Dom ProduktySterydy wzrostu mięśni

Zdrowy Oxandrolone Anavar CAS 53-39-4 / kulturystyka suplementy Sterydy

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Zdrowy Oxandrolone Anavar CAS 53-39-4 / kulturystyka suplementy Sterydy

Chiny Zdrowy Oxandrolone Anavar CAS 53-39-4 / kulturystyka suplementy Sterydy dostawca
Zdrowy Oxandrolone Anavar CAS 53-39-4 / kulturystyka suplementy Sterydy dostawca Zdrowy Oxandrolone Anavar CAS 53-39-4 / kulturystyka suplementy Sterydy dostawca

Duży Obraz :  Zdrowy Oxandrolone Anavar CAS 53-39-4 / kulturystyka suplementy Sterydy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 53-39-4

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inne opakowanie dyskretne, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Oxandrolone Inne nazwy: Anavar
CAS: 53-39-4 Czystość: 99%
Użycie: Sterydy wzrostu mięśni Funkcja: Naturalny i zdrowy

Oxandrolone (anavar) CAS53-39-4, medyczne suplementy kulturystyczne proszków do sterydów

Podstawowa informacja:

Anavar
Nr CAS: 53-39-4
Czystość: 99%
MF: C19H30O3
MW: 306,44
Nr Einecs: 200-172-9
MOQ (minimalna ilość zamówienia): 10 gram
Standard: Enterprise Standard
Wygląd: biały krystaloid w proszku.
Zastosowanie: Może być stosowany jako materiał farmaceutyczny, Anavar (Oxanabol) jest dobry do zasilania i do celów cięcia, z wyjątkiem masy lub dużo wzrostu ciężkości. Chemoterapia.


Opis produktu:

Anavar (Oxanabol), w przeciwieństwie do większości doustnych związków, jest klasyfikowany jako steryd anaboliczny klasy I, najbardziej efektywnie zestawiony ze związkami klasy II, takimi jak Dianabol lub Anadrol. W dużym stopniu przyczynia się do stosowania wysokich dawek sterydów anabolicznych klasy I, takich jak lub do dużych dawek, co jest klasyfikowane jako mające mieszaną aktywność. Może to być pomocna, choć kosztowna, umiarkowana dawka testosteronu.


Aplikacje:

Anavar często był nazywany słabym steroidem. Jednym z powodów jest to, że stosowanie sterydów klasy I nigdy nie jest maksymalnie skuteczne. Inną przyczyną jest to, że kulturystów i autorów w dziedzinie czasami niefortunne i nieuzasadnione porównania przy ocenie sterydów anabolicznych.

Anavar dał optymistyczne konsekwencje w opiece nad anemią i dziedzicznym obrzękiem naczynioruchowym. Udowodnione badania dostarczyły jednak linków łączących rozszerzone zastosowanie leku i problemy toksyczności wątroby, podobne do tych, które znaleziono przy dodatkowych 17α-alkilowanych steroidach. Jednak w niewielkich dawkach u wielu pacjentów występowały zaburzenia żołądkowo-jelitowe, takie jak wzdęcia, nudności i biegunka.

Specyficzność Oxanabol skierowana na receptor androgenowy predestynowała, że ​​w przeciwieństwie do wielu innych sterydów, nie zaobserwowano zahamowania rozwoju u nastolatków, a także w zwykłych pomiarach nieczęsto obserwowanych wyraźnych reakcji maskulinizacyjnych poza stymulacją wzrostu siły. Oxanaboldoe nie aromatyzuje w żadnej mierze i nie jest bez problemów przyjmowane do DHT lub estrogenu. Jako taka, typowa dawka 20-30 mg zapewniała wybitny poziom androgenu przez maksymalnie osiem godzin.

COA

Przepisy

Wskazówki dotyczące fitness ~~

Zalecane ćwiczenia z trójkątnym mięśniem pleców: odciąganie liny jednoramiennej!
Wiele poprzednich artykułów wprowadziło znaczenie tylnej części mięśnia naramiennego. Ta niewielka grupa mięśni z tyłu ciała sprawi, że twoje ciało będzie bardziej solidne, dzięki czemu masz piękne ramię od przodu lub od tyłu!
Jednak wielu entuzjastów fitnessu zwraca uwagę na boczne ruchy uprowadzenia, gdy wzmacniają swą naroślą, np. Pochylenie się nad ptakami, pochylenie się nad wiosłem na łokciach, szeroki wioślarstwo i tak dalej!
Jest to w rzeczywistości jednostronne, oprócz bocznego odsunięcia ramienia grzbiet mięśnia naramiennego ma ważną funkcję rozciągania stawu barkowego!
Kiedy duże ramię znajduje się blisko ciała, podciągnięcia są podniesione, a akcja wiosłowania zostaje zdjęta! Jednak ponieważ jest to ruch wieloczęściowy, wielu ludzi jest trudniej znaleźć uczucie siły pleców! Są pokryte przez duże mięśnie grzbietu!
Dzisiaj przedstawię wam świetny mały trik, który pomoże wam lepiej ćwiczyć mięśnie naramienne!
Odciągnięcie liny jednoramiennej
Jak zrobić?

1. Utrzymuj wysokość kabla na minimalnym poziomie, stopy powinny być skierowane w stronę kabla na tej samej szerokości co ramiona, kolana lekko zgięte, pochylać się i utrzymywać plecy w pozycji płaskiej, ręce opadają naturalnie, a okrągła kula w jednej ręce .
2. Pociągnij całe ramię do tyłu (mniej więcej tyle samo co tułów) i pociągnij do tyłu mięśnia naramiennego.
Środki ostrożności:
1. To działanie jest trochę podobne do rozciągania triceps, ale to działanie jest silniejsze, aby dostosować ruch tylko ramienia, więc docelowa grupa mięśni powinna być na ramieniu zamiast triceps.
2. Ponadto kabel jest sterowany za pomocą liny. Po złagodzeniu szybko odbije. Dlatego podczas treningu zaleca się wybrać lekkość i zwolnić.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)