Dom ProduktySterydy wzrostu mięśni

Bezpieczne suplementy budujące mięśnie 1-Androstene-3b-Ol-17-One Cas76822-24-7 Surowe proszki

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Bezpieczne suplementy budujące mięśnie 1-Androstene-3b-Ol-17-One Cas76822-24-7 Surowe proszki

Chiny Bezpieczne suplementy budujące mięśnie 1-Androstene-3b-Ol-17-One Cas76822-24-7 Surowe proszki dostawca
Bezpieczne suplementy budujące mięśnie 1-Androstene-3b-Ol-17-One Cas76822-24-7 Surowe proszki dostawca Bezpieczne suplementy budujące mięśnie 1-Androstene-3b-Ol-17-One Cas76822-24-7 Surowe proszki dostawca

Duży Obraz :  Bezpieczne suplementy budujące mięśnie 1-Androstene-3b-Ol-17-One Cas76822-24-7 Surowe proszki

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 76822-24-7

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inne opakowanie dyskretne, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: 1-androsten-3b-ol-17-one Inne nazwy: 1-androsten-3b-ol-17-jeden steroid
Czystość: 99% CAS: 76822-24-7
Użycie: Sterydy wzrostu mięśni Funkcja: Naturalny i zdrowy

Suplementy budujące mięśnie 1-androsteno-3b-ol-17-one cas76822-24-7 surowe proszki


Szybkie Szczegóły:
1-dhea / 1-androsteron
alias: androsta-1-eno-3b-ol, 17-on, androsten-3b-ol, 17-on; 1-dehydropiandrosteron
cas: 76822-24-7
test: 99,5%
einecs: 76822-24-7
Wygląd: biały lub białawy krystaliczny proszek
substancje pokrewne: klasa farmaceutyczna
przechowywanie: zacienienie, ograniczone przechowywanie
zastosowania 1-androsteronu:
1: 1-androsteron jest androgenicznym hormonem płciowym i jest metabolitem testosteronu lub androstendionu.
2: jest to niemetylowany związek anaboliczny zaprojektowany, aby pomóc użytkownikowi w poprawie wytrzymałości i przycięciu tłuszczu.
3: 1-androsteron jest związkiem niemetylowanym, którego głównym metabolitem jest 1-androstendion (1-ad) w organizmie.
4: nomenklatura dla 1-andro to 1-androsten 3b-ol, 17-one.
5: 1-andro nie przekształca się w testosteron lub estrogen, ale w rzeczywistości zamienia się w 1-testosteron.


Opis:


1-dehydroepiandrosteron (1-dhea) jest hormonalną alternatywą dla standardowych suplementów dhea, które są bardziej dostosowane do mężczyzn, którzy chcą wyglądać i czuć się najlepiej. zgodnie z informacjami naukowymi hormony 1-enowe, takie jak 1-dhea, mogą być w rzeczywistości preferowane w stosunku do standardowej dhea (5-dhea) dla mężczyzn, którzy chcą skorzystać z zalet przeciwstarzeniowych. standardowe 5-dhea występujące na wielu półkach sklepowych mogą mieć estrogenne skutki uboczne, których mężczyźni nie potrzebują ani nie chcą.


1-androsteron lub 1-dhea mogą pojawiać się pod nomenklaturą 1-androsten-3b-ol-17-on. 1-androsteron jest obecnie dostępny bez recepty i jest zawarty w żelaznych laboratoriach magicznych 1-andro-rx, zaawansowanej nauce o mięśniach 1-androsteronu rd i pierwotnej wydajności 1-t. 1-androsteron jest prawdziwym prohormonem, przekształcającym się w 1-testosteron (dihydroboldenon). doustnie, 1-androsteron ma około 10% stopień konwersji do 1-testosteronu. stosowanie tego prohormonu jako podjęzykowego (wchłanianie przez tkanki pod językiem) lub jako przezskórne (wchłaniane przez skórę) może poprawić wydalność, dając więcej całkowitego 1-testosteronu dostarczonego do organizmu. 1-androsteron świetnie nadaje się na zyski zarówno pod względem siły, jak i wielkości. nie przekształca się w estrogen, dzięki czemu świetnie nadaje się do cięcia cykli lub układania w stos ze związkami, które mają aktywność estrogenową podczas fazy łączenia. ponieważ 1-androsteron jest niemetylowany, może być łączony z metylowanymi steroidami lub prohormonami bez dodatkowego obciążania wątroby.Dlaczego właśnie my?

Wskazówki dotyczące fitness ~~

Jak zwiększyć mięśnie?
Potrzebujesz również bardziej intensywnego treningu interwałowego i treningu siłowego!
Trening interwałowy o wysokiej intensywności (beztlenowy) nie tylko zużywa dużo ciepła w krótkim czasie, ale także powoduje efekt po spaleniu po wysiłku. (Wyrównanie tlenu, naprawa tkanek wymaga zużycia kalorii, aby pomóc w zwiększeniu poziomu spoczynkowego metabolizmu)


Trening siłowy mięśni
Zwiększając siłę mięśni poprzez trening siłowy, zwiększenie mięśni może pomóc w poprawie wielkości ciała. Mięśnie są mniejsze, ale ważniejsze niż tłuszcz. Zwiększanie mięśni może pomóc twojemu ciału stać się bardziej jędrnym. Zwiększone mięśnie bioder sprawią, że będziesz fascynujący. Biodra, ramiona i mięśnie pleców sprawią, że Twoje ciało będzie wyglądać na wyższe, a mięśnie klatki piersiowej sprawią, że Twoje piersi będą bardziej pomocne!


W tym samym czasie twój podstawowy metabolizm wzrośnie po podniesieniu mięśni. Twoje ciało nie będzie już jeść tak mało, jak tylko chcesz. Jeśli twój poprzedni metabolizm podstawowy wynosi 1200, zwiększ wzrost mięśni do 1600 i zjedz 2000 kalorii. Ten ostatni zje także 2000 kalorii. Zostało tylko 400 kalorii!


ostrzeżenie bezpieczeństwa:
W porównaniu z prostymi ćwiczeniami aerobowymi, trening interwałowy i trening siłowy wymagają odpowiedniej sprawności fizycznej. Dla początkujących nie zaleca się wykonywania przerywanych ćwiczeń o wysokiej intensywności. Proszę skupić się na treningu tlenowo-krążeniowym i ciągłych ćwiczeniach sercowo-płucnych. Po ponad 30 minutach rozważ ćwiczenie o większej intensywności.
Jednocześnie trening interwałowy i trening siły mięśniowej również muszą opanować bardzo dobre umiejętności ruchowe, aby zapewnić, że w ćwiczeniu o wysokiej intensywności, aby uniknąć kontuzji, dla początkujących, pamiętaj, aby najpierw ułożyć fundament, podstawowe umiejętności ruchowe ( kończyn górnych Pchnięcie, pociągnięcie, kończyny dolne, stawy biodrowe) Naucz się sprawić, by twoje treningy szybciej dostrzegły efekt


Ostatnia wskazówka:
Pamiętaj: Jeśli twoim celem jest sześciopak abs, linia kamizelki, nie ćwicz tylko mięśni brzucha, ale poprzez systematyczne ćwiczenia, osiągnij systemowy cel redukcji tłuszczu, uzupełniony o wzmocnienie mięśni rdzenia, linia brzucha jest bardzo Natura będzie skończyć się.
Dlatego wszyscy trenerzy płaczą: jeśli chcesz mięśni brzucha, nie możesz po prostu ćwiczyć mięśni brzucha.

Profesjonalne sterydy i hormony suppier firmy Rongxinbio, zapraszamy do zamówienia i zapytania.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)