Dom

HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD Wycieczka po fabryce

dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
dobra jakość Surowe proszki steroidowe na sprzedaż
Trenbolon octan, anavar, test enan, test cyp i wszystkie surowe proszki sterydów są całkiem dobre! Szczególnie paczka, bardzo dyskretnie, kupię wkrótce duże zamówienie!

—— Nikola

Jesteś dobrym dostawcą, dzięki za dobrą jakość HGH, 50 pudełek jintropin dotarło gładko, a twoja cena jest bardzo konkurencyjna, będę dla ciebie stałym klientem. Czekam na kolejne niespodzianki!

—— zrozumiałem

Im Online Czat teraz
1
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD
jintropin hgh

jintropin hgh

żeńskie sterydy do utraty wagi

 • Linia produkcyjna

  Nasz zakład:

  Założona w 2009 r. Firma Hongkong RongXin Bio-Tech Co., Ltd rozpoczęła swoją działalność od jednej tylko misji: dostarczania światu czystych proszków anabolicznych, ludzkich hormonów wzrostu, ludzkich peptydów wzrostu i API.

  Nasze produkty cieszyły się znaczącym globalnym wzrostem w ciągu ostatnich kilku lat, dzięki strategicznemu dopasowaniu do renomowanych dystrybutorów w całej Azji i poza nią.

  Dzięki siedzibie głównej w Hongkongu jesteśmy zaangażowani w dostarczanie najwyższej jakości produktów farmaceutycznych, które stały się synonimem naszej marki i reputacji. Nieustannie koncentrujemy się na ulepszaniu zarówno standardu naszego produktu, jak i naszej działalności.


  Nasze produkty wytwarzane są w naszym obecnym zakładzie Good Manufacturing Practices (GMP) w celu zapewnienia optymalnej jakości. Rongxin bio-tech jest również zgodny z normami ISO 9001, aby zapewnić, że wszystkie aspekty naszej działalności spełniają najwyższe standardy jakości.

 • OEM / ODM
 • R & D
Szczegóły kontaktu
HONGKONG RONGXIN BIO-TECH CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Miss. wang

Tel: 86-29-87824905

Faks: 86-029-87824906

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)