Dom ProduktySurowy testosteron w proszku

Natural Raw Testosterone Powder Cas 57-85-2 Testosteron Propionate dla kobiet

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Natural Raw Testosterone Powder Cas 57-85-2 Testosteron Propionate dla kobiet

Chiny Natural Raw Testosterone Powder Cas 57-85-2 Testosteron Propionate dla kobiet dostawca
Natural Raw Testosterone Powder Cas 57-85-2 Testosteron Propionate dla kobiet dostawca Natural Raw Testosterone Powder Cas 57-85-2 Testosteron Propionate dla kobiet dostawca

Duży Obraz :  Natural Raw Testosterone Powder Cas 57-85-2 Testosteron Propionate dla kobiet

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 57-85-2

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: Wholesale prices,negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inne opakowanie dyskretne, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju.
Czas dostawy: w ciągu 3 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, przelew bankowy i bitcoin
Możliwość Supply: Dyskretnie zapakuj i zapewnij 100% bezpieczeństwo dla służb celnych
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Imię:: Testosteron Propionate Powder Inne nazwy: Testuj propionian
Czystość:: 99% CAS: 57-85-2
Funkcja: Naturalny, zdrowy Użycie: Farmaceutycznej

Seria testosteronu w proszku Propionate testosteronu (test propionianu) cas: 57-85-2 sterydy

Szybkie Szczegóły:

Nazwa: Testosteron Propionate / Test Prop
Alias: Testoviron, sterandryl, Agovirin; Testosteron
Nr CAS: 57-85-2
Nr Einecs: 200-351-1
MF: C22H32O3
MW: 344,49
Czystość: 98%
Funkcja: naturalne, zdrowe
Ocena: Ocena farmaceutyczna
Opakowanie: w torbie foliowej lub bębnie.
Wygląd: biały lub prawie biały krystaliczny proszek
MOQ (minimalna ilość zamówienia): 10 gramów.
Wytwarzanie: RongXin
Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, utrata tkanki tłuszczowej, wzrost mięśni

Zużycie zużycia
Wstrzyknięcie domięśniowe: zwykle 25 mg raz na dobę, 2 do 3 razy na tydzień. Niedobór androgenów: wstrzyknięcie domięśniowe 10 ~ 50 mg raz w tygodniu, 2 do 3 razy w tygodniu. Krwotok z macicy lub mięśniaki macicy: od 25 do 50 mg we wstrzyknięciu domięśniowym, 2 razy w tygodniu. Funkcjonalne krwawienie z macicy w połączeniu z progesteronem: 25 ~ 50 mg na domięśniową iniekcję, raz na drugi dzień, łącznie 3 do 4 razy. Niedokrwistość aplastyczna: Wstrzyknięcie domięśniowe 100 mg raz na dobę lub co drugi dzień przez ponad 6 miesięcy. Osteoporoza starcza: 25 mg na iniekcję domięśniową, 2 do 3 razy w tygodniu przez 3 do 6 miesięcy.

Przerzut raka piersi kobiet i raka piersi: 50-100mg na iniekcję domięśniową, co drugi dzień, leki przez 2 do 3 miesięcy. Duże dawki mogą powodować maskulinizację, obrzęki, uszkodzenie wątroby, żółtaczkę, zawroty głowy itp. Ci, którzy mają reakcje alergiczne powinni przestać przyjmować lek. Zaburzona czynność wątroby i nerek, pacjenci z rakiem prostaty i kobiety w ciąży. Jeśli iniekcję poddaje się krystalizacji, można ją rozpuścić przez ogrzewanie, a następnie wstrzyknąć. Kobiety w ciąży i karmiące piersią, pacjenci z rakiem prostaty są zabronieni; czynność wątroby powinna być regularnie sprawdzana podczas leczenia, jeśli występuje uszkodzenie wątroby, należy ją zmniejszyć lub zatrzymać; Dzieci w okresie przedpokwitaniowym powinny być zmniejszane po nałożeniu, a wiek kości mierzony co 6 miesięcy. Iniekcja: 10 mg (1 ml), 25 mg (1 ml), 50 mg (1 ml) na dawkę.

Używanie narkotyków
Wspomaga powstawanie, rozwój i dojrzewanie męskich narządów płciowych, zwalcza estrogen, hamuje wzrost błony śluzowej macicy i funkcję przysadki jajnika. Wspomaga anabolizm białek, pobudza funkcję krwiotwórczą szpiku kostnego i stymuluje produkcję krwinek. Klinicznie stosowany w przypadku hipogonadyzmu męskiego, bez jądra i wnętrostwa; choroby ginekologiczne, takie jak krwotok miesiączkowy, włókniaki macicy, endometrioza, starcza osteoporoza i niedokrwistość aplastyczna u dzieci.
Stosowanie i dawkowanie: 5 mg na tabletkę, 1-2 tabletki na osobę dorosłą doustnie dwa razy dziennie lub pod językiem, 2 razy dziennie. Męski niedobór androgenu: 6-20 tabletek dziennie, 4-12 tabletek dziennie. Krwotok z macicy lub mięśniaki macicy: podjęzykowo przyjmować 1-2 tabletki dwa razy dziennie przez 3-6 miesięcy. Niedokrwistość aplastyczna u dzieci: 1-2 mg na kilogram masy ciała na dobę, raz lub dwa razy.
Skutki uboczne i środki ostrożności: Pacjenci przyjmujący więcej niż 60 tabletek na miesiąc przez długi czas mogą powodować trądzik, owłosienie, gruby głos i zmienione pożądanie seksualne. Zaburzenia czynności wątroby i nerek są stosowane z zachowaniem ostrożności. Pacjenci z rakiem prostaty są zabronione, powieszono kobiety w ciąży i karmiące piersią.

COA


Wskazówki dotyczące fitness ~~

Wewnątrz mięśni piersiowych: mała sztuczka, która sprawi, że poczujesz się bardziej

Gruby mięsień klatki piersiowej powinien mieć klatkę piersiową, aby wyglądać lepiej! Wewnętrzna strona mięśnia piersiowego często jest słabością wielu ludzi!

Ponieważ wszyscy uwielbiają wyciskanie na sztangę, ponieważ odległość między dłońmi jest stała, gdy sztanga jest pchana, zasięg ramion jest ograniczony, a całego mięśnia klatki piersiowej nie można ściśnąć i skurczyć.

Aby skutecznie trenować wewnętrzną klatkę piersiową, istnieje prosta zasada, to znaczy "odległość między dłońmi powinna być wystarczająco bliska: amplituda mięśni w ramionach", dlatego niektórzy twierdzą, że hantle faktycznie stymulują klatkę piersiową mięśnie lepsze niż sztanga!

Byłoby lepiej użyć wąskiego uchwytu w wyciskaniu hantli! Podobnie jak poprzednie wprowadzenie i przytrzymaj wyciskanie na ławce hantli!

Jednak wiele osób nadal będzie w niekontrolowany sposób relaksować się podczas wykonywania ruchów. Nie ma wysiłku, aby zamknąć duże ramię i zaciśnij mięśnie klatki piersiowej!

Jest jeszcze mały trik, który można polecić wszystkim dzisiaj!

Możesz pomieścić sztangę między dwoma hantlami! Noś na ławce prasy! Na razie, nazwij to "Sandwich"!

Korzyści z tego:

Zawsze pamiętaj o zaciśnięciu dużego ramienia, pozwól ci całkowicie uścisnąć mięśnie klatki piersiowej, zwiększyć napięcie mięśni docelowych i doprowadzić do przeciążenia mięśni.

Proces działania

1. Siedząc z boku płaskiej wyciskaniu z parą hantli.

2. Połóż się na plecach, podnieś hantle nad klatką piersiową, wyprostuj ramiona, pozwól partnerowi dodać sztangę między dwoma hantlami, a następnie złap pasek!

3. Następnie powoli obniżaj hantle i staraj się mocno trzymać hantle.

4. Kiedy hantle dotykają klatki piersiowej, pchnij hantel z powrotem do góry. Kiedy dojdziesz do szczytu, spróbuj ściśnij mięśnie klatki piersiowej. Ponadto trzymaj hantle razem i zaciskaj wypustki. Konieczne jest spowolnienie całego procesu szkolenia.

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)