Dom ProduktySurowe proszki steroidowe

Anaboliczny testosteron Enanthate Steroid / Test Enan CAS 315-37-7 Proszek wzrostu mięśni

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Anaboliczny testosteron Enanthate Steroid / Test Enan CAS 315-37-7 Proszek wzrostu mięśni

Chiny Anaboliczny testosteron Enanthate Steroid / Test Enan CAS 315-37-7 Proszek wzrostu mięśni dostawca
Anaboliczny testosteron Enanthate Steroid / Test Enan CAS 315-37-7 Proszek wzrostu mięśni dostawca Anaboliczny testosteron Enanthate Steroid / Test Enan CAS 315-37-7 Proszek wzrostu mięśni dostawca

Duży Obraz :  Anaboliczny testosteron Enanthate Steroid / Test Enan CAS 315-37-7 Proszek wzrostu mięśni

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 315-37-7

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Niezawodnie się pakują i zapewniają 100% bezpieczeństwo dla służb celnych.
Czas dostawy: w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, przelew bankowy i bitcoin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Testosteron Enanthate Inne nazwy: Przetestuj Enan
Czystość: 99% CAS: 315-37-7
Użycie: Surowe proszki steroidowe Funkcja: Naturalny i zdrowy

Anaboliczny testosteron Enanthate Steroid / Test Enan CAS 315-37-7 Proszek wzrostu mięśni

Główne informacje o produkcie:

Nazwa produktu: Testosteron Enanthate


Inne nazwy: Test enan, Test enanthate, Testosteron ento, Testosteron Depo, Testosteron Enantat, Primoteston, Primoteston Depot
CAS: 315-37-7
Test: 97,0 ~ 103,0%
EINECS: 206-253-5
MF: C26H40O3MW: 400,6
Temperatura topnienia: 34-39 ℃
Płatność: T / T, Western Union i Money Gram.
Dostawa: w ciągu 24 godzin po płatności, czas dostawy około 5-7 dni roboczych od drzwi do drzwi.
Express: EMS, DHL, FedEx, wysyłka morska, E-express itp. (Door-to-door)

Ocena: Ocena farmaceutyczna

Opakowanie: w torbie foliowej lub bębnie.

Wygląd: biały lub prawie biały krystaliczny proszek

MOQ (minimalna ilość zamówienia): 10 gramów.

Wytwarzanie: RongXin

Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, anabolina. Jako męski hormon i hormony anaboliczne.

Testosteron Enanthate jest jednym z najstarszych i prawdopodobnie najczęściej stosowanym sterydem anabolicznym wszechczasów. Testosteron Enanthate jest postacią o przedłużonym uwalnianiu hormonu testosteronowego i byłby pierwszą dużą / długą formą testosteronu estrowego. Sam syntetyczny testosteron zostanie opracowany w latach trzydziestych. Pierwsze wyprodukowane partie testosteronu nie miałyby żadnego estru (zawiesina testosteronu) i nie trzeba dodawać, że byłoby szybko działające i wymagałoby bardzo częstych iniekcji. W 1937 r. Pierwszy testosteron kontrolowany przez ester trafił na rynek dzięki Scheringowi i ich nowym testosteronowemu produktowi propionowemu. To pozwoliłoby na większą kontrolę nad hormonem testosteronu poprzez regulację jego uwalniania w czasie. Jednak na początku lat pięćdziesiątych XX w. Do hormonu przyłączony byłby większy ester w Enanthate, co jeszcze bardziej spowolniłoby działanie hormonu. Testosteron Enanthate stałby się dominującą formą testosteronu w medycynie, a Testosteron Cypionate dołączyłby kilka lat później. Różnica w Testosteronie Enanthate i Testosteronie Cypionate jest w dużej mierze nieistotna.

Zastrzyk receptury Enanject:

Opis:

Enanthate testosteronu jest sterydem do wstrzykiwań na bazie oleju, przeznaczonym do powolnego uwalniania testosteronu z miejsca wstrzyknięcia (depot).

Po podaniu, stężenie tego hormonu w surowicy będzie rosło przez kilka dni i pozostanie znacząco podwyższone przez około dwa tygodnie. Może upłynąć trzy tygodnie, zanim działanie tego leku całkowicie się zmniejszy.

Enanthate testosteronu może promować męski narząd i wtórnego rozwoju, przeciw effet estrogenu. A także asymilacja białka, może spowodować wzrost mięśni, przyrost masy ciała, itp. Jego funkcja jest szybka i utrzymywana przez długi czas, wstrzyknięcie 250 mg może utrzymać skuteczność przez 2 ~ 4 tygodnie.

Do celów medycznych jest to najczęściej przepisywany testosteron, stosowany regularnie w leczeniu hipogonadyzmu i innych zaburzeń związanych z niedoborem androgenów. Ponieważ pacjenci zazwyczaj nie przyjmują takich zastrzyków, bardzo pożądany jest steroid o długim działaniu. Terapia jest wyraźnie wygodniejsza w porównaniu z propionianem estrowym, który wymaga znacznie częstszego harmonogramu dawkowania.

COA:

Wskazówki dotyczące fitness ~~

Przedni podnośnik prosty: hantle / sztangi z płaskim przednim ramieniem

Front Raise jest podstawowym ruchem do ćwiczenia przodu mięśnia naramiennego. Ogólnie rzecz biorąc, łatwo jest wymusić i utrzymać równowagę w pozycji stojącej. Oczywiście istnieje również przedni płaski podnośnik fotela z regulowanym oparciem. Sprzęt może korzystać ze sztangi lub hantli.
Przed podniesieniem sztangi, a dłonie są płaskie, ponieważ trudność działania jest nieznacznie większa, zwykle nadaje się tylko do podnoszenia małej i średniej wagi, i jest używana do opisania linii mięśni palca naramiennego.


Miejsce docelowe ćwiczenia: palec naramienny (ale także obejmuje bicepsy, górny odcinek piersiowy)


Najważniejsze działania:

1. Stój naturalnie lub stojąc pionowo pod kątem 45 stopni, trzymając obie ręce trzymając sztangę lub hantle wiszące przed nogami, ramiona mają tę samą szerokość co ramiona.

2. Podnosić sztangę (lub hantlę) w górę i na zewnątrz (łokcie lekko ugięte), aż znajdzie się powyżej linii wzroku. Następnie powoli odkładaj przywracanie; powtarzać.Środki ostrożności:

1. Trzymaj ciało wyprostowane podczas podnoszenia i upadku, trzymaj ramiona prosto i koncentruj się na przedniej części mięśnia naramiennego.

2. Proces ruchów kontroluje talię, aby uniknąć kontuzji, i może polegać na pochyłym stołku, aby ukończyć akcję.


3. Wysokość podnoszenia: jeżeli ramię o dużej masie jest równoległe, aby nie doznać obrażeń; kontrolowany lekki ciężar można podnieść z przodu głowy. W tym momencie akcja nie ogranicza się do frontowego mieszkania, a także jest podnoszenie. Dodatkowy proces.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)