Dom ProduktySteroid anaboliczny Nandrolon

Nandrolon Phenylpropionate / NPP Cas 62-90-8 Surowe proszki steroidowe do redukcji tłuszczu

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Nandrolon Phenylpropionate / NPP Cas 62-90-8 Surowe proszki steroidowe do redukcji tłuszczu

Chiny Nandrolon Phenylpropionate / NPP Cas 62-90-8 Surowe proszki steroidowe do redukcji tłuszczu dostawca
Nandrolon Phenylpropionate / NPP Cas 62-90-8 Surowe proszki steroidowe do redukcji tłuszczu dostawca Nandrolon Phenylpropionate / NPP Cas 62-90-8 Surowe proszki steroidowe do redukcji tłuszczu dostawca

Duży Obraz :  Nandrolon Phenylpropionate / NPP Cas 62-90-8 Surowe proszki steroidowe do redukcji tłuszczu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 62-90-8

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inne opakowanie dyskretne, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Pandropropionian nandrolonu Inne nazwy: NPP
Jakość: 99,5% Kolor: Biały lub biały krystaliczny proszek
Użycie: mięśni, aby zmniejszyć tłuszcz MOQ: 10g

bodybuiding products Nandrolon Phenpropionate / NPP cas62-90-8 surowe proszki z fabryki

Fenylopropionian nandrolonu


Fenylopropionian nandrolonu jest białkowym hormonem anabolicznym o silnym efekcie syntezy białka, 12-krotnie większym od propionianu testosteronu. Aktywność androgenna jest niewielka, co stanowi 1/2 propionianu testosteronu. Może promować syntezę białek, hamować ksenobiotyki białkowe, sprzyjać odkładaniu wapnia i fosforu oraz wzrostowi tkanki kostnej. Po wstrzyknięciu domięśniowym w dawce 100 mg stężenie w osoczu osiąga maksimum w ciągu 1 do 2 godzin, a efekt można utrzymać przez 1 do 2 tygodni.

Aplikacje :


Chroniczna choroba wyniszczająca, ciężkie oparzenia, przed i po operacji, złamania nie są łatwe do wyleczenia i osteoporoza, przedwcześnie urodzone niemowlęta, dzieci z zahamowaniem wzrostu. Nadal można go stosować w przypadku nieoperacyjnego raka piersi, krwawienia z czynnościowego macicy, mięśniaków macicy i tak dalej.

Edycja interakcji leków


W połączeniu z dikumaranami lub pochodnymi indandionu zwiększa się aktywność przeciwzakrzepową i należy je zmniejszać, gdy są stosowane razem; w połączeniu z doustnymi środkami hipoglikemizującymi lub insuliną, działanie hipoglikemiczne jest nasilone, a jeśli to konieczne, dostosowuje się środki hipoglikemizujące. I dawka insuliny; w połączeniu z hormonem korowo-korowym (zwłaszcza mineralokortykoidem) można zwiększyć częstość występowania obrzęków i trądziku; w połączeniu z lekami hepatotoksycznymi, może zwiększać uszkodzenie wątroby.

Przepisy na gotowanie :

Cypionian nandrolonu - 200 mg / ml - 20 ml

Proszek NPP - 4 gramy

200% EO - 12,6 ml

2% BA - 0,4 ml

20% BB - 4ml


Pakowanie i dostawa:

  1. Wystarczające zapasy. Do natychmiastowej dostawy w dniu otrzymania płatności.
  2. Wyrafinowany i profesjonalny agent logistyczny. Ponosimy odpowiedzialność za zapewnienie naszym klientom szybkiej dostawy i bezpiecznej wysyłki.
  3. Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący. Szybka i dyskretna przesyłka może być zorganizowana, aby zagwarantować przepustkę celną.
  4. Pakowanie zdjęć i kodu śledzenia jest dostarczane w ciągu 12 godzin od otrzymania płatności. Zaktualizowane informacje o śledzeniu będą dostarczane co drugi dzień.

Wskazówki dotyczące fitness ~~

Chodzenie boczne Mini Bands jest częstym działaniem rozgrzewającym
Dotyczy to głównie porwania i zewnętrznej rotacji biodra, co może pomóc obudzić boczne pośladki (takie jak pośladek), a także jest jednym z ćwiczeń dla stabilnych mięśni stawu biodrowego. Jest to również pomocne w poprawie kolana koślawego (nogi X)!
Ponieważ opór elastycznej taśmy ciągnie twoje kolana do wewnątrz, aby utrzymać postawę, musisz aktywować mięśnie odwodzące biodra, aby oprzeć się temu oporze, zmuszając ciało do ruchu, gdy kolana są na zewnątrz.
W tym czasie będzie wykonywane twoje odwodzenie biodra / rotacja zewnętrzna i pomoże ci ustabilizować twoje kolana.
Podczas wykonywania czynności wiele osób może skupić się na stopie, która jest bocznie poza stopą, ignorując działanie stopy podpierającej.
Na przykład, ze względu na związek między mini elastyczną opaską, gdy twoja prawa stopa jest przesuwana w prawo, elastyczna opaska zostanie rozciągnięta, a siła przyciągania lewej stopy w prawo wzrośnie, jeśli twoja lewa stopa nie będzie celowo utrzymany. Kiedy napięcie jest przeciwstawne temu napięciu, lewa stopa zostanie pociągnięta w prawo (tj. Pociągnięta do wewnątrz), powodując przechylenie kolana, co nie jest wynikiem, którego się spodziewaliśmy.
Tak więc: Jeśli twoja prawa stopa porusza się w prawo, lewa stopa nie jest rozluźniona, lewa stopa będzie opierać się sile ciągnącej w środku, tak aby kolano nie było wciągnięte do wewnątrz, zachowując pierwotną pozycję.
Pod koniec akcji może się okazać, że boczne pośladki stopy podpierającej mogą nadal odczuwać więcej niż strona, która jest na zewnątrz.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)