Dom ProduktyProszek trenbolonowy

99,5% Czystość Trenbolon Proszek / Trenbolon Acetate Steroid Cas 10161-34-9

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz

99,5% Czystość Trenbolon Proszek / Trenbolon Acetate Steroid Cas 10161-34-9

Chiny 99,5% Czystość Trenbolon Proszek / Trenbolon Acetate Steroid Cas 10161-34-9 dostawca
99,5% Czystość Trenbolon Proszek / Trenbolon Acetate Steroid Cas 10161-34-9 dostawca 99,5% Czystość Trenbolon Proszek / Trenbolon Acetate Steroid Cas 10161-34-9 dostawca

Duży Obraz :  99,5% Czystość Trenbolon Proszek / Trenbolon Acetate Steroid Cas 10161-34-9

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Pharma Grade
Orzecznictwo: ISO,GMP
Numer modelu: 10161-34-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10grams
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Torba foliowa lub inne opakowanie dyskretne, w zależności od ilości zamówienia i innego kraju.
Czas dostawy: 1000kg/miesiąc
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T, przelew bankowy, Bitocin
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Octan trenbolonu Inne nazwy: Octan Trenowy
Czystość: 99,5% Kolor: Żółty lub żółty krystaliczny proszek
Użycie: mięśni, aby zmniejszyć tłuszcz MOQ: 10g

Cena fabryczna dla 99,5% jakości octan trenbolonu / Tren octan cas10161-34-9

Szczegóły produktu :
Główne informacje o produkcie:
Nazwa produktu: Octan trenbolonu
CAS: 10161-34-9
Test: 99,5%
Wygląd: jasnożółty krystaliczny proszek
EINECS: 233-432-5
Wzór cząsteczkowy: C20H24O3
Masa cząsteczkowa: 312,4
Strata przy suszeniu: ≤0,5%
Wygaśnięcie: ≤1,0
Optical Rotation: + 39 ° ~ + 43 °
Pozostałość zapłonu: ≤0,1%
Ocena: Ocena farmaceutyczna
Opakowanie: w torbie foliowej lub bębnie.
MOQ (minimalna ilość zamówienia): 10 gramów.
Wytwarzanie: RongXin
Zastosowanie : materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, anabolina. Jako męski hormon i hormony anaboliczne.

COA:Opis produktu:
Trenbolon Acetate c as10161-34-9 jest niezwykle silnym steryd anaboliczny i jest uważany za najlepszy steryd anaboliczny przez wielu sportowców poprawiających wydajność, Octan trenbolonu jest znacznie łatwiejsze w utrzymaniu szczytów i stabilnego poziomu krwi w tej wersji.To jest jednym z najbardziej wszechstronne sterydy anaboliczne dostępne na rynku i mogą zapewnić korzyści zupełnie niepodobne do żadnego innego sterydu. Octan trenbolonu wykazuje interesujące zachowanie podczas układania w stos. Połączenie z Dianabolem lub Anadrolem daje bardzo silny efekt synergiczny.
Jest to również fenomenalny, poza sezonem, pęczniejący steroid. Istnieje bardzo niewiele sterydów anabolicznych, które mogą promować masę jak octan trenbolonu. Co ważniejsze, działanie octanu trenbolonu w tym względzie są nie tylko silne, ale są znacznie czystsze niż większość tradycyjnych sterydów pęczków. Hormon ten nie będzie i nie może promować zatrzymywania wody, co oznacza, że ​​każdy funt masy uzyskanej z powodu użycia będzie beztłuszczową masą mięśniową. Równie ważna będzie zdolność tego sterydu do wspomagania indywidualnego kontrolowania przyrostu tłuszczu w okresie wzrostu. Wielu uważało go za jednego z najsilniejszych i najskuteczniejszych steroidów, aby szybko zmienić sylwetkę.


Aplikacje:
Hormon asymilacyjny białka. steryd stosowany przez weterynarzy na zwierzętach hodowlanych w celu zwiększenia wzrostu mięśni i apetytu, w celu wydłużenia czasu połowicznego, nie stosowany w nierafinowanej postaci, ale jest raczej podawany jako pochodne estrowe, takie jak octan trenbolonu, trenbolon enanthate, ortrenbolon, cykloheksylometylowany węglan, normalna dawka do kulturystycznego zakres od 200 mg / tydzień do 1400 mg / tydzień. Octan Trenbolonu można wstrzykiwać raz w tygodniu, również octan trenbolonu jest często rafinowany do "Fina" przez użytkownika, związki Trenbolon mają powinowactwo wiązania do receptora androgenowego pięć razy.
Trenbolon jest sterydem stosowanym przez weterynarzy w celu zwiększenia wzrostu i apetytu mięśni. Aby zwiększyć efektywny okres półtrwania, trenbolon nie jest stosowany w postaci nierafinowanej, ale jest raczej podawany jako pochodne estrowe, takie jak octan trenbolonu, trenbolon enanthate lub trenbolon cyclohexylmethylcarbonate (Parabolan).

Więcej gorących produktów sprzedażowych:

Estradiol RX 707
RX 708Estriol
RX 709Estrone
RX 710Etynylowy estradiol
Inne farmaceutyczne półprodukty
RX 711 4-Acetamidofenol RX 718Paracetamol
RX 7012Pregabalin RX 719Lyrica
RX 7013Tauroursodeoxycholic Acid RX 720TUDCA
RX 7014 Bromowodorek dekstrometorfanu RX 721DXM
RX 7015Sunifiram RX 722DM-235
RX 716Tretinoina Kwas RX 723Retinowy
RX 717Minoxidil RX 724 Alopeksil
RX 725 Flibanserin
RX 726 Melatonina
RX 727 Octan adrenaliny
RX 728 Propionian klobetazolu
RX 729 Maleinian chlorofeniraminy
RX 730 Betametazon
Dipropionian dipropionianu RX731
17-Walerianian RX 732Betametazonu
21-octan RX 733Betametazonu
RX 734 deksametazon-17-octan
RX 735 Palmitynian deksametamonu
RX 736Hydrokortyzon
RX 737Hocrocortisone acetate
RX 738 Epinefryna


Połącz informacje:
Yiyi Lee
E-mail: salemanagers@yeah.net
WhatsApp: +8618220537895
skype: lee.kevin92

Wskazówki dotyczące fitness ~~

Giętkie zgięcie i przedłużenie biodra!
Jedną z głównych funkcji pośladków jest przedłużenie bioder! Dziś chcę wam przynieść wspaniałe ćwiczenie biodra: przedłużenie biodra linowego!
Zgięcie stawu biodrowego jest podstawową techniką, którą należy opanować na siłowni. Podstawową podstawą różnych wariantów trudnego uciągu jest zgięcie i rozszerzenie biodra.
Kiedy będziesz się pochylać, naucz się stabilizować kręgosłup i miednicę pod obciążeniem. Jest to najbardziej podstawowa pozycja wielu ćwiczeń siłowych, takich jak pokłony, przysiady, martwy ciąg, huśtawka kettlebell, zgięcie ciała, wioślarstwo w kształcie litery T i spłaszczanie strony hantli i tak dalej.
W najbardziej podstawowym z naszego życia, niezależnie od tego, czy podnosisz przedmioty z ziemi, czy nawet pochylasz się, by podnieść hantle na ziemi lub wyciągnąć sztangę z baru, musisz odpowiednio zgiąć biodra.
a więc! Szczególnie ważne jest poznanie prawidłowego zgięcia i wyprostu bioder! Poniższy trening jest dobrym posunięciem dla nas, aby nauczyć się zginania bioder! Jest to także szkolenie pomocnicze, które należy opanować przed rozpoczęciem martwego ciągu!
Miejsce docelowe ćwiczenia: biodra, tylne nogi
Chociaż ta akcja wygląda trochę niedorzecznie. Rozciąganie kabla i ściskanie mięśni pośladków jest bardzo pomocne w opanowaniu trudnych ruchów.
Amplituda tego ruchu jest niewielka, a to pociąga ciężar od tyłu i od przodu, bardzo wygodnie jest używać siły biodra do rozciągania biodra.
Nauczanie akcji
Praktyką jest stanąć na maszynie linowej, wyciągnąć rękę od pachy i chwycić uchwyt (lub uchwyt liny) obiema rękami. Wykonaj kilka kroków w przód, z dala od maszyny, mając stopy nieco większe niż szerokość ramienia lub bioder.
Zgięcie biodra, biodra cofnęły się. Podczas całego ruchu trzymaj klatkę piersiową do góry i plecy prosto. Gdy tylna strona nogi odczuwa napięcie, biodro przesuwa się do przodu i ściska mięsień pośladkowy na szczycie.
Jeśli zwiększysz skrzywienie kręgosłupa lub rozciągniesz się na wierzchołku. To jest źle. Myśląc o stanie prosto na szczycie, biodra przesunęły się do przodu.Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)