Dom ProduktyPrawne doustne sterydy

Methandienone Dianabol Cas72-63-9 10mg / Tab Dbol, Muscle Mass Steroid for Pharmaceutical

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Methandienone Dianabol Cas72-63-9 10mg / Tab Dbol, Muscle Mass Steroid for Pharmaceutical

Chiny Methandienone Dianabol Cas72-63-9 10mg / Tab Dbol, Muscle Mass Steroid for Pharmaceutical dostawca
Methandienone Dianabol Cas72-63-9 10mg / Tab Dbol, Muscle Mass Steroid for Pharmaceutical dostawca Methandienone Dianabol Cas72-63-9 10mg / Tab Dbol, Muscle Mass Steroid for Pharmaceutical dostawca

Duży Obraz :  Methandienone Dianabol Cas72-63-9 10mg / Tab Dbol, Muscle Mass Steroid for Pharmaceutical

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 72-63-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inne opakowanie dyskretne, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju.
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności.
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Methandienone Inne nazwy: Dianabol
Jakość: 99,5% CAS: 72-63-9
Funkcja: Naturalny, zdrowy Użycie: Farmaceutycznej

Doustne steriods Methandienone (dianabol) cas72-63-9 masa mięśniowa 10mg / tab dbol

Metionon jest dehydrogenowaną pochodną metylotestosteronu, który wytwarza się z saponiny sizalowej, znanej również jako 17b-hydroksy-17a-metylo-1,4-androsteno-3-on, a jej formułą cząsteczkową jest C20H28O2. : 1,12 g / cm3, temperatura topnienia: 165-166 ° C, jest krystalicznym proszkiem o barwie białej do zbliżonej do białej.

Szybkie Szczegóły:
Chińska nazwa: Meishenone
Chiński alias: metylosrostenon; 17b-hydroksy-17a-metylo-1,4-androsteno-3-onowy; energicznie; dehydrotestosteron (hydanozolon);
Angielska nazwa: Metahandrostenolone
Angielski alias: Metandienone; 1-dehydro-17α-metylotestosteron;
Nr CAS: 72-63-9
Wzór cząsteczkowy: C20H28O2
Struktura:
Masa cząsteczkowa: 300.43500 [1]
Dokładna jakość: 300.20900
PSA: 37.30000
LogP: 4.04530Właściwości fizykochemiczne
Wygląd i cechy: biały lub białawy krystaliczny proszek
Gęstość: 1,12 g / cm3
Temperatura topnienia: 165-166 ° C
Temperatura wrzenia: 436,5 ° C przy 760 mmHg
Współczynnik załamania światła: 1,572 [1]
Warunki przechowywania: 2-8oC
Informacja bezpieczeństwa
Poziom pakowania: III
Kategoria zagrożenia: 6.1 (b)
Kod celny: 2942000000
Kod transportu towarów niebezpiecznych: 3249
WGK Niemcy: 3
Numer RTECS: BV8000000 [1
Metoda produkcji
Wykonane z saponiny sizalowej jako surowca [1]

Funkcja i zastosowanie
Może promować syntezę białek, hamować ekogenezę białek, utrzymywać dodatni bilans azotowy, zwiększać apetyt, wzrost mięśni i przybierać na wadze. Wspomaga odkładanie wapnia i fosforu w tkance kostnej, wspomaga tworzenie się komórek śródmiąższowych, przyspiesza wapnienie kości i wzrost kości. [1]
Wspomaga regenerację i granulację tkanek oraz przyspiesza naprawę ran i owrzodzeń. Obniża poziom cholesterolu we krwi i poprawia metabolizm lipidów. Ustne: 1 dzień, gdy dorośli się zaczną
Substancja międzykomórkowa
Substancja międzykomórkowa
10-30mg, 2-3 razy podzielone na usługi; stan jest kontrolowany w celu zmiany dawki podtrzymującej, 5-10 mg dziennie, przez 4-8 tygodni w trakcie leczenia, powtarzane leczenie powinno trwać od stycznia do lutego. Dawkowanie u osób w podeszłym wieku powinno być zmniejszone.
Niemowlę wynosi 0,05 mg / kg na dobę. Jest stosowany klinicznie do ujemnego bilansu azotowego spowodowanego przez przewlekłe choroby wyniszczające, osteoporozę, ciężkie infekcje i traumatyczne oparzenia oraz sprzyja rozwojowi wcześniaków i niedojrzałych dzieci. Może być również stosowany do złamań, które nie są łatwe do wyleczenia, hipercholesterolemia, osłabienie poporodowe itp.

Farmakologia
Jest to dehydrogenowana pochodna metylotestosteronu, ale działanie androgenu jest małe, a asymilacja białka jest silniejsza. Jego asymilacja białka jest taka sama jak testosteronu.
białko
białko
Aktywność androgeniczna wynosi około 1/100 tego ostatniego, a wskaźnik różnicowania wynosi 3. Może promować syntezę białek, hamować ekogenezę białek, utrzymywać dodatni bilans azotowy, zwiększać apetyt, wzrost mięśni i przybierać na wadze.
Wspomaga odkładanie wapnia i fosforu w tkance kostnej, wspomaga tworzenie się komórek śródmiąższowych, przyspiesza wapnienie kości i wzrost kości. Wspomaga regenerację i granulację tkanek oraz przyspiesza naprawę ran i owrzodzeń. Obniża poziom cholesterolu we krwi i poprawia metabolizm lipidów.
Jest to dehydrogenowana pochodna metylotestosteronu, ale działanie androgenu jest małe, a asymilacja białka jest silniejsza. Asymilacja białka jest taka sama jak w przypadku propionianu testosteronu, aktywność androgeniczna wynosi około 1/100 tego drugiego, a wskaźnik różnicowania wynosi 3,1. Może promować syntezę białek, hamować ekogenezę białek, utrzymywać dodatni bilans azotowy, zwiększać apetyt, wzrost mięśni, przybranie na wadze. 2 wspomagają osadzanie wapnia i fosforu w tkance kostnej, wspomagają tworzenie się komórek śródmiąższowych, przyspieszają zwapnienie kości i wzrost kości. 3 wspomagają regenerację i granulację tkanek, przyspieszają naprawę ran i owrzodzeń. 4 obniżają poziom cholesterolu we krwi i poprawiają metabolizm lipidów. Klinicznie stosowane do ujemnego bilansu azotowego spowodowanego przez przewlekłe choroby wyniszczające, osteoporozę, ciężkie infekcje i traumatyczne oparzenia.

Farmakokinetyka
Jest to dehydrogenowana pochodna metylotestosteronu, ale działanie androgenu jest małe, a asymilacja białka jest silniejsza. Może promować syntezę białek, hamować ekogenezę białek, utrzymywać dodatni bilans azotowy, zwiększać apetyt, wzrost mięśni i przybierać na wadze. Wspomaga odkładanie wapnia i fosforu w tkance kostnej, wspomaga tworzenie się komórek śródmiąższowych, przyspiesza wapnienie kości i wzrost kości. Wspomaga regenerację i granulację tkanek. Obniża poziom cholesterolu we krwi i poprawia metabolizm lipidów.

Metandienon (Dianabol) Przepis
1) 20 ml @ 50 mg / ml
1 gram proszku Dianabol
1 zlewka odpowiednia do przechowywania objętości płynów
19 ml 190 Proof Grain Alcohol
2) 250 ml przy 80 mg / ml
20 gramów proszku Dianabol (1 ml = 1,12 g) 17,86 ml
40 ml BB
10 ml BA
182,14 ml oleju z pestek winogron


Wykorzystanie skuteczności
Wspomaga powstawanie, rozwój i dojrzewanie męskich narządów płciowych, zwalcza estrogen, hamuje wzrost błony śluzowej macicy i funkcję przysadki jajnika. Promuj wiązanie białka Metylotestosteron.
Metylotestosteron
Metabolizm, ekscytacja funkcji krwiotwórczej szpiku kostnego, stymuluje tworzenie się komórek krwi. Klinicznie stosowany w przypadku hipogonadyzmu męskiego, bez jądra i wnętrostwa; choroby ginekologiczne, takie jak krwotok miesiączkowy, włókniaki macicy, endometrioza, starcza osteoporoza i niedokrwistość aplastyczna u dzieci.

Zastosowanie kliniczne
Pacjentki z androgenem lub hormonem anabolicznym mogą powodować męski fenomen, taki jak włochaty, długa broda, gruby głos i niski ton, hemoroidy
Hormon płciowy
Hormon płciowy
Itd., Objawy zwykle zanikają po zatrzymaniu leku. Długotrwałe stosowanie tej klasy hormonów u pacjentów płci męskiej, leki mogą być przekształcane w organizm w estrogeny i mogą hamować wydzielanie gonadotropiny powodującej atrofię jąder i hamować produkcję plemników; z powodu hamowania endogennej produkcji testosteronu może prowadzić do impotencji.
Dehydrotestosteron
Długotrwałe stosowanie androgenów u dzieci może poważnie wpłynąć na wzrost i rozwój. Na przykład przyspieszenie zamykania osteofitów może trwać kilka miesięcy po zatrzymaniu leku; stosowanie hormonu anabolicznego może prowadzić do otyłości. 17 androgenów z grupą α-metylową wywiera poważny wpływ na uszkodzenie wątroby, głównie zaburzając funkcję wydalniczą wewnątrzwątrobowego przewodu żółciowego kapilarnego, powodując akumulację cholestazy w centralnej kapilarze zrazików wątrobowych, powodując cholestazę hepatocytów, objawy kliniczne żółci Stagnacja zapalenie wątroby.
Może wystąpić długotrwałe stosowanie androgenów, raka wątroby, raka prostaty i raka nerkowokomórkowego. Ponadto, ze względu na zatrzymywanie sodu, może powodować obrzęk. Pacjenci z chorobami nerek i niewydolnością serca powinni być ostrożnie wykorzystywani, a kobiety w ciąży z rakiem prostaty powinny być zakazane. Doustnie: Dorośli zaczynają 10-30mg / d, podzieleni na 2-3 razy na służbę, po kontroli choroby, aby utrzymać ilość 5-10mg / d, 4-8 tygodni dla przebiegu leczenia, powtarzane stosowanie powinno być oddzielone l -2 miesiące. Niemowlęta i małe dzieci 0,05mg / (kg? D). Tabletki: 1 mg, 2,5 mg, 5 mg.Wskazówki dotyczące fitness ~~

Usiądź wygodnie na kolanach i podnieś nogi (spadek bioder)
Docelowy obszar ćwiczeń: brzuch, talia
Rozpoczęcie działania: na plecach, nogi pochylone do łydki i powierzchnia matowa równoległa, udo i powierzchnia maty prostopadła, dwa ramiona z boku ciała, dłoń dłoni na powierzchni maty.
Podstawowe czynności: obróć nogi w prawo i obróć ciało w prawo, aby dotknąć powierzchni prawego kolana. Trzymaj ręce jak najdalej od powierzchni i odnów. Nogi są następnie obrócone w lewo, a ciało obrócone w lewo, w lewe kolano. Powtórz lewy i prawy i powtórz ćwiczenie.
Wskazówka: Oddychanie powinno być naturalne, ramiona i ramiona nie powinny opuszczać powierzchni maty, ciało powinno być w pełni obrócone, a umysł powinien koncentrować się na talii i mięśniach brzucha. Nie można polegać na huśtaniu się nóg

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)