Dom ProduktySurowe proszki steroidowe

CAS965-93-5 Surowe proszki steroidowe Metribolon / Metylotrienolon do budowy mięśni

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

CAS965-93-5 Surowe proszki steroidowe Metribolon / Metylotrienolon do budowy mięśni

Chiny CAS965-93-5 Surowe proszki steroidowe Metribolon / Metylotrienolon do budowy mięśni dostawca
CAS965-93-5 Surowe proszki steroidowe Metribolon / Metylotrienolon do budowy mięśni dostawca CAS965-93-5 Surowe proszki steroidowe Metribolon / Metylotrienolon do budowy mięśni dostawca

Duży Obraz :  CAS965-93-5 Surowe proszki steroidowe Metribolon / Metylotrienolon do budowy mięśni

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 965-93-5

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretnie pakuj i zapewniaj 100% bezpieczeństwa na zamówienie
Czas dostawy: w ciągu 2 dni roboczych po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, przelew bankowy i bitcoin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Metribolon Inne nazwy: Metylotrienolon
Czystość: 99% CAS: 965-93-5
Użycie: 965-93-5 Funkcja: Naturalny i zdrowy

CAS965-93-5 Surowe proszki steroidowe Metribolon / Metylotrienolon do budowy mięśni

Nazwa produktu: Metribolone
Nr CAS: 965-93-5
Wzór cząsteczkowy: C19H24O2
Masa cząsteczkowa: 284,40
Wygląd: krystaliczny proszek o barwie od białej do jasnożółtej
Test: 99%
Klasa: Pharamaceutical grade
MOQ: 10g
Opakowanie: torba z folii aluminiowej lub na żądanie
Metody płatności: Western Union, Money Gram, Przelew bankowy.
Metody transportu: DHL, EMS, FEDEX, EUB, HKEMS, HKETK, HK-E-POST, wysyłka morska, TNT
Dostawa: w ciągu 3 dni po otrzymaniu płatności
Czas przyjazdu: od 5 do 7 dni
Pochodzenie: Chiny

Opis:

Metylotrienolon jest związkiem steroidowym, który jest w większości niedostępny na czarnym rynku lub w inny sposób. Powodem jego niejasności jest to, że jest tak bardzo toksyczny dla wątroby, że nawet dawki zaledwie 2 mg na tydzień spowodowały żółtaczkę wątroby. Oprócz toksycznego działania na wątrobę, powoduje również dysfunkcję seksualną i może powodować inne związki, z którymi się wiąże, aby wyolbrzymić działanie estrogenu w organizmie. Chociaż związek ten jest oczywiście niebezpieczny i nie jest zalecany do użytku przez każdego, kto ceni sobie jego zdrowie, warto zauważyć, że jego właściwości budujące mięśnie i spalanie tłuszczu są porównywalne z najlepiej ocenionymi sterydami dostępnymi obecnie.

Aplikacje:

Metribolone jest hormonem steroidowym, który może zwiększać wytrzymałość mięśni i siłę wybuchową. Może również leczyć zaawansowanego i nawracającego raka piersi i raka jajnika oraz innych chorób.
Metribolone jest najpotężniejszym sterydem anabolicznym, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Jest także jednym z najbardziej hepatotoksycznych androgenów jakie kiedykolwiek wyprodukowano. nawet jeśli jest bardzo toksyczny dla wątroby i nerek.

Metribolon (methyltrienolone alias R1881) jest silnym, nie aromatyzowalnym androgenem, który jest strukturalnie podobny do trenbolonu i był określany jako "doustny tren". Metylotrienolon silnie wiąże się z receptorem androgenowym (AR) i jest silniejszym agonistą (aktywatorem) receptora androgenowego niż DHT. 17a-metylotrienolon jest wymieniony 30 000 razy bardziej anabolicznie niż metylotestosteron według Juliusa Vidy w "Androgenach i anabolicznych agentach: chemii i farmakologii". Skuteczne dawki zaczynają się już od 25mcg.
Badania wykazały, że przyjmowanie doustnego sterydu anabolicznego z jedzeniem może zmniejszać jego biodostępność.630 Jest to spowodowane rozpuszczalnością tłuszczu hormonów steroidowych, które mogą umożliwić niektórym lekom rozpuszczenie się w niestrawionym tłuszczu spożywczym, zmniejszając jego wchłanianie z żołądka i jelit. traktat. Aby uzyskać maksymalne wykorzystanie, metylotrienolon należy zażywać na pusty żołądek.
Specyfikacja:
Wskazówki dotyczące fitness ~~

Dziś zastosujemy tę technologię do ramion!

Nacisk na ramię HBT

Trening HBT ma znaczny wpływ na ramiona.

Przytrzymaj obciążoną doniczkę lub pasek za pomocą elastycznego paska i zawieś go na obu końcach sztangi! Stwarza to wiele oscylacji i zakłóceń na hantli, tworząc bardzo niestabilne środowisko.

Oscylujące właściwości elastycznej taśmy zapewniają unikalny bodziec stabilności i podstawowe wymagania, które pomagają "stymulować" ośrodkowy układ nerwowy, wzmacniać rekrutację jednostki ruchowej, poprawiać koordynację domięśniową i koordynację międzymięśniową oraz rozbudzać mechanizm proprioceptywny.

Niestabilne i nieprzewidywalne fluktuacje na brzanej zmuszają operatora do zaciśnięcia każdego mięśnia w ciele, aby zachować stabilność. Nie tylko ma niesamowity wpływ na aktywację mięśni, ale także zmusza operatora do działania z najbardziej korzystną pozycją stawu z niemal nieprzytomną osobą.


Rzeczy do zapamiętania:

Praktyka jest taka sama jak w przypadku tradycyjnego pchnięcia na barbell! Użyj pozycji stojącej, aby utrzymać napięcie brzucha, dokręcić pośladki i prawidłowo ułożyć tułów (neutralna miednica kręgosłupa)

Powolne i płynne sterowanie przesuwa siłę, pozwalając, aby pasek poruszał się cicho, a naciśnięcie przycisku zajmuje 2 ~ 3 sekundy; kropla to także przybliżony czas.

Nie chcesz być Herkulesem, kiedy to robisz, nie potrzebujesz dużego ciężaru, aby sprostać wyzwaniom.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)