Dom ProduktyPure Research Chemicals

CAS 1202044-20-9 Pure Research Chemicals Ostarine SARMS MK 2866 Do utraty wagi

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

CAS 1202044-20-9 Pure Research Chemicals Ostarine SARMS MK 2866 Do utraty wagi

Chiny CAS 1202044-20-9 Pure Research Chemicals Ostarine SARMS MK 2866 Do utraty wagi dostawca
CAS 1202044-20-9 Pure Research Chemicals Ostarine SARMS MK 2866 Do utraty wagi dostawca CAS 1202044-20-9 Pure Research Chemicals Ostarine SARMS MK 2866 Do utraty wagi dostawca

Duży Obraz :  CAS 1202044-20-9 Pure Research Chemicals Ostarine SARMS MK 2866 Do utraty wagi

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 1202044-20-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inne opakowanie dyskretne, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju.
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Ostarine Inne nazwy: MK-2866
CAS nie.: 1202044-20-9 Czystość: 99,5%
Formuła: C19H14F3N3O3 Temperatura wrzenia: 632,261 ° C przy 760 mmHg

SARMs Ostarine (MK-2866) Steroidy anaboliczne CAS 1202044-20-9 do utraty wagi i budowy mięśni

Detale:

Aplikacje:

Selektywni modulatory receptora androgenowego mogą być stosowane przez sportowców, aby pomóc w treningu i zwiększyć fizyczną wytrzymałość i sprawność fizyczną, potencjalnie dając efekty podobne do sterydów anabolicznych.

Na badania.

Specyfikacja:

Zyski w mięśniach szczupłych (łączenie)

Ostarine jest najbardziej anabolicznym spośród wszystkich SARMS, dzięki czemu jest pierwszym i najważniejszym narzędziem do uzyskiwania mięśni szczupłych. Zyski w całkowitej masie nie będą porównywalne do przyrostów steroidów, jednak całkowite zyski prawie w całości będą mięśniami beztłuszczowymi.

Zyski, które są dokonywane na ostarine są bardzo dające się utrzymać i użytkownicy generalnie widzą wzrost do 7 funtów. beztłuszczowej masy ciała i 8-tygodniowy cykl w dawce 25 mg dziennie (zależny od diety). Najczęściej stosowana dawka wynosi 25 mg przez 8 tygodni. Efekty uboczne, które spotykają się ze stosowaniem sterydów, nie będą obecne w cyklu.

Ogólnie rzecz biorąc, przy ostarine, im wyższa dawka, tym więcej tłumienia. Chociaż supresja jest minimalna i nigdzie nie ma porównania z tłumieniem, które spotyka się na sterydach, każdy cykl ostryn w okresie 4 tygodni wymaga 3-tygodniowego mini-pisma. W tym odcinku nie jest wymagany test.

Utrata tkanki tłuszczowej (cięcie)

Ostaryna będzie pasować przede wszystkim do protokołu cięcia w celu utrzymania masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji kalorii. Jednym z najbardziej przygnębiających wyników cięcia jest utrata ciężko wypracowanej masy mięśniowej. Spadek tempa metabolizmu i poziomów hormonów (T3, IGF, testosteron itp.) Z brakiem kalorii jest doskonałym katabolicznym środowiskiem dla utraty tkanki mięśniowej. Ponieważ Ostarine ma działanie anaboliczne, dieter może ciąć kalorie bez obawy o utratę mięśni lub siły. Ostarine wykazał również zauważalne efekty partycjonowania składników odżywczych wśród użytkowników, co może być bardzo pomocne podczas cięcia.

Protokół dawkowania 15-20 mg przez 6-8 tygodni dobrze nadaje się do cięcia Ostarine bez żadnych skutków ubocznych lub silnego tłumienia. Należy jednak stwierdzić, że ze względu na brak androgenności, twardość mięśni i ogólne wyniki nie są tak wyraźne, jak w przypadku SARM S-4.

Wskazówki dotyczące fitness ~~

Stiff-legged Deadlift to kompleksowy trening, który pozwala bicepsom osiągnąć limit. Generalnie używa się sztangi, a profesjonalni sportowcy zmieniają sztangę na hantle przed meczem, aby zobrazować linię bicepsów.


Docelowa grupa mięśniowa: biceps femoris
Jest to kompleksowe ćwiczenie treningowe, które głównie wykonuje biceps femoris, ale także obejmuje mięśnie biodra i spinae erector.

Najważniejsze działania:

1. Otwórz stopy, nieco węższe niż ramiona; pochyl się do przodu i nie zginaj kolan. Użyj pozytywnego paska na obu rękach, szerokość ramienia zwisa z przodu ciała lub możesz trzymać parę hantli w tym samym czasie. Nie pochylaj głowy.2. Prosto sięgnij kolanem do górnej części ciała równolegle do ziemi, następnie siła skurczu mięśni dolnej części pleców, przód grzbietu, podciągnij sztangę do pozycji wyjściowej. Talia dzwonu i proces przywracania powinny być ciasne, a klatki piersiowej nie powinno się włączać.

Środki ostrożności:
1. Trzymaj nogi wyprostowane, a kolana nie powinny się zginać. Zwróć uwagę na różnicę między martwym pasem prostym a zgiętym nogą: martwy ciąg w tradycyjnym znaczeniu odnosi się do twardej nogi nogi zginającej, a ciężar ćwiczenia jest bardziej skłonny do spodniej części dolnej części pleców.

2. Aby w pełni pobudzić mięsień dwugłowy, stawaj równolegle z szerokością biodra. Aby poprawić trudność i siłę, możesz użyć prostego prostego wyciągnięcia nogi, aby wyciągnąć sztangę i nie dotykać ziemi. Celem jest utrzymanie napięcia bicepsa i dolnej części pleców, tak aby siła koncentrowała się na mięśniu docelowym.


3. Aby kontrolować wagę, ruch jest stabilny, talia oraz proces podnoszenia i przywracania powinny być napięte, a klatka piersiowa nie powinna być uwzględniona. Podnosząc sztangę do granic wytrzymałości, talia nie powinna być odchylona do tyłu, w przeciwnym razie łatwo może spowodować uraz lędźwiowy.


4. Instrukcje dotyczące uchwytu: W przeszłości wielu kulturystów używało chwytów pozytywnych i negatywnych, a teraz mają tendencję do trzymania rąk, ponieważ pozytywny chwyt może lepiej kontrolować sztangę, aby ciało było gładkie, a pozytywny i negatywny spowoduje sztanga do obracania. Tors zostanie również skręcony, co z łatwością spowoduje uszkodzenie talii.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)