Dom ProduktyProszek do utraty wagi

99,5% Purity Weight Loss Powder Riptropin Hgh 100iu / Box Legal Human Growth Hormones

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

99,5% Purity Weight Loss Powder Riptropin Hgh 100iu / Box Legal Human Growth Hormones

Chiny 99,5% Purity Weight Loss Powder Riptropin Hgh 100iu / Box Legal Human Growth Hormones dostawca
99,5% Purity Weight Loss Powder Riptropin Hgh 100iu / Box Legal Human Growth Hormones dostawca 99,5% Purity Weight Loss Powder Riptropin Hgh 100iu / Box Legal Human Growth Hormones dostawca

Duży Obraz :  99,5% Purity Weight Loss Powder Riptropin Hgh 100iu / Box Legal Human Growth Hormones

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 100iu

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1kit
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inne opakowanie dyskretne, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju.
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kits na tydzień
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Riptropin Inne nazwy: Riptropin hgh
Czystość: 99,5% Użycie: Ludzki hormon wzrostu
Kolor: Biały liofilizowany proszek

Legalny ludzki hormon wzrostu Riptropin Hgh 100iu / box sterydy do cięcia tkanki tłuszczowej ludzki hormon wzrostu

Szybkie Szczegóły:

Nazwa produktu: Riptropin

Dane techniczne: 10iu / vail, 10 kup / kit, 100iu / kit (Accept OEM)
Czystość: Klasa odczynnika> 99,5%
Właściwości: Liofilizowany proszek.
Dostawa: w ciągu 3 dni roboczych (bezpieczna i szybka przesyłka)
Firma: Rongxin Bio-Tech Co., ltd

Opis:

Riptropina [pochodzenie rDNA] jest sposobem na dostarczanie naturalnego hormonu wzrostu ludzkiego ludziom, którzy mogą wykazywać niedobór lub mogą wymagać wyższych poziomów tego hormonu. Riptropina jest identyczna z naturalnym hormonem wzrostu, który wytwarza przysadka mózgowa, ponieważ jest wytwarzana za pomocą technologii sekrecyjnej, która tworzy sekwencję aminokwasów 191.


Osoby z niedoborem hormonu wzrostu mają zwykle słabe kości, obniżoną siłę mięśni, zwiększoną ilość tkanki tłuszczowej, wyższy poziom cholesterolu i mogą cierpieć na depresję. Riptropin może pomóc w takich przypadkach.

Riptropin może być stosowany do różnych terapii.

Może być stosowany w przypadkach braku naturalnego hormonu wzrostu u dzieci i dorosłych. Można go również stosować w przypadkach, gdy wytwarzane są normalne poziomy hormonu wzrostu, ale pożądane są poziomy powyżej normy. U dzieci może być stosowany, gdy wytwarzany jest naturalny hormon wzrostu, dlatego mogą wystąpić problemy z postacią, więc Riptropin można podawać w celu zwiększenia wzrostu dziecka. U dorosłych może być stosowany w przypadkach, w których naturalny hormon wzrostu zmniejszył się. Może zwiększyć masę mięśniową, zmniejszyć tkankę tłuszczową i poprawić elastyczność skóry i zmniejszyć zmarszczki. Inne terapie, w których można stosować Riptropin to zespół Turnera, transplantacje narządów, oparzenia i traumy.

Wskazówki dotyczące używania Riptropin:

Wygląd - Każda fiolka zawiera 10iu produktu Riptropin w postaci białego proszku. Moc może wydawać się zaschnięta lub w środku

małe cząstki, to normalne dla hormonu wzrostu.

Dawkowanie - w oparciu o stosowane leczenie. Dzienna dawka wynosi od 0,005 mg na kilogram masy ciała

0,06 mg na kilogram masy ciała. Zaleca się rozpocząć od mniejszej dawki i stopniowo ją zwiększać

wymagana docelowa dawka. Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza, aby nie przekraczać dawki.

Przechowywanie -
Przechowywać w temperaturze 2 ~ 8C. Nie zamrażać. Riptropina jest bardzo stabilna i może pozostawać przez miesiąc w normalnej temperaturze pokojowej. Ale

nadal zaleca się przechowywanie w lodówce w miarę możliwości i zawsze trzymać z dala od bezpośredniego światła. Po rozcieńczeniu musi

być w lodówce. W przypadku jałowej wody należy go zużyć w ciągu 72 godzin. Jeśli rozcieńczasz wodą bakteriostatyczną

możesz używać nawet po 10 dniach lub dłużej.

Dziękujemy za wybranie naszych produktów!

HPLC:

Wskazówki dotyczące fitness ~~

W trybie ruchu ludzkiego ciała występuje również ruch podobny do ruchu karalucha, który może głównie zajmować się mięśniami pleców i dolnej części pleców nóg. Może również pomóc w ćwiczeniu ciężkich przysiadów!
Jest to ruch zdominowany przez biodra: jeden z najbardziej podstawowych ruchów ludzkiego ciała, z zawiasami biodrowymi "Hip Hinge"
Samouczek na temat sztangi
Aktywna grupa mięśniowa: od mięśni za nogami (mięśnie biodra i ścięgna podkolanowe)
Wspomaga stabilne mięśnie: brzuch, plecy
Postawa
1. Stojąc, podnosząc głowę i klatkę piersiową, dolny grzbiet jest prosty, stopy mają tę samą szerokość co ramiona, a kolana są proste, a nie zablokowane. Umieść sztangę na trapeziu
2. Natychmiast po tym, jak tułów zgina się do przodu, utrzymuj plecy prosto. Podczas ruchu staw biodrowy jest wykorzystywany jako siła napędowa. Pośladki (biodra wyboczeniowe) są odsyłane do tyłu, kolana są lekko zgięte, a kolana powoli obniżane jak przysiadająca postawa. Poczuj uczucie ciągnięcia za tylną nogę!

3. Podczas wstawania, działanie powinno odczuwać tylną stronę nogi, siłę pośladków, wysyłać pośladki do przodu, a ciało natychmiast powróci do zdrowia.
Uwaga: Każda osoba ma inną elastyczność, więc różnica w szerokości ciała będzie inna (tył jest płaski i stabilny, a kręgosłup może być natychmiastowy). W rzeczywistości, po prostu czuć "ciasno" na tylnej stronie nogi. Nie zginaj kręgosłupa pod kątem wielkości kropli!
Typowe błędy
Ruch kręgosłupa jest jednym z najczęstszych i największych błędów! Musisz pamiętać punkt siły, punkt napędowy pochodzi od stawu biodrowego zamiast kręgosłupa. Kręgosłup odgrywa stabilną rolę, zawsze pozostaje neutralny i napina mięśnie rdzenia!

Zaleca się, aby początkujący uczyli się z działania pustych rąk (zalecana lektura: Jak uczyć się zawiasów biodrowych Hingege: korekcja drewnianego drążka)
Strona skierowana jest w stronę lustra. Ręce mogą być umieszczone po obu stronach ucha. Najpierw należy sprawdzić, czy pośladki są przesunięte do tyłu w pierwszej kolejności. Kiedy biodra są opuszczone, spójrz na lusterko i sprawdź, czy dolny grzbiet jest utrzymywany prosto. Proces podnoszenia również patrzy w lustro. Spójrz na dolną część pleców, aby zgiąć. Sytuacja.

Ostatnia wskazówka: Naucz się prawidłowego zawiasów biodrowych, naucz się używać tylnej części bioder i nóg do wymuszenia, jest to również podstawa Twojego twardego ciągnięcia, szczupła łódka, most biodrowy, huśtawka garnek Ling i inne działania!
Jeśli nie możesz wykonać prawidłowego działania zawiasów z bioder, działanie oparte na skłonie może stać się połączeniem kolana lub klatki piersiowej kręgosłupa lędźwiowego, co jest niewątpliwie okropne!

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)