Dom ProduktySurowy testosteron w proszku

Pharma Grade Raw Testosterone Powder Cas 15262-86 Izocapronian testosteronu

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

Pharma Grade Raw Testosterone Powder Cas 15262-86 Izocapronian testosteronu

Chiny Pharma Grade Raw Testosterone Powder Cas 15262-86 Izocapronian testosteronu dostawca
Pharma Grade Raw Testosterone Powder Cas 15262-86 Izocapronian testosteronu dostawca Pharma Grade Raw Testosterone Powder Cas 15262-86 Izocapronian testosteronu dostawca

Duży Obraz :  Pharma Grade Raw Testosterone Powder Cas 15262-86 Izocapronian testosteronu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 15262-86-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: negatoable
Szczegóły pakowania: zapakowany w woreczek foliowy
Czas dostawy: w ciągu 3 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, przelew bankowy i bitcoin
Możliwość Supply: Dyskretnie zapakuj i zapewnij 100% bezpieczeństwa custonom
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Imię:: Isocaproate testosteronu Inna nazwa:: Testoster Testosteron
Czystość:: 99% CAS: 15262-86-9
Użycie: Surowy testosteron w proszku Funkcja: Naturalny i zdrowy

Testosteron Izocaproate cas15262-86 biały proszek do kulturystyki

Nazwa chemiczna: Izocapronian testosteronu
Inna nazwa: Testosteron, 3-oksoandrost-4-en-17-ylo-4-metylopentanian, 4-metylopentanonian (17beta) -3-oksoandrost-4-en-17-ylu; Isocaproate testosteronu (Testostero); Test Isocaproate
Nr CAS: 15262-86-9
Nr Einecs: 239-307-1
MF: C25H38O3
MW: 386,57
Czystość: 98,0%
Wygląd: biały krystaliczny proszek.
MOQ (minimalna ilość zamówienia): 10 gramów.
Ocena: Ocena farmaceutyczna
Opakowanie: w torbie foliowej lub bębnie.
Wygląd: biały lub prawie biały krystaliczny proszek
Wytwarzanie: RongXin
Uasge: Materiał farmaceutyczny

Opis

Isocaproate testosteronu bardzo rzadko można znaleźć jako związek testosteronowy na bazie jednego estru, a w większości przypadków jako część mieszanin testosteronu. Niezależnie od przyłączonego estru, wszystkie testosterony będą wytwarzać podobne efekty. Isocaproatosteroster zwiększy syntezę białek, zmniejszy poziom kortyzolu, zwiększy zdolności regeneracyjne, pomoże zwiększyć siłę i masę, a także hormonalną terapię zastępczą.

Testosteron jest hormonem wysoce anabolicznym i androgennym. Sposób działania testosteronu jest taki sam, niezależnie od tego, który ester jest do niego przyłączony. (Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z mechanizmem działania testosteronu).

Isocaproate testosteronu ma bardziej aktywne życie, co oznacza, że ​​pozostanie w organizmie przez dłuższy okres czasu, a zatem, aby uzyskać go w postaci zastrzyku raz lub maksymalnie dwa razy w tygodniu w wystarczającej ilości.

Isocaproate testosteronu pomoże zwiększyć masę ciała i zyskać siłę. Pomaga także w pozbyciu się tłuszczu w ciele i zwiększa libido, czerwone krwinki, wytrzymałość i przyspiesza regenerację po ciężkim treningu.Podanie

Izokapronian testosteronu stosuje się w celu poprawy niedoborów testosteronu, takich jak hipogonadyzm i dysfunkcja seksualna z ograniczonymi efektami ubocznymi, które można stosować do hormonów korowych nadnerczy, przeciwzapalnych, przeciwalergicznych, antytoksycznych.

COA:

Wskazówki dotyczące fitness ~~

Ramię jest ulubioną częścią wielu ćwiczeń chłopców! Kiedy idziesz na siłownię! Zobaczysz wielu ludzi wykonujących różne dwie rundy, rozciągając trzy!

Oczywiście, dwie głowy i triceps są skupieniem mięśni całego ramienia! Są to największe i najjaśniejsze mięśnie na ramieniu, ale wydaje się, że zapomnieliśmy o mięśniach przedramion!

Mięśnie przedramienia należą do niewielkiej grupy mięśniowej i otrzymają trening pomocniczy w wielu ruchach! Na przykład wszelkiego rodzaju ruchy przyciągania powodują, że wiele osób łatwo je ignoruje!

Bezpośrednie treningi przedramion są bolesne i nudne, szczególnie pod koniec treningu! A ponieważ jest to mała grupa mięśniowa, bardzo nieefektywne jest koncentrowanie się na spędzaniu czasu na ćwiczeniach!

Ale czy istnieje sport, który może jeść więcej ryb, podczas budowania bicepsa, który również przyciąga twoje przedramię?

Odpowiedź brzmi: loki Zotmana!

To świetny trening ramion! Jednak siłownia jest rzadko używana. Zwiększa rotację przedramienia na podstawie zwijania, dzięki czemu można zapewnić sprawność bicepsów i wzmocnić mięśnie przedramienia! Oba są najlepsze.

Zombie curling demo

6

1. Pozycja stojąca, oburęczne hantle (dłoń w górę) są umieszczone po obu stronach ciała. Upewnij się, że pępek jest zaciśnięty, a łokieć jest jak najbliżej ciała.

2. Dłoń zaczyna się zwijać, osiągając najwyższy punkt, a przedramię obraca się wewnętrznie, całkowicie odchylając dłoń.

3. Następnie kontroluj, aby powoli opadały hantle. Po osiągnięciu najniższego punktu, trzymaj łokieć lekko zgięty, a następnie obróć przedramię na zewnątrz (dłoń skierowana do góry) z powrotem do początkowej pozycji przygotowawczej. Powtarzaj tę drogę.

Wykonaj 4 grupy, 2 grupy 8-10 razy i 2 grupy 15-20 razy.

Wskazówka: Podobnie jak inne podstawowe elementy curlingu, nie zginaj ramion, trzymając dużą rękę, i nie potrząsaj ciałem!

Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)