Dom ProduktySterydy wzrostu mięśni

Kulturystyczne sterydy prawne, Nolvadex Tamoxifen Citrate Bodybuilding Cas 54965-24-1

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Kulturystyczne sterydy prawne, Nolvadex Tamoxifen Citrate Bodybuilding Cas 54965-24-1

Chiny Kulturystyczne sterydy prawne, Nolvadex Tamoxifen Citrate Bodybuilding Cas 54965-24-1 dostawca
Kulturystyczne sterydy prawne, Nolvadex Tamoxifen Citrate Bodybuilding Cas 54965-24-1 dostawca Kulturystyczne sterydy prawne, Nolvadex Tamoxifen Citrate Bodybuilding Cas 54965-24-1 dostawca

Duży Obraz :  Kulturystyczne sterydy prawne, Nolvadex Tamoxifen Citrate Bodybuilding Cas 54965-24-1

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 54965-24-1

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inne opakowanie dyskretne, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Cytrynian Tamoksyfenu Inne nazwy: Nolvadex
Czystość: 99% CAS: 54965-24-1
Użycie: Sterydy wzrostu mięśni Funkcja: Naturalny i zdrowy

Doustne antyestrogeny Tamoksyfen cytrynian (Nolvadex) surowe proszki cas 54965-24-1 kulturystyka sterydy prawne

Cytrynian tamoksyfenu, Nolvadex
Nr CAS: 10 540-29-1
Czystość: 99,5%
Wzór cząsteczkowy: C26H29NO
Masa cząsteczkowa: 371,51
Standard: USP
Test: 99,0-101,0%
Biały krystaliczny proszek.
Zastosowanie: rak piersi i osteostomię.
Opakowanie: bęben 25 kg / puszka aluminiowa lub w razie potrzeby.
Min. zamów ilość: 10g
Wysyłka: EMS, DHL, FedEx, TNT
Dostawa: bezpieczne i terminowe, około 7 dni po płatności.

Szybki szczegół:

Nazwa produktu Dostarczanie cytrynianu tamoksyfenu
Inna nazwa Nolvadex
Numer rejestru CAS 54965-24-1
EINECS 259-415-2
Formuła molekularna C32H37NO8
Waga molekularna 563,64
Struktura molekularna
Temperatura topnienia 140-144 ° C
Analiza 99%
Wygląd Biały krystaliczny proszek.
Pakiet 1 kg / worek foliowy lub w razie potrzeby
Minimalna ilość zamówienia 10g
Wysyłka  Kurierem ekspresowym
Wysyłka czasu wiodącego W ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności
Opcje płatności Western Union, Moneygram, Przelew bankowy, paypal
Cena £ Do negocjacji

Opis produktu:

Nolvadex (cytrynian tamoksyfenu) jest bardzo podobny do Clomidu, zachowuje się w taki sam sposób we wszystkich tkankach i jest mieszanym agonistą / antagonistą estrogenu tego samego typu co Clomid. Te dwie cząsteczki mają również bardzo podobną strukturę. Nie jest prawdą, że Nolvadex zmniejsza poziom estrogenu: blokuje raczej estrogen przed receptorami estrogenu iw tkankach, w których jest antagonistą, powoduje, że receptor nic nie robi.

Twierdzenie, że Nolvadex zmniejsza zyski, nie powinno być traktowane zbyt poważnie. Faktem jest, że jakakolwiek liczba kulturystów osiągnęła doskonałe zyski podczas korzystania z Nolvadex.

Tak więc, Dan Duchaine poinformował, że zmniejsza IGF-1, a tym samym zmniejsza zyski. Jednakże, jeśli ten efekt w ogóle istnieje, musi być bardzo niewielki, ze względu na doskonałe osiągnięcia wielu osób, a także z faktu, że nikt nie zauważył czegoś takiego od Clomida, który ma ten sam profil aktywności.

Jednak nie byłbym zaskoczony, gdyby ktoś powiedział sterydowi, że Clomid zmniejszył swoje zyski, natychmiast obawia się, że Clomid zmniejszył swoje zyski (proszę zauważyć, że nikt, o kim kiedykolwiek słyszałem, nie zauważył tego). tak wprowadzony w błąd, nie wyciągnie tego z wyników. Ale jeśli organ ogłasza, że ​​taki efekt występuje, to czy to się dzieje, czy nie, może stać się samospełniający się poprzez popychanie użytkownika. Fakt, że Nolvadex zmniejszy retencję wody może spowodować, że użytkownik zgodzi się, że zyski są mniejsze, ponieważ przyrost wagi jest mniej, tym samym wzmacniając uprzedzenia. Przekonanie, że zmniejsza zyski, wydaje się wynikać z faktu, że literatura naukowa zgłasza niewielką redukcję (osoby zażywające sterydy anaboliczne nie były badane) od stosowania Nolvadexu.


Aplikacje:

Nolvadex jest nazwą handlową dla cytrynianu tamoksyfenu, jest to środek niesteroidowy, który wykazuje silne właściwości antyestrogenne. Lek jest technicznie agonistą / antagonistą estrogenu, który kompetycyjnie wiąże się z receptorami estrogenu w różnych tkankach docelowych. Z cząsteczką tamoksyfenu związaną z tym receptorem, estrogen jest blokowany, aby wywierać jakiekolwiek działanie i osiąga się działanie antyestrogenne. Ponieważ wiele form raka piersi reaguje na estrogen, zdolność cytrynianu tamoksyfenu do blokowania jego działania w takich komórkach okazała się bardzo skutecznym leczeniem. Jest również z powodzeniem wykorzystywany jako środek zapobiegawczy, podejmowany przez osoby z wyjątkowo wysoką tendencją rodzinną do raka piersi. Chociaż Nolvadex jest skuteczny przeciwko estrogenom, nie jest to nasz najsilniejszy dostępny lek.

Nolvadex jest agonistą estrogenu w wątrobie, zdolnym do aktywacji receptora estrogenu i naśladowania działania tego hormonu płciowego w tym regionie ciała. Jako taki może mieć znacząco pozytywny wpływ na wartości cholesterolu HDL (dobrego), podobnie jak estrogen.

Do leczenia zaawansowanego, nawracającego raka piersi i raka jajnika oraz innych chorób. Używany jako surowiec przeciwnowotworowy.

Aktywność biologiczna: antagonista receptora estrogenowego / częściowy agonista. Selektywny i silny inhibitor izomerazy sterolowej ssaków. Neuroprotekcyjne u samic szczurów in vivo. Również agonista o wysokim powinowactwie w błonie receptora estrogenu GPR30.

Co to jest cytrynian Tamoksyfenu?
Cytrynian tamoksyfenu jest silnym i selektywnym inhibitorem PKC (kinaza białkowa C). Wiadomo, że cytrynian tamoksyfenu działa w transkrypcji PKC. Badania sugerują, że cytrynian tamoksyfenu działa jako antagonista receptora estrogenu w tkance piersi. Po przyłączeniu do receptora estrogenu, cytrynian tamoksyfenu nie pozwoli żadnemu innemu ligandowi związać się z receptorem. Natomiast cytrynian tamoksyfenu jest agonistą wobec tego receptora w tkankach endometrium. Badania wskazują, że cytrynian tamoksyfenu hamuje syntezę DNA i transkrypcję poprzez rekrutowanie współrepresorów, które powstrzymują estrogen przed interakcją z genami. W połączeniu z PAX2, cytrynian tamoksyfenu może hamować proliferację ERBB2. Jest także aktywatorem o wysokim powinowactwie receptora GPR30. Cytrynian tamoksyfenu jest aktywatorem receptora estrogenowego.

Funkcjonować:

Tamoksyfen jest lekiem przeciwnowotworowym podawanym w leczeniu raka piersi.
Cytrynian tamoksyfenu jest lekiem przeciwnowotworowym podawanym w leczeniu raka piersi. Okazało się również skuteczne, gdy rak rozprzestrzenił się na inne części ciała. Cytrynian Tamoksyfenu jest najskuteczniejszy w powstrzymywaniu raka piersi, który rozwija się na estrogenie.
Cytrynian Tamoksyfen jest również przepisywany w celu zmniejszenia ryzyka inwazyjnego raka piersi po operacji i radioterapii raka przewodowego in situ. Lek można także stosować w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia raka piersi u kobiet z wysokim ryzykiem rozwoju choroby. To nie eliminuje całkowicie twoich szans, ale w pięcioletnim badaniu ponad 1500 kobiet wysokiego ryzyka zmniejszyło liczbę przypadków o 44 procent.
Najważniejszy fakt o cytrynianie Tamoxifen
Chociaż cytrynian tamoksyfenu zmniejsza ryzyko raka piersi, zwiększa to ryzyko rozwoju raka endometrium (macicy). Kobiety przyjmujące cytrynian tamoksyfenu powinny wykonywać rutynowe badania ginekologiczne i natychmiast zgłaszać lekarzowi wszelkie nieprawidłowe krwawienia z pochwy, zmiany w okresie menstruacyjnym, zmiany w wydzielinie z pochwy lub ból w miednicy lub ciśnienie. Nawet po zatrzymaniu cytratezoterapii tamoksyfenem należy natychmiast zgłosić wszelkie nieprawidłowe krwawienie z pochwy.

Jak złożyć zamówienie:

1. Podaj swoje potrzeby (jaki produkt, ilość)
2. Pełna płatność zostanie dokonana, gdy dojdziemy do porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.
3. Przesyłka zostanie wysłana po otrzymaniu zapłaty.
4. Informacje o paczce będą oferowane (zdjęcie, numer śledzenia)
5. Wreszcie dostaniesz paczkę w 3 ~ 7 dni.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)