Dom ProduktyHormony steroidowe

98,5% czystości Yohimbine Weight Loss / Yohimbin HCL CAS 65-19-0 Certyfikat GMP

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

98,5% czystości Yohimbine Weight Loss / Yohimbin HCL CAS 65-19-0 Certyfikat GMP

Chiny 98,5% czystości Yohimbine Weight Loss / Yohimbin HCL CAS 65-19-0 Certyfikat GMP dostawca
98,5% czystości Yohimbine Weight Loss / Yohimbin HCL CAS 65-19-0 Certyfikat GMP dostawca 98,5% czystości Yohimbine Weight Loss / Yohimbin HCL CAS 65-19-0 Certyfikat GMP dostawca

Duży Obraz :  98,5% czystości Yohimbine Weight Loss / Yohimbin HCL CAS 65-19-0 Certyfikat GMP

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 65-19-0

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inne opakowanie dyskretne, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju.
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności.
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Johimbina HCL Inne nazwy: Johimbina HCL
Czystość: 98,5% Kolor: Biały lub biały krystaliczny proszek
Funkcja: Naturalny, zdrowy Użycie: Hormon steroidów płciowych

Polepszacze męskie Yohimbine Hydrochlorid / HCl Sex Steroid Hormone CAS 65-19-0

Związek johimbiny , który ma wzór chemiczny 16-karboksylanu plonu 17alfa-hydroksy, ma gęstość 1,31 g / cm3. Lek kliniczny to łagodny inhibitor oksydazy monoaminowej z afrodyzjakiem i efektami pobudzającymi.

Podstawowe informacje


Chińska nazwa: Yohimbe
Chiński alias: wydajność 17alfa-hydroksy - ester metylowy kwasu 16-karboksylowego; więdnięcie; komfort; johimbina; chlorowodorek yohimbiny;
Angielska nazwa: Johimbina
Angielski alias: Yohimbine free base; Aphrosol; Corynine; Yohimex; metylo (1S, 15R, 18S, 19R, 20S) -18-hydroksy-1, 3,11,12,1, 4, 1, 1, 1, 18, 19, 20,21-dode-hydroksyamino-19-karboksylanu;
Nr CAS: 146-48-5
Wzór cząsteczkowy: C21H26N2O3
Struktura:

Masa cząsteczkowa: 354.44300
Dokładna jakość: 354,194
PSA: 65,56000
LogP: 2,58500 [1]
Właściwości fizykochemiczne
Gęstość: 1,31 g / cm3
Temperatura topnienia: 231-233 ° C (dosł.); 241 ° C
Temperatura wrzenia: 543oC przy 760 mmHg
Temperatura zapłonu: 282,2oC
Współczynnik załamania światła: 1,66
Prężność par: 1,27E-12mmHg w 25 ° C [1]

Korzyści


Anglia Niemcy (import z Wielkiej Brytanii) Yohim Bingqiang Kidney Cechy produktu:
Yohimbe --- Johimbina to wiecznie zielona roślina w Afryce. Zostało uznane 70 lat temu, że ten ekstrakt roślinny (Yuhengbin) ma wyjątkowy wpływ na zdrowie. Yohimbe wywiera silny wpływ na organizm ludzki na czyste naturalne produkty. Sportowcy biorący yohimbin z intensywnym treningiem mogą osiągnąć niezwykle wysoką siłę fizyczną.


Johimbina jest częściej stosowana w celu poprawy funkcji seksualnych. Może rozszerzać naczynia krwionośne narządów płciowych, zwiększać przepływ krwi narządów płciowych i znacznie poprawiać objawy impotencji, przedwczesnego wytrysku, rozlewu i niemożności. Dla mężczyzn bez tych objawów johimbina może wzmocnić erekcję i skutecznie przedłużyć stosunek seksualny i wzmocnić orgazm przyjemności. Według ostatnich badań klinicznych opublikowanych w Journal of Urology, johimbina jest skuteczna w leczeniu ponad 80% długotrwałej dysfunkcji seksualnej i impotencji.


Żeń-szeń --- Badania wykazują, że spożywanie jednego grama żeń-szenia syberyjskiego dziennie pomoże złagodzić zmęczenie i napięcie, szczególnie dla tych, którzy pracują pod presją. W tym samym czasie żeń-szeń może również zwiększyć witalność ludzi i zwiększyć pożądanie seksualne.


Rogaty aksamitny peptyd - poroże może być afrodyzjakiem, ale nie suchym, ze środkiem odżywczym, może odżywiać Yin, ale nie tłustym, więc nadaje się do przyjmowania. W przypadku chorób zwyrodnieniowych układu szkieletowego i innych funkcji trzewnych stopniowo osłabia się i istnieje wiele stanów patologicznych, takich jak nokturia i impotencja, nerki to nie gaz i astma, nerki nie są dobre, chrapanie ucha, a nawet głuchota są odpowiednie! Starożytni wymieniali go jako lek na najwyższą cenę i taką samą nazwę jak żeń-szeń.
Cistanche deserticola --- Cistanche deserticola zawiera różne irydoidy, w tym cystaminę, cytachlorę i kistanozydy A, B, C, D, E, F, G i D-mannozę, β-sitosterol, kwas bursztynowy, β-sitosterologlukozyd, i śladowe ilości alkaloidów i krystalicznych neutralnych substancji.


Duża liczba badań wykazała, że ​​produkt ten ma oczywiste funkcje poprawiające funkcje seksualne, reguluje neuroendokrynę, poprawia funkcje odpornościowe, przeciwutlenianie, przeciwdziała starzeniu, wspiera metabolizm substancji, zwiększa siłę fizyczną i przeciwdziała zmęczeniu, chroni wątrobę, chroni przed niedokrwieniem mięśnia sercowego i jest odporna na miażdżycę. Utwardzanie, przeciwnowotworowe, przeciwpromienne, poprawiające uczenie się i pamięć, demencja przeciw otępieniu i wiele innych aspektów.


Korzenie, łodygi, liście, kwiaty i nasiona malwy są materiałami leczniczymi, oczyszczającymi ciepło i detoksykację, leczącymi zaparcia, rozwiązującymi truciznę puffera, diurezę i leczenie czerwonki. Zewnętrzne leczenie ran, oparzeń i innych objawów. Jego kwiaty są barwnikami żywności. Leczniczy korzeń hollyhow jest również dobrym suplementem nerkowym. [1]


Jak wziąć


Anglia Niemcy (importowane z Wielkiej Brytanii) Yohim Bingqiang Shenbao przyjmują metodę:
Raz na 2-3 dni, jedna kapsułka na raz.
Dla ludzi
Anglia Niemcy (import z Wielkiej Brytanii) Yohim Bingqiang Nerka dla tłumu:
1. stres w pracy, więcej rozrywki, przedwczesne starzenie się;
2. Długotrwałe zmęczenie fizyczne, słaba talia i kolana, częste nokturie i zmęczenie nerek dłońmi i stopami;
3. Jakość życia żony jest niezadowalająca;
4. Chcesz zachować młodość młodzieńca. [1]

Funkcjonować


Produkt ten może selektywnie blokować presynaptyczny receptor α2 i sprzyjać uwalnianiu noradrenaliny. Uwalnia więcej norepinefryny z jamistych zakończeń nerwowych, redukując refluks żyły prącia, co sprzyja zatłoczeniu i erekcji. W małych zastosowaniach krocze może być spuchnięte, stymulując rdzeniowy ośrodek erekcji i powodując zaburzenia seksualne. Może być stosowany do impotencji funkcjonalnej.

HPLC

Wskazówki dotyczące fitness ~~

Pozycja stojąca: Postawa stojąca na hantle
Kształt nogi będzie związany z ogólną estetyką osoby, a lato noszące szorty i łydki to całkowicie odsłonięte części. Nie trzeba dodawać wagi treningu cieląt.
Calf Raise jest główną kulturystyczną grupą mięśni łydek, upiększającą krzywą łydki. Standing Calf Raise to najczęściej używana i najbardziej klasyczna akcja. Zazwyczaj robi się to przy użyciu ciężaru z tyłu maszyny Smitha.

Miejsce docelowe ćwiczenia: triceps łydki (mięsień brzuchaty łydki, mięsień płaszczkowaty)

Najważniejsze działania:1. Na maszynie Smitha dłonie obu dłoni są zwrócone do przednich ramion, sztangi są umieszczone za ramionami, brzuchem, talią, klatką piersiową, ciałem jest wyprostowane, a kolana są proste.

2. Następnie wykonaj wdech, unieś piętę maksymalnie wysoko i zatrzymaj się na 3 do 4 sekund. Następnie wydech, powoli przywróć, powtórz ćwiczenie.

Środki ostrożności:
1. Uważaj, aby nie zgiąć kolan i nie zgiąć ciała, gdy skończysz. Nie celowo przesuwaj środka ciężkości. W przeciwnym razie efekt jest bardzo słaby. Możesz umieścić dzwon pod stopą, aby zapobiec przesunięciu środka ciężkości do przodu.

2. Różne działania podnoszenia są różne ze względu na różne metody stacji. Metoda dedukcji palca u nogi koncentruje się na wewnętrznej stronie mięśnia brzuchatego łydki, a można praktykować wewnętrzne i zewnętrzne strony ogólnej praktyki.

3. Czynność podnoszenia odbywa się głównie poprzez skurcz mięśnia brzuchatego łydki. Podnosząc piętę, poczuj, że mięśnie łydek są w pełni skurczone, a następnie po chwili zatrzymaj się do minimum, aby mięśnie łydek były w pełni wyciągnięte.

4. Uczucie treningu łydek jest bardzo oczywiste, nie należy mylić poczucia wzrostu kwasu na początku. W centrum ćwiczenia łydki należy umieścić liczbę powtórzeń. Konieczne jest utrzymywanie się, dopóki nie będzie mogło wstać. Ruch musi być standardowy, a stymulacja łydki będzie bardziej oczywista.

5. Inne podobne postawy:
(1) Bez podnoszenia ładunku: swobodnie się zrelaksować przed rozgrzewką(2) Hantle do podnoszenia rąk:


(3) Obciążenie w pasie:


(4) Wzmianka o ramie ćwiczeń:

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)