Dom ProduktySterydy wzrostu mięśni

Silne prawne prawne Sterydy anaboliczne Stanozolol CAS 10418-03-8 Stymulatory wzrostu mięśni

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Silne prawne prawne Sterydy anaboliczne Stanozolol CAS 10418-03-8 Stymulatory wzrostu mięśni

Chiny Silne prawne prawne Sterydy anaboliczne Stanozolol CAS 10418-03-8 Stymulatory wzrostu mięśni dostawca
Silne prawne prawne Sterydy anaboliczne Stanozolol CAS 10418-03-8 Stymulatory wzrostu mięśni dostawca Silne prawne prawne Sterydy anaboliczne Stanozolol CAS 10418-03-8 Stymulatory wzrostu mięśni dostawca

Duży Obraz :  Silne prawne prawne Sterydy anaboliczne Stanozolol CAS 10418-03-8 Stymulatory wzrostu mięśni

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 10418-03-8

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inne opakowanie dyskretne, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Stanozolol Inne nazwy: Stanozolol
Czystość: 99% CAS: 10418-03-8
Użycie: Sterydy wzrostu mięśni Funkcja: Naturalny i zdrowy

Silne prawne sterydy surowe proszki Stanozolol cas10418-03-8 mięśni zyskuje sterydy

Szybki szczegół:

Nazwa produktu Dostawa fabryk Stanozolol
Inna nazwa Winstrol
Numer rejestru CAS 10418-03-8
EINECS 233-894-8
Formuła molekularna C21H32N2O
Waga molekularna 328,49
Struktura molekularna
Temperatura topnienia 242 ° C
Specyficzna rotacja optyczna 36,2 °
Analiza 99%

Opis

Winstrol - Stanazolol jest bardzo często stosowanym sterydem anabolicznym do cięcia cykli. Podczas gdy wiele osób będzie próbowało używać Dianabolu lub nawet Anadrola do cięcia cykli, nigdy nie słyszałem, aby ktokolwiek używał Stanazololu do niczego poza cyklem cięcia. To trochę podstępny kucyk pod tym względem. Pozwólcie, że powtórzę: Stanazolol jest lekiem rozcinającym. Niewiele osób będzie argumentować za jego użyciem w cyklu łączenia. Z pewnością nie jest to bardzo skuteczny związek do leczenia anemii (1), a zatem można słusznie założyć, że jego rola w cyklach łączenia jest bardzo ograniczona. Jednym z nowatorskich zastosowań Winstrolu w dowolnym cyklu (może nawet łączenia) byłoby użycie go w bardzo ograniczonej dawce, w celu obniżenia poziomu SHBG. (2) Jedną z właściwości Winstrol jest jego głęboka zdolność obniżania SHBG o wiele bardziej niż inne sterydy. Dawka 0,2 mg / kg znacząco obniżyła SHBG, co z kolei zwiększyłoby ilość wolnego testosteronu krążącego w organizmie. Podobnie jak w przypadku 99% sterydów, ważne jest, aby pamiętać, że nastąpi zahamowanie naturalnego poziomu hormonów (choć może nie tak, jak w przypadku wielu innych sterydów). (10) Tak jak w przypadku praktycznie dowolnego związku, suplementacja testosteronem (tzn. przeprowadzanie testu w cyklu zawierającym Winstrol) jest uzasadnione, aby uniknąć możliwej dysfunkcji seksualnej.

Aplikacje:

Doustne stosowanie stanozololu może również mieć głęboki wpływ na poziomy SHBG (globuliny wiążącej hormony płciowe). Jest to cecha charakterystyczna wszystkich sterydów anaboliczno / androgennych, jednak jej moc i forma podawania sprawiają, że Winstrol jest szczególnie godny uwagi pod tym względem. Ponieważ białka wiążące osocze, takie jak SHBG, działają tymczasowo na ograniczanie aktywności hormonów steroidowych, efekt ten zapewnia większy procent wolnego (niezwiązanego) hormonu steroidowego w organizmie. Może to oznaczać skuteczny mechanizm, w którym stanozolol może zwiększać siłę działania równocześnie stosowanego steroidu. Aby osiągnąć ten cel, można również dodać Proviron, który ma niezwykle wysokie powinowactwo do SHBG. Powinowactwo to może spowodować, że Proviron zastąpi inne słabsze substraty dla SHBG (takie jak testosteron), inny mechanizm, w którym poziom hormonu wolnego może zostać zwiększony. Dodanie Winstrolu i Proviron do następnego cyklu testosteronu może więc okazać się bardzo przydatne, znacznie zwiększając wolny stan tego silnego androgenów budujących mięśnie.

COA

Efekty Winstrol:

Chociaż Winstrol jest stosowany w celu powstrzymania marnowania tkanki tłuszczowej, nie jest to, co nazwalibyśmy sterydem. Rzadko można znaleźć ten steryd w poza sezonem masy zyskuje stos. Można go jednak wykorzystać do zwiększenia aktywności innych stosowanych steroidów ze względu na znaczną redukcję SHBG, ale generalnie nie jest to zalecane. Kiedy zagłębiamy się w skutki uboczne Winstrolu, stwierdzimy, że jest on bardzo toksyczny dla wątroby i stosowanie powinno być ograniczone do tego, kiedy jest najcenniejsze. Dla sportowca płci męskiej nie będzie to podczas fazy łączenia.

Więcej gorącej sprzedaży produktu:

Nazwa produktu Magazyn lub nie Producent Stopień
Metylotestosteron Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Methandienone (dianabol) Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Octan methenolonu Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Methenolone Enanthate Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Metribolone (Methyl Trienolone) Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Methandrostenolone-dbol Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Nandrolon (19-nortestosteron) Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Dekanian nandrolonu Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Pandropropionian nandrolonu Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Oxandrolone Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Oxymetholone Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Oksytocyna Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Sildenafil Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Stanozolol Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Cytrynian sildenafilu Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Tadalafil (Cialis) Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
tamoksyfen Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Testosteron Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Testosteron Acetate15 Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki
Testosteron Cypionate Za mało zapasów Rongxin Stopień ludzki

Wskazówki dotyczące fitness ~~

Trening kulturystyczny
Nie rób tego samego działania szkoleniowego

Nie trenuj sam

Posiadanie partnera treningowego nie powinno być opcją dla każdego kulturysty. Jeśli możesz mieć partnera treningowego, ale nie często ćwiczysz z nim, zdecydowanie zalecamy, abyś nadal znajdował partnera treningowego do trenowania z tobą. Może nie potrzebujesz kogoś innego, żeby krzyczał ci do ucha, żeby cię zmotywować. Ale zawsze są pewne ruchy treningowe. Nie można bezpiecznie używać zbyt dużej wagi bez nadzoru partnera treningowego, takiego jak wyciskanie sztangi, podnoszenie ciężarów na ławce, podnoszenie ciężarów i tak dalej.

Nawet jeśli masz głęboką ochronę kratownicową, gdy jesteś głęboki, partner treningowy może dać ci więcej pewności, aby wcisnąć więcej kilogramów i wykonać więcej powtórzeń. Najlepsi partnerzy szkoleniowi to ci, którzy mogą konkurować z tobą na poziomie szkolenia i są przyjaźni. Dwie osoby nie chcą się wyprzedzać, aby uzyskać najlepsze wyniki od siebie nawzajem.

Nie trenuj najsilniejszych części ciała

Bardziej skłonni do inwestowania w rzeczy, które są łatwe do zauważenia i zdobycia, i nie chcą wkładać wysiłku w inne rzeczy, które wydają się nieistotne, jest to po prostu ludzka natura. Wiele osób wpada w pułapkę poświęcania dużo czasu i energii na trening tych części ciała, które mają dobre opinie, zamiast spędzać trochę czasu na bardziej upartych częściach ciała. W dłuższej perspektywie takie podejście spowoduje coraz większą różnicę w fizycznych brakach równowagi, prowadząc do pewnych obszarów, które zostały rozdzielone, a inne zostały boleśnie pozostawione.

Zakładając, że nie chcesz tego robić, potrzeba dużo wysiłku, aby utrzymać mocniejszy obszar i nie wkładaj w to zbyt wiele wysiłku, jednocześnie wykonując dodatkową pracę dla słabych części ciała. W ten sposób twoje mocne części ciała oczywiście nie będą stopniowo się cofać, ale musisz tylko dać swoim słabym częściom szansę na rozwój, możesz także być zaskoczony, że są zdolne do wzrostu.

Nie trenuj nóg i talii

Wiele osób, które chcą ćwiczyć kulturystykę, skarży się, że ich waga nie została złamana. Dlatego zauważyłem ich nogi i plecy, które są wyraźnie za rozwojem innych części ich ciała. Ponieważ te dwie części są w rzeczywistości dwiema największymi grupami mięśni w twoim ciele, oczywiste jest, że trening tych dwóch części może przynieść ci bardziej rozwinięte mięśnie, a także dodatkowy przyrost masy ciała.

Programy treningowe dla nóg i pleców są zawsze krótkie i pobieżne, co jest bardzo częstym zjawiskiem dla wielu osób. Dzień treningu dla nóg i pleców nie powinien być zrelaksowany. Musisz nadać plecom i nogom taki sam wysiłek, jak innym częściom, aby Twoja sylwetka była większa, cięższa i bardziej szokująca. Musisz zrozumieć, że silne ciało w naturalny sposób nie ma rozwiniętych nóg i pleców.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)