.


Ale w rzeczywistości tak nie jest. Ekstrapolacja łokcia jest nienaturalna dla ciała. Lepsza ochrona stawów i większa moc, gdy ramiona są w neutralnej pozycji. Nie musisz być blisko torsu, ale nie możesz się rozszerzać. Ten temat jest szczegółowo omówiony w rozdziale 10 Więzień Fitness. Mówiąc wprost, łokcie powinny poruszać się naturalnie w podciągnięciach. Gdy łokieć skierowany jest do przodu lub po przekątnej, może znajdować się blisko ciała. Ta postawa jest znacznie bardziej naturalna.


Nie zmuszaj łokci do rozszerzania się, gdy wykonujesz jakiekolwiek naciąganie lub pchanie. Pozwól im poruszać się naturalnie, choć będą one nieco bliżej torsu.


Niektórzy bardzo silni kulturyści nawet podciągają się tak, że szyja dotyka poziomego paska, a następnie opada, co powoduje, że łokcie się rozszerzają. Jest to podobne do odwrotnej wersji prasy szyjkowej, która zostaje zastąpiona przez pociągnięcie. Zasada za porwaniem ramienia polega na tym, że przesadna postawa wywiera dodatkowy nacisk na mięśnie ramion i tułowia.

Trzymaj to, ważne.


Każda akcja ma swój własny, unikalny tryb dynamiczny i tryb statyczny. Poruszanie się jest idealnym sposobem na budowanie mięśni i siły, ale utrzymanie pozycji przez krótki czas jest świetnym sposobem na zwiększenie swojej statycznej siły.

We wszystkich podciągnięciach jesteś mocniejszy w brodzie nad najwyższym punktem poziomego paska. W tym momencie wszystkie mięśnie mięśni kurczą się, więc warto się zatrzymać. Nie musisz się trzymać, zaciskać ani celowo robić podobnych bzdur. Pozostań w najwyższym punkcie, a nic więcej, ciało zrobi resztę.

Najniższy punkt w górnej części podciągnięcia jest najtrudniejszy. Jak mówią zapaśnicy, mięśnie są zawsze najsłabsze podczas rozciągania. Kiedy osiągniesz najniższy punkt w powtórzeniu, upewnij się, że nie odbijasz się i cała bezwładność zostaje usunięta z akcji. Ale nie wpadaj w nawyk zwykłego wieszania, tylko zużywa energię i sprawia, że ​​następne powtórzenia są trudniejsze.

We wszystkich podciągnięciach zatrzymaj się na 1 sekundę w najwyższym punkcie i zatrzymaj się na chwilę w najniższym punkcie.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)