Dom ProduktyPrawne doustne sterydy

Kulturystyka Prawne doustne sterydy Oxandrolone Anavar CAS 53-39-4 Enterprise Standard

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Kulturystyka Prawne doustne sterydy Oxandrolone Anavar CAS 53-39-4 Enterprise Standard

Chiny Kulturystyka Prawne doustne sterydy Oxandrolone Anavar CAS 53-39-4 Enterprise Standard dostawca
Kulturystyka Prawne doustne sterydy Oxandrolone Anavar CAS 53-39-4 Enterprise Standard dostawca Kulturystyka Prawne doustne sterydy Oxandrolone Anavar CAS 53-39-4 Enterprise Standard dostawca

Duży Obraz :  Kulturystyka Prawne doustne sterydy Oxandrolone Anavar CAS 53-39-4 Enterprise Standard

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 53-39-4

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inne opakowanie dyskretne, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Oxandrolone Inne nazwy: Anavar
CAS: 53-39-4 Użycie: legalne doustne sterydy
Czystość: 99% Funkcja: Naturalny i zdrowy

Legal Oxandrolone (anavar) CAS53-39-4 sterydy doustne suplementy kulturystyczne

Podstawowa informacja:

Anavar
Nr CAS: 53-39-4
Czystość: 99%
MF: C19H30O3
MW: 306,44
Nr Einecs: 200-172-9
MOQ (minimalna ilość zamówienia): 10 gram
Standard: Enterprise Standard
Wygląd: biały krystaloid w proszku.
Zastosowanie: Może być stosowany jako materiał farmaceutyczny, Anavar (Oxanabol) jest dobry do zasilania i do celów cięcia, z wyjątkiem masy lub dużo wzrostu ciężkości. Chemoterapia.


Opis produktu:

Anavar (Oxanabol), w przeciwieństwie do większości doustnych związków, jest klasyfikowany jako steryd anaboliczny klasy I, najbardziej efektywnie zestawiony ze związkami klasy II, takimi jak Dianabol lub Anadrol. W dużym stopniu przyczynia się do stosowania wysokich dawek sterydów anabolicznych klasy I, takich jak lub do dużych dawek, co jest klasyfikowane jako mające mieszaną aktywność. Może to być pomocna, choć kosztowna, umiarkowana dawka testosteronu.


Aplikacje:

Anavar często był nazywany słabym steroidem. Jednym z powodów jest to, że stosowanie sterydów klasy I nigdy nie jest maksymalnie skuteczne. Inną przyczyną jest to, że kulturystów i autorów w dziedzinie czasami niefortunne i nieuzasadnione porównania przy ocenie sterydów anabolicznych.

Anavar dał optymistyczne konsekwencje w opiece nad anemią i dziedzicznym obrzękiem naczynioruchowym. Udowodnione badania dostarczyły jednak linków łączących rozszerzone zastosowanie leku i problemy toksyczności wątroby, podobne do tych, które znaleziono przy dodatkowych 17α-alkilowanych steroidach. Jednak w niewielkich dawkach u wielu pacjentów występowały zaburzenia żołądkowo-jelitowe, takie jak wzdęcia, nudności i biegunka.

Specyficzność Oxanabol skierowana na receptor androgenowy predestynowała, że ​​w przeciwieństwie do wielu innych sterydów, nie zaobserwowano zahamowania rozwoju u nastolatków, a także w zwykłych pomiarach nieczęsto obserwowanych wyraźnych reakcji maskulinizacyjnych poza stymulacją wzrostu siły. Oxanaboldoe nie aromatyzuje w żadnej mierze i nie jest bez problemów przyjmowane do DHT lub estrogenu. Jako taka, typowa dawka 20-30 mg zapewniała wybitny poziom androgenu przez maksymalnie osiem godzin.

COA

Przepisy

Co to jest Anavar?


Anavar jest sterydem anabolicznym należącym do rodziny Dihydrotestosteron (DHT) pochodnych / analogów sterydów anabolicznych. Inne związki, które należą do tej "rodziny DHT" sterydów anabolicznych to Winstrol, Primobolan, Masteron, a także kilka innych, które są pochodnymi macierzystego sterydowego DHT steroidu.

Wspólnym czynnikiem wśród wszystkich tych sterydów anabolicznych jest to, że są one w ten czy inny sposób zmodyfikowane formy DHT, a zatem DHT może być uważany za "macierzysty" hormon tych sterydów anabolicznych. Anavar sam posiada wyraźną przewagę nad wytrzymałością anaboliczną w stosunku do swojej siły androgenicznej (co widać na podstawie jego anabolicznego współczynnika 322-630 w świetle jego androgenicznej oceny 24).

W porównaniu z testosteronem, który ma stosunek anaboliczny: androgenny wynoszący odpowiednio 100: 100, łatwo zauważyć, że Anavar jest znacznie mniej androgenny i ma silniejszą siłę anaboliczną co najmniej 3 razy większą od siły testosteronu, a badania wykazały siłę anaboliczną aż 6-krotnie niż testosteron z bardzo niewielką aktywnością androgenną. Anavar nie ma żadnej mierzalnej aktywności estrogenowej (ze względu na swój charakter będący pochodną DHT), ani nie posiada żadnej aktywności progestogennej.

Najpopularniejsze produkty:

Imię NR CAS. Pozostałość przy zapłonie
R-Boldenon (1-dehydrotestosteron) 846-48-0 0,2% maks
R-Boldenoe undecylenate (Equipoise) 13103-34-9 0,2% maks
R-Boldenoe Cypionate 106505-90-2 0,2% maks
R-Clomifene 911-45-5 0,2% maks
R-Clomid (cytrynian Clomiphene) 50-54-9 0,2% maks
Octan R-Clostebol 855-19-6 0,2% maks
HCl R-Clen 21898-19-1 0,2% maks
Propionian R-Drostanolonu 521-12-0 0,2% maks
R-Drostanolone Enanthate 472-61-145 0,2% maks

Wskazówki dotyczące fitness ~~

Zaspokój akcję rdzenia


Docelowy obszar ćwiczeń: brzuch
Pozycja wyjściowa: Leżąc na podłodze, plecy są płaskie i blisko podłogi, a nogi są blisko siebie. Kolana są zgięte, a podeszwy ud są pod kątem około 60 stopni. Połącz swoje ręce i umieść je między nogami.

Najważniejsze czynności: Skoncentruj się na brzuchu, utrzymuj brzuszek mocno i napnij górną część brzucha i silnie w kierunku pępka, jednocześnie podnosząc plecy z ziemi o około dziesięć centymetrów. Przytrzymaj brzuch przez 1 sekundę i powoli powróć do pozycji wyjściowej.
Powtarzaj, aby ukończyć swoją praktykę
Zmień: Zwiększ intensywność treningu w klatce piersiowej, trzymając hantle

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)